پیمان حسینی: وقتش است که از نظر مالی حمایت بیشتری شویم/ بازیکنان ایرانی شانسی برای حضور در جمع برترین‌های جهان ندارند

عنوان

پیمان حسینی، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی تأکید کرد باید حمایت بیشتری از این رشته و بازیکنان این تیم شود.

پیمان حسینی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پایان مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی و آغاز اردوی تیم ملی اظهار داشت: خدا را شکر لیگ به پایان رسید و تمرکز بچه ها روی تیم ملی بیشتر می شود، الان هم اردوهای پایانی است و قبل از اردوی پرتغال یک اردوی کوتاه دیگر داریم. تیم شرایط خوبی دارد اما مصدومان زیادی داریم. چهار، پنج بازیکن خودمان را به همین دلیل از دست دادیم.

وی افزود: در شرایط فعلی مصدومان زیادی داریم و این هم به خاطر لیگ فرسایشی مان است. لیگ ما در شش ماه برگزار می شود و هر پنج یا شش روز هم یک بازی انجام می دهیم، به همین دلیل مصدوم زیاد داریم اما خوشبختانه تیم ملی جوان شده و این جوانان می توانند کمک زیادی به تیم ملی کنند. همیشه مقام های خوبی در جام بین قاره ای داشتیم و امسال هم امیدوارم بتوانیم جزو چهار تیم پایانی این مسابقات باشیم و مقام خوبی کسب کنیم.

«همیشه مقابل تیم برزیل مشکل داشتیم و اکنون با اضافه شدن بازیکنان جوان می توانیم مقابل این تیم موفق شویم؟» دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی در پاسخ به این پرسش گفت: برزیل مهد فوتبال ساحلی جهان و در حال حاضر یک پله، نه تنها از تیم ما بلکه از تمام تیم های دنیا بالاتر است. هدف اصلی ما هم جام جهانی و جام بین قاره ای است. مسابقات بین قاره ای فرصت خوبی برای جوانان است تا آماده شوند و در جام جهانی بتوانیم بهترین استفاده را از آن ها کنیم. همه سعی مان را می کنیم تا جلوی برزیل را بگیریم، اما مهم ترین هدف ما جام جهانی است و تمام این تورنمنت هایی که شرکت می کنیم برای آمادگی بیشتر جهت حضور در جام جهانی است.

پیمان حسینی در خصوص مراسم انتخاب برترین های جهان و شانس بازیکنان ایرانی برای حضور داشتن در این جمع تصریح کرد: امسال سه بازیکن ما جزو لیست اولیه برترین ها هستند، اما نمی دانم چند نفرمان در لیست پایانی حضور داشته باشیم. به طور کلی امسال تیم و بازیکنان ما شانس زیادی ندارند، چون اصلا در تورنمنتی شرکت نکرده ایم. بازیکنان اروپایی در لیگ و جام باشگاه های اروپا شرکت می کنند و در تورنمنت های مختلف محک می خورند، اما متأسفانه بازیکنان ایرانی بعد از مسابقات بین قاره ای فقط در مسابقات پرشین کاپ شرکت کردند که آن هم با تیم دوم بوده و نمی تواند مفید باشد. من تنها کاپی که امسال شرکت کردم با تیم لوکوموتیو بود و آنجا هم بهترین دروازه بان شدم، اما همانطور که گفتم بازیکنان ایرانی شانسی برای قرار گرفتن در لیست نهایی برترین های جهان ندارند.

وی در مورد اینکه آیا درخشش در مسابقات بین قاره ای امارات تأثیری در حضور بازیکنان ایرانی در لیست پایانی برترین های جهان ندارد، به تسنیم گفت: بعید می دانم مسابقات بین قاره ای تأثیری داشته باشد، چون تا آن زمان رأی گیری ها انجام شده است. در نهایت فکر می کنم همین که سه بازیکن ایرانی در لیست اولیه حضور دارند و اسم ایران در این مراسم وجود دارد، خیلی با ارزش است.

دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی درباره حمایت های فدراسیون فوتبال از تیم ملی ساحلی عنوان کرد: فدراسیون نگاه ویژه ای به فوتبال ساحلی دارد، اما حمایت ها باید بیشتر باشد. وقتی تیمی در رنکینگ سه دنیا قرار دارد باید نگاه ها به آن تغییر کند. درست است پیشرفت ها خوب بوده و دپارتمان نگاه خوبی به فوتبال ساحلی دارد و کادرفنی خوبی بالای سر تیم ملی است، اما الان نزدیک جام جهانی هستیم و هنوز پاداش جام جهانی گذشته پرداخت نشده است. این پاداش ها عدد و رقم زیادی نیست، اما تأثیر زیادی روی روحیه بچه ها دارد.

پیمان حسینی یادآور شد: خدا را شکر اردوی پرتغال خیلی مهم بود و دپارتمان و فدراسیون فوتبال برنامه ریزی خوبی برای برپایی این اردو انجام دادند، اما دیگر وقتش است از نظر مالی حمایت بیشتری شویم. مگر این تیم دیگر چقدر می تواند عنوان کسب کند؟ مسئله دیگر حضور بیشتر در کاپ های معتبر دنیاست تا ما از مسابقات فاصله نگیریم. در سال باید چندین بار با برزیل بازی کنیم تا در نهایت این تیم را شکست دهیم، نه اینکه فقط سالی یک بار با آنها بازی کنیم.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب در دیدار خانواده شهدا:

جریان‌های سیاسی به دشمن میدان ندهند

تعلل وزارت نفت دلیل توقف عرضه نفت در بورس

حسن خسروجردی گفت: با تسویه ارزی ممکن است در فرآیند بازگشت پول دچار مشکل شویم نه اینکه پول نفت به خزانه برنگردد. بخش خصوصی توانایی صادرات نفت را داشته و باید شرایط را برای آن فراهم کرد.

بوطیقای جمع و جور فیلم سازی اصغر فرهادی: انتخاب و گناهان کوچک دیگر

فیلمساز ما در همه می دانند در نقش یک کارگردان بین المللی با تفکر و شیوه منحصر به فرد  فیلسازی اش ظاهر شده است و فیلمی را ساخته است که ابدا ربطی به سینمای ملی ایران ندارد؛ کما اینکه خود فرهادی نیز ضمن نگه داری عناصری که جزء لاینفک سینمایش به حساب می آیند سعی در آدابته کردن سینمایش با سبک اسپانیایی ها کرده است

قانون شدن لایحه حفاظت از خاک زمینه‌ساز فساد است

قاضی پور با اشاره به اشکالات اساسی لایحه حفاظت از خاک گفت: در این لایحه وظایف دستگاه‌های مرتبط به‌درستی مشخص نشده است و قانون شدن آن زمینه‌ساز فساد و افزایش پرونده‌های قضائی است. چرا سازمان حفاظت محیط‌زیست باید بدون حکم قضائی واحدهای تولیدی را پلمپ کند، مگر در قانون مراحل رسیدگی مشخص نشده است؟!

مهم‌ترین مطالب سرویس

حضور در تورنمنت‌ها به هماهنگی در مسیر جام جهانی به تیم ملی کمک کند
شمسایی: تنها نامی از فوتسال باقی مانده است / یک نفر همیشه بین بازیکنان تفرقه و اختلاف می‌اندازد
با اعلام مدیر برنامه هافبک عراقی
بشار رسن مصدوم شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین