بیرانوند: بولیوی تیم دست و پا بسته‌ای نبود

عنوان

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کشورمان معتقد است حریف تدارکاتی امشب تیم ملی به هیچ وجه حریف دست و پا بسته‌ای نبوده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا بیرانوند بعد از پیروزی دو بر یک تیم ملی ایران مقابل بولیوی در دیدار تدارکاتی ، گفت: خدا را شکر بازی بسیار خوبی بود، تبریک می گویم به مردم و بانوانی که در ورزشگاه حاضر بودند. خیلی خوشحالم که امروز بانوان در ورزشگاه حاضر شدند و دیدید که هیچ مشکلی هم به وجود نیامد. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و در مسابقات لیگ و سایر بازی های تیم ملی بانوان در ورزشگاه حضور داشته باشند. آنها فقط تیم ملی را تشویق کردند و مردم هم به خوبی مراعات کردند.

دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان درباره عملکرد بولیوی گفت: تیم دست و پا بسته ای نبود و تیم ما را اذیت کرد. درست هست که ما یک فیفا دی را از دست داده ایم، اما بازی مقابل بولیوی برای ما مفید بود.

بیرانوند راجع به اینکه سایر رقبای ایران در جام ملت های آسیا با تیم های صاحب نامی بازی تدارکاتی برگزار می کنند، عنوان کرد: وقتی نمی توانیم با تیم های بزرگ بازی کنیم دیگر چه می شود کرد. از لحاظ مالی، اقتصادی و همچنین شرایط کشور نمی توانیم با تیم های بزرگ بازی داشته باشیم. این دیگر دست ما نیست، این شرایط از قبل جام جهانی هم وجود داشت و همین اتفاقات آن موقع نیز رخ داد.

وی اظهار داشت: بازی های خوب مان فقط با تیم ملی ترکیه و روسیه بود و گرنه سایر بازی ها در حد همین بازی بود. ونزوئلا، تونس و پاناما حریفانی بودند که ما پیش از جام جهانی با آنها بازی کردیم، چون نمی توانیم و شرایطش هم وجود ندارد، شرایط برای فدراسیون فوتبال سخت است، اما با این حال باید بگویم بازی با تیم هایی مانند بولیوی کمک زیادی به ما می کند. در ادامه هم بازی های خوبی داریم که امیدوارم به خوبی محک بخوریم.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نسیم آنلاین بررسی می‌کند

دوئل بانک‌های فراقانونی با بانک مرکزی

SPV به جایی نمی‌رسد چون یقین دارند ایران به تعهدات برجام پایبند می‌ماند

یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: آینده SPV چندان خوشایند نیست و این موضوع بیشتر جنبه نمادین نسبت به انجام تعهدات اروپا در قبال برجام دارد که برای ما هم مفید نخواهد بود.

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

یحیی کمالی پور پیرامون کمبود وکیل در کشور گفت: ما در کشور با کمبود وکیل روبرو هستم و این تعداد از وکیل بنابر نیازهای جامعه نیست.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
۴ لژیونر به اردوی تیم ملی اضافه شدند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین