نوروزی: کتیرایی به دلیل ابتلا به سرطان دچار مشکل قلبی و تنفسی شده است

عنوان

رئیس فدراسیون پزشکی درباره آخرین وضعیت بهزاد کتیرایی رئیس اسبق فدراسیون کاراته گفت: کتیرایی به دلیل مبتلا به بیماری سرطان از امروز دچار مشکل قلبی و تنفسی شده است و از شرایط جسمانی مساعدی برخوردار نیست.

دکتر غلامرضا نوروزی در گفت‌وگو با ایسنا درباره وضعیت بهزاد کتیرایی اظهار کرد: بهزاد کتیرایی رئیس اسبق فدراسیون کارااته و از مدیران موفق وزارت ورزش و جوانان از اسفند سال گذشته به فدراسیون پزشکی ورزشی مراجعه کردند که به خاطر دردی که در ناحیه دست و ضایعاتی که در ناحیه کمر داشتند و همچنین به خاطر ترکش‌هایی که در دست او وجود داشت فکر کردیم این مشکل به خاطر همین مساله است اما با بررسی‌های صورت‌گرفته و با داروهایی که به وی تزریق شد، متاسفانه متوجه شدیم که این دردها به علت داروهایی است که برای ضایعات جنگی و همچنین پیوند کلیه استفاده کرده و به سرطان غدد لنفاوی دچار شده است.

وی گفت: کتیرایی در طی این مدت به پنج مرحله شیمی‌درمانی جواب داد اما مرحله ششم را به خاطر ضعف جسمانی نتوانست شیمی‌درمانی را ادامه دهد و امروز صبح دچار مشکل قلبی و تنفسی شد که پس از انجام مراحل احیای قلب و تنفس، مجدداً فعالیت خود را آغاز کرده است.

نوروزی تصریح کرد: کتیرایی در حال حاضر در آی‌سی‌یوی بیمارستان عرفان به سر می‌برد و با دستگاه نفس می‌کشد. وی از جانبازان جنگ تحمیلی است و علی‌رغم اینکه طی این مدت دچار این بیماری بود تقریبا از یک ماه پیش مشکل وی جدی‌تر شده است.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی خاطرنشان کرد: وی یکی از مدیران موفق صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی بود و تا یک ماه پیش در صندوق مشغول فعالیت و خدمات‌رسانی به ورزشکاران بود ولی در چند روز اخیر حال وی وخیم شده و شرایط جسمانی مساعدی ندارد. من از تمام مردم درخواست می‌کنم برای شفای عاجل او دعا کنند و فکر می‌کنم هیچ ورزشکاری نباشد که اسم وی را به نیکی یاد نکند. او برای همه خاطرات خوبی داشته و امیدوارم دوباره بتواند صحیح و سالم به کار خود در ورزش ادامه دهد.

وی در پایان گفت: با توجه به تماس‌های مکرری که علاقه‌مندان به ورزش برای اطلاع از وضعیت وی با فدراسیون پزشکی ورزشی داشته‌اند ما از همه علاقه‌مندان و مردم خواهش می‌کنیم به بیمارستان مراجعه نکنند چون ایشان در آی‌سی‌یو به سر می‌برد و حضور مردم موجب اخلال در نظم بیمارستان می‌شود. قطعا شرایط وی را از طریق رسانه‌ها به تمام علاقه‌مندان و دوستداران وی اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

کاخ سفید دستاوردهای ترامپ را در بیانیه‌ای تشریح کرد

خروج از برجام و احیای تحریم‌های ضدایرانی

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

یحیی کمالی پور پیرامون کمبود وکیل در کشور گفت: ما در کشور با کمبود وکیل روبرو هستم و این تعداد از وکیل بنابر نیازهای جامعه نیست.

لابی برای ابقا رئیس صندوق بازنشستگی!

گزارش‌ها از نهایی شدن خداحافظی جمشید تقی زاده، از ریاست صندوق بازنشستگی کشوری حکایت دارد. آنطور که خبرنگار «نود اقتصادی» دریافته است، جمشید تقی‌زاده با همه مقاومت‌ها برای ماندن در این مسئولیت، مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان شده و باید هرچه سریعتر صندلی ریاست بر این صندوق را ترک گوید.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
۴ لژیونر به اردوی تیم ملی اضافه شدند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین