علیرضا مرزبان: نفت مسجدسلیمان به سمت درستی می‌رود/ اخلاق در جامعه ما در حال تنزل است

عنوان

علیرضا مرزبان، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان معتقد است تیمش به سمت درستی حرکت می‌کند.

علیرضا مرزبان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره دیدار دوستانه تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان مقابل ذوب آهن اظهار داشت: دیدار فوق العاده خوبی بود. نیمه اول شاهد یک بازی متعادل بودیم، اما در نیمه دوم بازیکنان ما بهتر از حریف بودند و موقعیت های خوبی داشتیم. خیلی خوب بود که پس از بازی های سختی که داشتیم، بازیکنان بدانند می توانیم با تیم های بزرگ رقابت کنیم و از بحرانی که دچار آن شده ایم، نجات یابیم. خیلی خوشحالم که بازیکنان ما بازی خیلی خوبی ارائه کردند و کیفیت بدنی، تاکتیکی خوب و سرعت بالایی داشتند.

تساوی ذوب آهن مقابل نفت مسجدسلیمان در دیداری تدارکاتی

وی در پاسخ به این پرسش که آیا نفت نسبت به دو ماه قبل که او به تیم آمد، شرایط بهتری دارد یا خیر، گفت: تیم خیلی بهتر شده است. با بازی روز گذشته می توانم بگویم تیم به سمت درستی می رود. نفت در دو دیدار مقابل استقلال، کیفیت خوبی داشت و نقاط ضعف تیم را ترمیم کرده ایم. مسائل روحی، تاکتیکی و بدنی را به خوبی جلو بردیم و منتظرم نتایج خوبی تا نیم فصل اول کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان درخصوص درگیری های لفظی ایجاد شده میان اعضای کادر فنی تیم ملی و تیم امید تصریح کرد: متأسفانه این اتفاقات در جامعه ایران هم رخ می دهد. ما بر سر موضوع با هم گفت وگو نمی کنیم. به همین خاطر اختلاف ها به درگیری و پرخاشگری شخصی می انجامد. بحث صورت گرفته بر سر این نیست که چه کسی از امکانات موجود استفاده می کند، بلکه دعوا و لشکرکشی بین نیروهاست. این نوع ادبیات را همه جا می توانید ببینید. درس اخلاق باید از مجلس شروع شود، اما می بینیم افراد آنجا با چه ادبیاتی با هم صحبت می کنند و به مردم و جامعه فوتبال کشیده می شود. متأسفانه رعایت اخلاق در جامعه ما در حال تنزل است و این اتفاقات اصلاً عجیب نیست.

مرزبان در پاسخ به این پرسش که آیا این وظیفه فدراسیون فوتبال نیست که اختلافات موجود را برطرف کند، خاطرنشان کرد: دعوا بر سر مسائل غیرممکن است و ما درباره غیرممکن ها صحبت می کنیم. ساختارهایی که باید در تیم ملی داشته باشیم، از ریشه ایراد دارند. سازمان لیگ در اتفاقات رخ داده در لیگ برتر تأثیرگذار نیست و تیم های پایه درست و حسابی نداریم. در تیم های ملی نیز با چنین شرایطی مواجه هستیم. تنها آرزو می کنیم که تیم ملی به جام جهانی صعود کرده یا قهرمان جام ملت های آسیا شود.

واعظ آشتیانی: کی روش کاری نکند که با «لگد» او را از ایران بیرون بیندازند

بیژن ذوالفقارنسب: سیرک، تیم ملی بزرگسالان است که بازیکنی بدون دعوت در تمرینات شرکت می کند

«امکانات ضعیفی داریم و وقتی صحبت از کمپ تیم ملی می کنیم، تنها از یک زمین چمن حرف می زنیم. آیا این مطابق معیارهای بین المللی است؟»، وی با بیان این جمله به تسنیم گفت: یک کمپ شامل متخصصان و بدنسازان خوب، به خصوص برای تیم های پایه است. تیم امید باید روانشناسان خوبی داشته باشد، اما به این مسائل اهمیت نمی دهیم. تنها به دنبال این هستیم که مشکلات را چگونه به صورت کوتاه مدت حل کنیم و دیدگاه درازمدت و قوی در مسائل اجتماعی و نیز فوتبال نداریم.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

بازارهای مولد فلج شدن شده است

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

تورم به ۵۰ درصد خواهد رسید

فاطمی گفت: هنوز به تورم 49 درصدی سال 74 نرسیدیم، اما شاید تا پایان امسال برسیم!

تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!

حالا دیگر بعد از تجربه چند سال تولید برنامه‌های سینمایی در ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر در رسانه ملی، تقریبا می‌توان این برنامه‌ها را به تعبیر قدیمی‌ها «سرجهازی» تلویزیون در ایام برگزاری جشنواره فجر دانست! برنامه‌هایی که هر ساله تب و تاب ساخت آن‌ها از یک ماه قبل از آغاز جشنواره فیلم فجر به اوج خود می‌رسد و همه شبکه‌های رسانه ملی به فکر راه انداختن برنامه‌ای تخصصی در حوزه سینما و برای پوشش اخبار جشنواره فیلم فجر می‌افتند.

مانور بی‌بی‌سی فارسی برای جلوگیری از عرضه نفت در بورس

با توجه به اطلاعیه بورس انرژی به نظر میرسد که تمامی ضوابط لازم برای تضمین بازگشت بهای نفت فروخته شده در بورس در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب با عرضه نفت در بورس و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در صادرات نفت، میتوان بخشی از کاهش درآمدهای نفتی را بدون هیچ گونه ریسکی جبران کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
۴ لژیونر به اردوی تیم ملی اضافه شدند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین