جزئیات نوار صوتی مربوط به قتل خاشقجی منتشر شد

عنوان

روزنامه ینی شفق ترکیه جزئیات نوار صوتی مربوط به قتل خاشقجی را منتشر کرده است.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، ­شبکه تلویزیونی الجزیره مباشر به نقل از روزنامه ینی شفق ترکیه گزارش داد: جمال خاشقجی، روزنامه نگار برجسته عربستانی ساعت یک و پانزده دقیقه بعدازظهر وارد کنسولگری شده و تلفن همراه خود را به نامزدش داده است.  

الجزیره افزود: خاشقجی وارد دفتر کنسول شد و پس از آن دو نفر از گروه ترور پشت سر او وارد دفتر شدند و او را مورد ضرب و جرح قرار دادند و به اتاقی دیگر بردند.  

الجزیره به نقل از ینی شفق ادامه داد: خاشقجی سعی کرد از خودش دفاع کند، اما گروه ترور به ضرب و جرح او ادامه داد و سپس او را بیهوش کرد.

الجزیره در ادامه به نقل از ینی شفق گزارش داد: گروه ترور پس از آن بدن او را در اتاق سوم در کنسولگری با اره قطعه قطعه کرده است.

الجزیره مباشر در ادامه افزود: روزنامه ینی شفق اعلام کرد آنچه منتشر می کند جزئیات نوار صوتی است که نشان می دهد خاشقجی وارد کنسولگری عربستان در استانبول شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

بازارهای مولد فلج شدن شده است

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلیدِ قفلِ رکودِ مسکن

تورم به ۵۰ درصد خواهد رسید

فاطمی گفت: هنوز به تورم 49 درصدی سال 74 نرسیدیم، اما شاید تا پایان امسال برسیم!

تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!

حالا دیگر بعد از تجربه چند سال تولید برنامه‌های سینمایی در ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر در رسانه ملی، تقریبا می‌توان این برنامه‌ها را به تعبیر قدیمی‌ها «سرجهازی» تلویزیون در ایام برگزاری جشنواره فجر دانست! برنامه‌هایی که هر ساله تب و تاب ساخت آن‌ها از یک ماه قبل از آغاز جشنواره فیلم فجر به اوج خود می‌رسد و همه شبکه‌های رسانه ملی به فکر راه انداختن برنامه‌ای تخصصی در حوزه سینما و برای پوشش اخبار جشنواره فیلم فجر می‌افتند.

مانور بی‌بی‌سی فارسی برای جلوگیری از عرضه نفت در بورس

با توجه به اطلاعیه بورس انرژی به نظر میرسد که تمامی ضوابط لازم برای تضمین بازگشت بهای نفت فروخته شده در بورس در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب با عرضه نفت در بورس و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در صادرات نفت، میتوان بخشی از کاهش درآمدهای نفتی را بدون هیچ گونه ریسکی جبران کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

درس‌های منبج برای کاخ سفید و انعطاف موقت ترامپ
سرنوشت دستور ترامپ برای خروج از سوریه چه خواهد بود؟
نجات نتانیاهو در گرو عادی سازی روابط اعراب و اسرائیل
چرا دولت نتانیاهو تصمیم به برگزاری انتخابات زود هنگام گرفت؟
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین