حاشیه‌های لیگ فوتبال ملت‌های اروپا + تصاویر

عنوان

در هفته سوم و چهارم لیگ ملت‌های فوتبال اروپا اتفاق‌های مهمی رخ داد و تصاویر جالبی ثبت شد که در این گزارش تصویری می‌بینید.

به گزارش ایسنا، لیگ ملت‌های اروپا در فیفا دی پاییز پیگیری شد و تیم‌های قاره سبز به رقابت پرداختند. در هفته سوم و چهارم اتفاق‌های مهمی رخ داد که شاید شکست‌های پیاپی آلمان قابل توجه‌ترین آنها بود. شاگردان یواخیم لوو ابتدا برابر هلند ۳ بر صفر مغلوب شدند و در آخرین شب این بازی‌ها با وجود این که با یک گل از فرانسه پیش افتادند در نهایت با دبل آنتوان گریزمان ۲ بر یک شکست خوردند.

اسپانیا در کشور خود به مصاف انگلیس رفت اما نیمه اول را با نتیجه عجیب ۳ بر صفر به پایان رساند. با این حال شاگردان لوییس انریکه در نیمه دوم توانستند دو گل به ثمر برسانند و تلخی این شکست را کمتر کنند. انگلیس پیش از این برابر کرواسی به تساوی بدون گل دست یافته بود.

از دیگر دیدارهای مهم، تقابل ایتالیا و لهستان بود که با پیروزی یک بر صفر شاگردان روبرتو مانچینی به پایان رسید. لهستان پیش از این ۳ بر ۲ مغلوب پرتغال بدون رونالدو شده بود.

در ادامه حاشیه‌های این بازی‌ها را می‌بینید:

آنتوان گریزمان

هوادار آلمانی

جای پای حک شده دیدیه دشان روی دیوار شهرت استادو دو فرانس

هواداران ایرلند

ورزشگاه بنیتو ویامارین اسپانیا

هوادار فرانسوی

توپ بازی‌ها

تمرین نروژ

دیدار روسیه و ترکیه

هواداران فرانسوی

سرمربی ایرلند

بازیکن تیم ملی ایتالیا

هوادار روسی

دیدار اسپانیا و انگلیس

هوداران تیم ملی فرانسه

شال‌گردن‌های ایرلندی

استادو دو فرانس

هوادار روسی

بازیکنان ولز

کیه ران تریپیه

هواداران فرانسه

دیدار ایتالیا و لهستان

ورزشگاه ملی آره‌نا رومانی

هواداران ایرلندی

دیدار رومانی و صربستان

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

اعتصاب غذا میان اسرای فلسطینی در اعتراض به عدم رعایت حقوقشان یا در اعتراض به یک موضوع سیاسی مسبوق به سابقه است. این شیوه اعتراضی در میان اسرای فلسطینی به این‌گونه است که تنها مقدار کمی آب و نمک مصرف می‌نمایند و به‌منظور تحقق خواسته خود دیگر نوشیدنی‌ها و غذاها را از سطح زندان جمع‌آوری می‌نمایند و یا افراد اعتصاب‌کننده تا تحقق خواسته‌های خود از خوردن غذا جز کمی آب و نمک امتناع می‌نمایند.

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد