برگزاری رزمایش هسته‌ای روسیه

عنوان

وزارت دفاع روسیه از برگزاری رزمایش هسته‌ای راهبردی این کشور خبر داد.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، وزارت دفاع روسیه از برگزاری رزمایش هسته ای راهبردی این کشور در روز پنج شنبه (امروز) خبر داد. وزارت دفاع روسیه اعلام کرد در رزمایش های روز پنجشنبه ارتش این کشور، پرتاب موشک های بالستیک از سوی زیردریایی های هسته ای نیروی دریایی روسیه از دریای برنت و دریای اختسک صورت گرفت.

وزارت دفاع روسیه تصریح کرد از بمب افکن های دوربرد نیز در این تمرین ها برای پرتاب موشک های کروز استفاده شده است. این وزارتخانه افزود همه موشک های شلیک شده به اهدافی که در این رزمایش برای آنها تعیین شده بود، اصابت کردند.

وزارت دفاع روسیه افزود در تمرین های نظامی امروز، این فرصت فراهم شد که زنجیره فرماندهی از مرکز عملیات گرفته تا واحدهای نظامی آزمایش شوند.

این رزمایش ها دور جدیدی از رزمایش های روسیه است که در بحبوحه تشدید تنش های این کشور با غرب صورت می گیرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب در دیدار خانواده شهدا:

جریان‌های سیاسی به دشمن میدان ندهند

تعلل وزارت نفت دلیل توقف عرضه نفت در بورس

حسن خسروجردی گفت: با تسویه ارزی ممکن است در فرآیند بازگشت پول دچار مشکل شویم نه اینکه پول نفت به خزانه برنگردد. بخش خصوصی توانایی صادرات نفت را داشته و باید شرایط را برای آن فراهم کرد.

بوطیقای جمع و جور فیلم سازی اصغر فرهادی: انتخاب و گناهان کوچک دیگر

فیلمساز ما در همه می دانند در نقش یک کارگردان بین المللی با تفکر و شیوه منحصر به فرد  فیلسازی اش ظاهر شده است و فیلمی را ساخته است که ابدا ربطی به سینمای ملی ایران ندارد؛ کما اینکه خود فرهادی نیز ضمن نگه داری عناصری که جزء لاینفک سینمایش به حساب می آیند سعی در آدابته کردن سینمایش با سبک اسپانیایی ها کرده است

قانون شدن لایحه حفاظت از خاک زمینه‌ساز فساد است

قاضی پور با اشاره به اشکالات اساسی لایحه حفاظت از خاک گفت: در این لایحه وظایف دستگاه‌های مرتبط به‌درستی مشخص نشده است و قانون شدن آن زمینه‌ساز فساد و افزایش پرونده‌های قضائی است. چرا سازمان حفاظت محیط‌زیست باید بدون حکم قضائی واحدهای تولیدی را پلمپ کند، مگر در قانون مراحل رسیدگی مشخص نشده است؟!

مهم‌ترین مطالب سرویس

مرگ انسانیت
می‌بینی ماریه؟
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین