مرکز سنجش پزشکی منتشر کرد؛

انتشار فهرست برترین‌های دانشنامه پزشکی/اعلام رتبه نهایی دختر وزیر

عنوان

مرکز سنجش آموزش پزشکی فهرست برترین های آزمون دانشنامه تخصصی را منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، مرکز سنجش آموزش پزشکی لیست ۱۰ درصد اول دانشنامه تخصصی دوره ۶۵ و لیست ۵ درصد اول دانشنامه تخصصی دوره ۶۵ را منتشر کرد.

نتایج نهایی شصت و پنجمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی در ۲۸ رشته تخصصی ۱۹ مهر ۹۷ اعلام شده بود. شصت و پنجمین دوره آزمون دانشنامه تخصص با حضور ۳ هزار و ۹۰۲ داوطلب روز ۱۵ شهریور برگزار شد.

در آزمون امسال، مریم قاضی زاده هاشمی دختر وزیر بهداشت در رشته روانپزشکی شرکت کرده بود و نمره وی قبل از اعلام نتایج نهایی در فضای مجازی منتشر شد. نکته مورد توجه در تصویر نتایج، نمره وی بود که نشان می داد نمره پایین کتبی (نمره نسبت به سایر داوطلبان حاضر در فهرست ۱۰ نفر اول) و نمره شفاهی بالاتری نسبت به سایر داوطلبان کسب کرده است.

این موضوع اعتراض برخی روانپزشکان را برانگیخت و در مقابل دکتر احمد نوربالا دبیر هیات بورد روانپزشکی به عنوان مسئول امتحانات شفاهی رشته روانپزشکی در آزمون دانشنامه با واکنش به این اعتراض شائبه توجه ویژه به دختر وزیر بهداشت در زمان آزمون شفاهی را رد کرد.

در حال حاضر نتایج نهایی به همراه لیست ۱۰ درصد اول و لیست ۵ درصد اول دانشنامه تخصصی بر روی سایت مرکز سنجش منتشر شده است و نشان می دهد نام مریم قاضی زاده هاشمی در فهرست ۵ درصد در رتبه ششم و در فهرست ۱۰ درصد در رتبه سیزدهم قرار گرفته است.

فهرست تمامی ۵ درصد و ۱۰ درصد اول شصت و پنجمین آزمون دانشنامه تخصصی پزشکی در ۲۸ رشته تخصصی پزشکی بالینی در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در دسترس است.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

حضرت آیت‌الله خامنه‌ایدر دیدار مدال‌آوران و قهرمانان بازی‌های پاراآسیایی

قطعاً مشکلات اقتصادی با استفاده درست از ظرفیت‌های کشور حل خواهد شد

عدم همکاری ارزی پتروشیمی‌ها؛ از انکار تا واقعیت 

بررسی تحولات چند ماه اخیر بازار ارز و عملکرد پتروشیمی‌ها در عرضه ارز حاصل از صادرات خود، نشان می‌دهد که این شرکت‌ها در دوران بحران ارزی، به‌جای کمک به دولت، جهت برطرف کردن بحران، بیشتر به دنبال بالا بردن سود خود بوده‌اند، همکاری نکردن پتروشیمی‌ها، ازآن‌جهت حائز اهمیت است که این شرکت‌ها جزءارز آورترین صنایع کشور هستند.

مقاومت به سادگی تن به آتش‌بس نمی‌دهد؛ تبادل اسرا چالش بزرگ نتانیاهو

ارتش رژیم صهیونیستی سعی داشت با تکرار طرحی که حماس علیه آنان در جنگ پیشین انجام داد(ربایش نیروی نظامی) ضمن کاهش فشار افکار عمومی بر دولت نتانیاهو، برگ برنده ای برای آتش بس با حماس و تبادل اسرا داشته باشد. اما هوشیاری مقاومت چالش اسرا را برای صهیونیست ها دو چندان کرد.

از ترور قاسم سلیمانی تا اخلال در اقتصاد ایران

آنها عملیاتی مثل افشای اموال پنهانی سپاه قدس در سراسر جهان، ایجاد حساب های کاربری جعلی به زبان فارسی برای دامن زدن به اغتشاشات در ایران، تامین مالی گروه های ایرانی مخالف دولت و ایراد اتهام های علنی علیه مقامات ایرانی برای ایجاد شکاف میان آنان را طرح ریزی کردند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی:
رفتار آمریکا از دوره جاهلیت عرب هم بدتر است
آقای ظریف متوجه هستید که... ؟!
۶ ایراد شریعتمداری به اظهارات عجیب ظریف
آیا «تعامل سازنده» و همسویی با نظام جهانی موجب رفاه و پیشرفت کشور می‌شود؟
مرگ بر آمریکا کلیشه نیست
سرلشکر صالحی در همایش پدافند غیرعامل:
پناهگاه‌های صهیونیست‌ها گورهای دسته جمعی آنها خواهد شد
تعارض منافع عامل جدی عدم انتشار حقوق‌ها
انتشار داوطلبانه‌ فیش‌ حقوقی؛ مطالبه‌ای برای قانون‌مداری
جلیلی پس از بازدید از نمایشگاه بین المللی معدن:
نمی‌توانند با تحریم و فشار اقتصادی مانع پیشرفت و رشد ملت ما شوند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین