مرکز سنجش پزشکی منتشر کرد؛

انتشار فهرست برترین‌های دانشنامه پزشکی/اعلام رتبه نهایی دختر وزیر

عنوان

مرکز سنجش آموزش پزشکی فهرست برترین های آزمون دانشنامه تخصصی را منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، مرکز سنجش آموزش پزشکی لیست ۱۰ درصد اول دانشنامه تخصصی دوره ۶۵ و لیست ۵ درصد اول دانشنامه تخصصی دوره ۶۵ را منتشر کرد.

نتایج نهایی شصت و پنجمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی در ۲۸ رشته تخصصی ۱۹ مهر ۹۷ اعلام شده بود. شصت و پنجمین دوره آزمون دانشنامه تخصص با حضور ۳ هزار و ۹۰۲ داوطلب روز ۱۵ شهریور برگزار شد.

در آزمون امسال، مریم قاضی زاده هاشمی دختر وزیر بهداشت در رشته روانپزشکی شرکت کرده بود و نمره وی قبل از اعلام نتایج نهایی در فضای مجازی منتشر شد. نکته مورد توجه در تصویر نتایج، نمره وی بود که نشان می داد نمره پایین کتبی (نمره نسبت به سایر داوطلبان حاضر در فهرست ۱۰ نفر اول) و نمره شفاهی بالاتری نسبت به سایر داوطلبان کسب کرده است.

این موضوع اعتراض برخی روانپزشکان را برانگیخت و در مقابل دکتر احمد نوربالا دبیر هیات بورد روانپزشکی به عنوان مسئول امتحانات شفاهی رشته روانپزشکی در آزمون دانشنامه با واکنش به این اعتراض شائبه توجه ویژه به دختر وزیر بهداشت در زمان آزمون شفاهی را رد کرد.

در حال حاضر نتایج نهایی به همراه لیست ۱۰ درصد اول و لیست ۵ درصد اول دانشنامه تخصصی بر روی سایت مرکز سنجش منتشر شده است و نشان می دهد نام مریم قاضی زاده هاشمی در فهرست ۵ درصد در رتبه ششم و در فهرست ۱۰ درصد در رتبه سیزدهم قرار گرفته است.

فهرست تمامی ۵ درصد و ۱۰ درصد اول شصت و پنجمین آزمون دانشنامه تخصصی پزشکی در ۲۸ رشته تخصصی پزشکی بالینی در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در دسترس است.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رسمیت یافتن اشغال‌گری از سوی ترامپ؛

«جولان» انتخاباتی

دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهیم داد

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (پنج‌شنبه) در اولین روز سال نو در اجتماع پرشور انبوه زائران و مجاوران حرم رضوی، سال ۹۸ را «سال فرصتها» خواندند و تأکید کردندتحقق شعار امسال یعنی «رونق تولید» موجب ایجاد تحول در بخشهای مختلف، افزایش اشتغال، حل مشکلات معیشتی، اصلاح نظام بانکی، افزایش ارزش پول ملی و توازن بودجه ای خواهد شد

۴ بسته پیشنهادی به گروه‌های مردمی در جهت «رونق تولید»

رونق تولید ابعاد مختلفی دارد که در این سال‌ها زیاد از آن گفته‌شده است، مهم کاری است که از مجموعه‌های مردمی، دانشجویی، ائمه جمعه و جماعات و روحانیت و طلاب، فعالان جبهه فرهنگی انقلاب و... انتظار است؛ آن‌هم صرفاً تکرار توصیه رهبری در ضرورت رونق تولید، تبلیغ خرید کالای داخلی یا راه‌اندازی مرغداری و... در مناطق محروم نیست.

فیلم: ادعای کمک مالی به «غزه و لبنان» دروغ است

ادعا میکنند جمهوری اسلامی به "غزه و لبنان" کمک مالی می‌کند، دروغ است. این حرف سلطنت طلب‌هاست،‌ قطر به اینها کمک مالی می‌کند/ شبکه "من و تو" ذهنیت نئولیبرال را بین ایرانیان ترویج می‌کند

مهم‌ترین مطالب سرویس

چگونه شهروندان می‌توانند به رونق تولید کمک کنند؟
۴ بسته پیشنهادی به گروه‌های مردمی در جهت «رونق تولید»
یوسف اباذری، جامعه شناس و عضو هیات علمی دانشگاه تهران
فیلم: ادعای کمک مالی به «غزه و لبنان» دروغ است
رهبر انقلاب اسلامی در اجتماع پرشور انبوه زائران و مجاوران حرم رضوی علیه‌السلام
دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهیم داد
آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟
در دفاع از انقلاب
درپی شکایت صالحی امیری
الیاس نادران سکوت را شکست
روحانی در نشست خبری مشترک با نخست وزیر عراق:
آماده‌ایم در بازسازی عراق از همه توان و امکانات استفاده کنیم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین