سولی: در انتظار دیدن نمایش غفور در زمین والیبال هستیم

عنوان

سرمربی تیم والیبال مونزا گفت: غفور با علاقه و اشتیاق منتظر بازی برای مونزا است و ما نیز در انتظار دیدن نمایش او در زمین هستیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم والیبال مونزا ایتالیا که از حضور امیر غفور در رقابت های فصل جاری سری A سود می برد، عصر یکشنبه به مصاف لاتینا می رود.

فابیو سولی، سرمربی تیم مونزا در مورد بازی این هفته تیمش اظهار داشت: بازی مقابل لاتینا، بسیار سخت خواهد بود. ما در بازی قبلی ورونا شکست خوردیم ولی نشان دادیم که می توانیم والیبال خوبی ارائه کنیم. ما باید مراقب حرکات حریف بوده و همچنین به خود اعتماد داشته باشیم که می توانیم پیروز شویم و نخستین امتیاز لیگ را به دست آوریم.

او ادامه داد: لاتینا، تیم باتجربه ایست و به خوبی مقابل حریفان ظاهر می شود و از موقعیت ها استفاده می کند. این تیم از بازیکنان جوان با فیزیک بدنی خوبی سود می برد ولی با این حال، تمرکز ما روی تیم خودمان است.

سولی در پایان گفت: امیر غفور از هفته گذشته به تیم ما اضافه شده و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته است. او با علاقه و اشتیاق منتظر بازی برای تیم است و ما نیز در انتظار دیدن نمایش او در زمین هستیم.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب اسلامی در اجتماع پرشور انبوه زائران و مجاوران حرم رضوی علیه‌السلام

دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهیم داد

سال ۹۸؛ سال «رونق تولید»

مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۸ را به‌عنوان سال «رونق تولید» نام گذاشتند.

در دفاع از انقلاب

پیشرفت‌های علمی کشور توسط انسان‌های انقلاب اسلامی رخ داده است و به واقع بزرگترین دستاورد تمدنی انقلاب را باید تربیت انسان های انقلاب اسلامی دانست.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین