بیرانوند: بولیوی تیم دست و پا بسته‌ای نبود

عنوان

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کشورمان معتقد است حریف تدارکاتی امشب تیم ملی به هیچ وجه حریف دست و پا بسته‌ای نبوده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا بیرانوند بعد از پیروزی دو بر یک تیم ملی ایران مقابل بولیوی در دیدار تدارکاتی ، گفت: خدا را شکر بازی بسیار خوبی بود، تبریک می گویم به مردم و بانوانی که در ورزشگاه حاضر بودند. خیلی خوشحالم که امروز بانوان در ورزشگاه حاضر شدند و دیدید که هیچ مشکلی هم به وجود نیامد. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و در مسابقات لیگ و سایر بازی های تیم ملی بانوان در ورزشگاه حضور داشته باشند. آنها فقط تیم ملی را تشویق کردند و مردم هم به خوبی مراعات کردند.

دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان درباره عملکرد بولیوی گفت: تیم دست و پا بسته ای نبود و تیم ما را اذیت کرد. درست هست که ما یک فیفا دی را از دست داده ایم، اما بازی مقابل بولیوی برای ما مفید بود.

بیرانوند راجع به اینکه سایر رقبای ایران در جام ملت های آسیا با تیم های صاحب نامی بازی تدارکاتی برگزار می کنند، عنوان کرد: وقتی نمی توانیم با تیم های بزرگ بازی کنیم دیگر چه می شود کرد. از لحاظ مالی، اقتصادی و همچنین شرایط کشور نمی توانیم با تیم های بزرگ بازی داشته باشیم. این دیگر دست ما نیست، این شرایط از قبل جام جهانی هم وجود داشت و همین اتفاقات آن موقع نیز رخ داد.

وی اظهار داشت: بازی های خوب مان فقط با تیم ملی ترکیه و روسیه بود و گرنه سایر بازی ها در حد همین بازی بود. ونزوئلا، تونس و پاناما حریفانی بودند که ما پیش از جام جهانی با آنها بازی کردیم، چون نمی توانیم و شرایطش هم وجود ندارد، شرایط برای فدراسیون فوتبال سخت است، اما با این حال باید بگویم بازی با تیم هایی مانند بولیوی کمک زیادی به ما می کند. در ادامه هم بازی های خوبی داریم که امیدوارم به خوبی محک بخوریم.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

اعتصاب غذا میان اسرای فلسطینی در اعتراض به عدم رعایت حقوقشان یا در اعتراض به یک موضوع سیاسی مسبوق به سابقه است. این شیوه اعتراضی در میان اسرای فلسطینی به این‌گونه است که تنها مقدار کمی آب و نمک مصرف می‌نمایند و به‌منظور تحقق خواسته خود دیگر نوشیدنی‌ها و غذاها را از سطح زندان جمع‌آوری می‌نمایند و یا افراد اعتصاب‌کننده تا تحقق خواسته‌های خود از خوردن غذا جز کمی آب و نمک امتناع می‌نمایند.

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد