نوروزی: کتیرایی به دلیل ابتلا به سرطان دچار مشکل قلبی و تنفسی شده است

عنوان

رئیس فدراسیون پزشکی درباره آخرین وضعیت بهزاد کتیرایی رئیس اسبق فدراسیون کاراته گفت: کتیرایی به دلیل مبتلا به بیماری سرطان از امروز دچار مشکل قلبی و تنفسی شده است و از شرایط جسمانی مساعدی برخوردار نیست.

دکتر غلامرضا نوروزی در گفت‌وگو با ایسنا درباره وضعیت بهزاد کتیرایی اظهار کرد: بهزاد کتیرایی رئیس اسبق فدراسیون کارااته و از مدیران موفق وزارت ورزش و جوانان از اسفند سال گذشته به فدراسیون پزشکی ورزشی مراجعه کردند که به خاطر دردی که در ناحیه دست و ضایعاتی که در ناحیه کمر داشتند و همچنین به خاطر ترکش‌هایی که در دست او وجود داشت فکر کردیم این مشکل به خاطر همین مساله است اما با بررسی‌های صورت‌گرفته و با داروهایی که به وی تزریق شد، متاسفانه متوجه شدیم که این دردها به علت داروهایی است که برای ضایعات جنگی و همچنین پیوند کلیه استفاده کرده و به سرطان غدد لنفاوی دچار شده است.

وی گفت: کتیرایی در طی این مدت به پنج مرحله شیمی‌درمانی جواب داد اما مرحله ششم را به خاطر ضعف جسمانی نتوانست شیمی‌درمانی را ادامه دهد و امروز صبح دچار مشکل قلبی و تنفسی شد که پس از انجام مراحل احیای قلب و تنفس، مجدداً فعالیت خود را آغاز کرده است.

نوروزی تصریح کرد: کتیرایی در حال حاضر در آی‌سی‌یوی بیمارستان عرفان به سر می‌برد و با دستگاه نفس می‌کشد. وی از جانبازان جنگ تحمیلی است و علی‌رغم اینکه طی این مدت دچار این بیماری بود تقریبا از یک ماه پیش مشکل وی جدی‌تر شده است.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی خاطرنشان کرد: وی یکی از مدیران موفق صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی بود و تا یک ماه پیش در صندوق مشغول فعالیت و خدمات‌رسانی به ورزشکاران بود ولی در چند روز اخیر حال وی وخیم شده و شرایط جسمانی مساعدی ندارد. من از تمام مردم درخواست می‌کنم برای شفای عاجل او دعا کنند و فکر می‌کنم هیچ ورزشکاری نباشد که اسم وی را به نیکی یاد نکند. او برای همه خاطرات خوبی داشته و امیدوارم دوباره بتواند صحیح و سالم به کار خود در ورزش ادامه دهد.

وی در پایان گفت: با توجه به تماس‌های مکرری که علاقه‌مندان به ورزش برای اطلاع از وضعیت وی با فدراسیون پزشکی ورزشی داشته‌اند ما از همه علاقه‌مندان و مردم خواهش می‌کنیم به بیمارستان مراجعه نکنند چون ایشان در آی‌سی‌یو به سر می‌برد و حضور مردم موجب اخلال در نظم بیمارستان می‌شود. قطعا شرایط وی را از طریق رسانه‌ها به تمام علاقه‌مندان و دوستداران وی اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

دکتر ابومحمد عسگرخانی در گفتگوی تفصیلی مطرح کرد

اروپا زندانبان برجام است

اثر گلخانه‌ای در مدیریت فرهنگی

تا اینجا که نیاز است بخشی از بودجه بیت المال صرف هزینه‌های فرهنگی به منظور تقویت فرهنگ معیار اسلامی شود حرفی نیست اما حمایت های بی دریغ در حوزه فرهنگ و تزریق بی حساب و کتاب کمک های مالی به این بخش به منظور تقویت بنگاه های فرهنگی، بدون در نظر گرفتن راهی برای ارزیابی نتایج و آیا اینکه این بنگاه ها توانسته اند از این حمایت ها به صورت موثر استفاده کنند یا خیر و اگر موثر بوده است آیا بازدهی قابل قبولی را به همراه داشته است یا نه، موجب شده تا در حوزه فرهنگ به یک آسیب جدی دچار شویم

مشکلات امروز نتیجه اجرای سیاست‌های نیلی و دوستانش است

آقای نیلی باید پاسخگوی عملکرد خود در 5 سال اخیر باشند، ایشان توقع داشتند 100 درصد سیاست‌هایشان اجرا شود، در حالیکه 80-70 درصد سیاستهای فعلی اجرا شده نتیجه تصمیمات ایشان و دوستانشان است

چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟

عبدالله شهبازی مورخ و پژوهشگر در خصوص این گزارش بی‌بی‌سی درباره قحطی بزرگ در ایران نوشت:  دیروز انکار می‌کردند. حالا برای ترسانیدن ما مطرح می‌کنند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

با تاکید بر احراز اشتباهات طاهری و معاونانش
عضو هیات مدیره پرسپولیس: مدیران سابق باید عذرخواهی کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین