کوزنتسوف: سردار آزمون مهاجمی تاثیرگذار است

عنوان

مربی پیشین تیم فوتبال روبین‌کازان به بررسی عملکرد سردار آزمون در فصل جاری لیگ برتر روسیه پرداخت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیمیتری کوزنستوف در مقاله ای برای روزنامه بیزنس آنلاین درباره دیدارهای هفته دهم لیگ برتر روسیه با اشاره به درخشش سردار آزمون برابر اورال نوشت: سردار آزمون دوباره گل پیروزی بخشی برای تیم روبین کازان به ثمر رساند و طبق سیستم لیگ برتر روسیه بر مبنای گلزنی و پاس گل یکی از بهترین بازیکنان رقابت ها است. سردار آزمون واقعا مهاجم تاثیرگذاری برای تیم روبین کازان در فصل جاری لیگ برتر روسیه است و باثبات به نظر می رسد. هر چند هنوز می تواند چیزهای دیگری به تیمش ببخشد. سردار آزمون در لحظه هایی از بازی با اورال می توانست گل های دیگری را هم بزند و هنوز پرسش های پیرامون او وجود دارند. هر چند او در نهایت دروازه اورال را گشود.

نمره بسیار خوب سردار آزمون در مصاف با اورال + عکس

مربی پیشین روبین کازان در ادامه با اشاره به تغییر کارکردهای ملی پوش ایرانی می نویسد: توانمندی فیزیکی سردار آزمون به طور مشخصی قابل توجه و بیشتر است. شاید او کارهای اضافه ای برای افزایش قدرت بدنی خود انجام می دهد. سردار آزمون حتی یک بازی فصل جاری لیگ برتر روسیه را از دست نداد و مصدوم هم نشد. اتفاقی که در فصل گذشته کمتر به چشم می خورد. امیدوارم این روند موفقیت آمیز سردار آزمون ادامه داشته باشد. ملی پوش ایرانی در اغلب بازی های روبین کازان 90 دقیقه در میدان حضور دارد یا در دقایق پایانی تعویض می شود. این همان نشانه بهبود شرایط فیزیکی و کارهای بیشتر با مربی بدنسازی در تمرین ها است. سردار آزمون بازیکنی مستعد است اما فقط یک توانمندی خاص کافی نیست و باید سخت روی خصیصه های دیگر فوتبالش سخت کار کند تا دوران حرفه ای را رقم بزند. امیدوارم سردار آزمون این حرف های مرا درک کرده باشد و مربی اش توانست او را در مسیر قرار دهد.

تیم فوتبال روبین کازان با درخشش سردار آزمون در 2 بازی اخیر لیگ برتر روسیه برابر سامارا و اورال به شش امتیاز دست یافت و با 17 امتیاز به رده پنجم جدول صعود کرد.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تحلیل یک نماینده مجلس از عدم تغییر در تیم اقتصادی دولت

شاهد هیچ پوست‌اندازی در دولت نخواهیم بود

۳ شکست آمریکا پس از خروج از برجام

دولت آمریکا روزی که از برجام خارج شد، 3هدف اصلی در مقابل ایران تعریف کرده بود که در هر 3 شکست خورده است. هدف نخست، ایجاد دوقطبی میان برنامه موشکی و منطقه‌ای و اقتصاد کشور و به دنبال آن درگیر کردن مردم و نظام و همچنین ایجاد درگیری درون نظام بر سر این موضوع بود.

چند نکته درباره جایگاه قانونی نظرات «هیأت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست­های کلی نظام»

وظیفه نظارت بر حسن اجرای سیاستهای کلی نظام و نظارت بر انطباق و عدم مغایرت مصوبات مجلس با آنها، به استناد بند 2 و ذیل اصل 110 قانون اساسی توسط مقام رهبری به «هیأت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست‌های کلی نظام» تفویض شده است.

بازهم لیست سیاه

گروه ویژه اقدام مالی مهلت ایران برای اجرای اصلاحات مورد نظر این گروه را تا فوریه ۲۰۱۹ تمدید کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین