علیرضا مرزبان: نفت مسجدسلیمان به سمت درستی می‌رود/ اخلاق در جامعه ما در حال تنزل است

عنوان

علیرضا مرزبان، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان معتقد است تیمش به سمت درستی حرکت می‌کند.

علیرضا مرزبان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره دیدار دوستانه تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان مقابل ذوب آهن اظهار داشت: دیدار فوق العاده خوبی بود. نیمه اول شاهد یک بازی متعادل بودیم، اما در نیمه دوم بازیکنان ما بهتر از حریف بودند و موقعیت های خوبی داشتیم. خیلی خوب بود که پس از بازی های سختی که داشتیم، بازیکنان بدانند می توانیم با تیم های بزرگ رقابت کنیم و از بحرانی که دچار آن شده ایم، نجات یابیم. خیلی خوشحالم که بازیکنان ما بازی خیلی خوبی ارائه کردند و کیفیت بدنی، تاکتیکی خوب و سرعت بالایی داشتند.

تساوی ذوب آهن مقابل نفت مسجدسلیمان در دیداری تدارکاتی

وی در پاسخ به این پرسش که آیا نفت نسبت به دو ماه قبل که او به تیم آمد، شرایط بهتری دارد یا خیر، گفت: تیم خیلی بهتر شده است. با بازی روز گذشته می توانم بگویم تیم به سمت درستی می رود. نفت در دو دیدار مقابل استقلال، کیفیت خوبی داشت و نقاط ضعف تیم را ترمیم کرده ایم. مسائل روحی، تاکتیکی و بدنی را به خوبی جلو بردیم و منتظرم نتایج خوبی تا نیم فصل اول کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان درخصوص درگیری های لفظی ایجاد شده میان اعضای کادر فنی تیم ملی و تیم امید تصریح کرد: متأسفانه این اتفاقات در جامعه ایران هم رخ می دهد. ما بر سر موضوع با هم گفت وگو نمی کنیم. به همین خاطر اختلاف ها به درگیری و پرخاشگری شخصی می انجامد. بحث صورت گرفته بر سر این نیست که چه کسی از امکانات موجود استفاده می کند، بلکه دعوا و لشکرکشی بین نیروهاست. این نوع ادبیات را همه جا می توانید ببینید. درس اخلاق باید از مجلس شروع شود، اما می بینیم افراد آنجا با چه ادبیاتی با هم صحبت می کنند و به مردم و جامعه فوتبال کشیده می شود. متأسفانه رعایت اخلاق در جامعه ما در حال تنزل است و این اتفاقات اصلاً عجیب نیست.

مرزبان در پاسخ به این پرسش که آیا این وظیفه فدراسیون فوتبال نیست که اختلافات موجود را برطرف کند، خاطرنشان کرد: دعوا بر سر مسائل غیرممکن است و ما درباره غیرممکن ها صحبت می کنیم. ساختارهایی که باید در تیم ملی داشته باشیم، از ریشه ایراد دارند. سازمان لیگ در اتفاقات رخ داده در لیگ برتر تأثیرگذار نیست و تیم های پایه درست و حسابی نداریم. در تیم های ملی نیز با چنین شرایطی مواجه هستیم. تنها آرزو می کنیم که تیم ملی به جام جهانی صعود کرده یا قهرمان جام ملت های آسیا شود.

واعظ آشتیانی: کی روش کاری نکند که با «لگد» او را از ایران بیرون بیندازند

بیژن ذوالفقارنسب: سیرک، تیم ملی بزرگسالان است که بازیکنی بدون دعوت در تمرینات شرکت می کند

«امکانات ضعیفی داریم و وقتی صحبت از کمپ تیم ملی می کنیم، تنها از یک زمین چمن حرف می زنیم. آیا این مطابق معیارهای بین المللی است؟»، وی با بیان این جمله به تسنیم گفت: یک کمپ شامل متخصصان و بدنسازان خوب، به خصوص برای تیم های پایه است. تیم امید باید روانشناسان خوبی داشته باشد، اما به این مسائل اهمیت نمی دهیم. تنها به دنبال این هستیم که مشکلات را چگونه به صورت کوتاه مدت حل کنیم و دیدگاه درازمدت و قوی در مسائل اجتماعی و نیز فوتبال نداریم.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

حضرت آیت‌الله خامنه‌ایدر دیدار مدال‌آوران و قهرمانان بازی‌های پاراآسیایی

قطعاً مشکلات اقتصادی با استفاده درست از ظرفیت‌های کشور حل خواهد شد

عدم همکاری ارزی پتروشیمی‌ها؛ از انکار تا واقعیت 

بررسی تحولات چند ماه اخیر بازار ارز و عملکرد پتروشیمی‌ها در عرضه ارز حاصل از صادرات خود، نشان می‌دهد که این شرکت‌ها در دوران بحران ارزی، به‌جای کمک به دولت، جهت برطرف کردن بحران، بیشتر به دنبال بالا بردن سود خود بوده‌اند، همکاری نکردن پتروشیمی‌ها، ازآن‌جهت حائز اهمیت است که این شرکت‌ها جزءارز آورترین صنایع کشور هستند.

مقاومت به سادگی تن به آتش‌بس نمی‌دهد؛ تبادل اسرا چالش بزرگ نتانیاهو

ارتش رژیم صهیونیستی سعی داشت با تکرار طرحی که حماس علیه آنان در جنگ پیشین انجام داد(ربایش نیروی نظامی) ضمن کاهش فشار افکار عمومی بر دولت نتانیاهو، برگ برنده ای برای آتش بس با حماس و تبادل اسرا داشته باشد. اما هوشیاری مقاومت چالش اسرا را برای صهیونیست ها دو چندان کرد.

از ترور قاسم سلیمانی تا اخلال در اقتصاد ایران

آنها عملیاتی مثل افشای اموال پنهانی سپاه قدس در سراسر جهان، ایجاد حساب های کاربری جعلی به زبان فارسی برای دامن زدن به اغتشاشات در ایران، تامین مالی گروه های ایرانی مخالف دولت و ایراد اتهام های علنی علیه مقامات ایرانی برای ایجاد شکاف میان آنان را طرح ریزی کردند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

با تاکید بر احراز اشتباهات طاهری و معاونانش
عضو هیات مدیره پرسپولیس: مدیران سابق باید عذرخواهی کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین