فلسطین|موافقت اسرائیل با ساخت ۳۱ واحد مسکونی در الخلیل؛ ادامه آتش‌سوزی در مناطق اشغالی

عنوان

کابینه رژیم صهیونیستی با ساخت سی و یک واحد مسکونی دیگر در شهر الخلیل واقع در کرانه باختری اشغالی موافقت کرد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از فلسطین الیوم، رژیم اشغالگر صهیونیستی امروز یکشنبه با طرح ساخت  31 واحد مسکونی جدید در شهر الخلیل واقع در کرانه باختری اشغالی موافقت کرد.

"ایمن عوده"  رئیس گروه فهرست مشترک عربی در پارلمان رژیم صهیونیستی این اقدام رژیم صهیونیستی را محکوم و تاکید کرد که اسرائیل منطقه را شعله ور می کند و در عین حال می گوید که هیچ شریکی برای صلح وجود ندارد.

4 آتش سوزی در شهرک های صهیونیست نشین اطراف غزه

در پی پرتاب بادبادک ها و بالن های آتشین توسط شهروندان فلسطینی 4 مورد آتش سوزی در شهرک های صهیونیست نشین اطراف غزه به وقوع پیوست.

مدتی است شهروندان فلسطینی سلاح جدیدی را برای مقاومت در برابر اشغالگران به کار می گیرند. این سلاح همان بادبادک های کاغذی است که با خود شیشه های مشتعل حمل می کنند. پرتاب بادبادک ها همزمان با آغاز راهپیمایی های بازگشت در مرزهای غزه از سی ام مارس گذشته (دهم فروردین)  تشدید شده است.

از ابتدای پرتاب بادبادک های آتشین تاکنون مساحت های وسیعی از شهرک های صهیونیست نشین در آتش سوخته و خسارات زیادی به شهرک نشینان صهیونیست وارد شده است.

به گفته منابع صهیونیستی اصلاح آثار آتش سوزی ها سال های زیادی زمان می برد و ضرری که در پی این آتش سوزی ها به رژیم صهیونیستی وارد شده بی سابقه است.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

بازارهای مولد فلج شده است

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

تورم به ۵۰ درصد خواهد رسید

فاطمی گفت: هنوز به تورم 49 درصدی سال 74 نرسیدیم، اما شاید تا پایان امسال برسیم!

تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!

حالا دیگر بعد از تجربه چند سال تولید برنامه‌های سینمایی در ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر در رسانه ملی، تقریبا می‌توان این برنامه‌ها را به تعبیر قدیمی‌ها «سرجهازی» تلویزیون در ایام برگزاری جشنواره فجر دانست! برنامه‌هایی که هر ساله تب و تاب ساخت آن‌ها از یک ماه قبل از آغاز جشنواره فیلم فجر به اوج خود می‌رسد و همه شبکه‌های رسانه ملی به فکر راه انداختن برنامه‌ای تخصصی در حوزه سینما و برای پوشش اخبار جشنواره فیلم فجر می‌افتند.

مانور بی‌بی‌سی فارسی برای جلوگیری از عرضه نفت در بورس

با توجه به اطلاعیه بورس انرژی به نظر میرسد که تمامی ضوابط لازم برای تضمین بازگشت بهای نفت فروخته شده در بورس در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب با عرضه نفت در بورس و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در صادرات نفت، میتوان بخشی از کاهش درآمدهای نفتی را بدون هیچ گونه ریسکی جبران کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

درس‌های منبج برای کاخ سفید و انعطاف موقت ترامپ
سرنوشت دستور ترامپ برای خروج از سوریه چه خواهد بود؟
نجات نتانیاهو در گرو عادی سازی روابط اعراب و اسرائیل
چرا دولت نتانیاهو تصمیم به برگزاری انتخابات زود هنگام گرفت؟
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین