سولی: در انتظار دیدن نمایش غفور در زمین والیبال هستیم

عنوان

سرمربی تیم والیبال مونزا گفت: غفور با علاقه و اشتیاق منتظر بازی برای مونزا است و ما نیز در انتظار دیدن نمایش او در زمین هستیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم والیبال مونزا ایتالیا که از حضور امیر غفور در رقابت های فصل جاری سری A سود می برد، عصر یکشنبه به مصاف لاتینا می رود.

فابیو سولی، سرمربی تیم مونزا در مورد بازی این هفته تیمش اظهار داشت: بازی مقابل لاتینا، بسیار سخت خواهد بود. ما در بازی قبلی ورونا شکست خوردیم ولی نشان دادیم که می توانیم والیبال خوبی ارائه کنیم. ما باید مراقب حرکات حریف بوده و همچنین به خود اعتماد داشته باشیم که می توانیم پیروز شویم و نخستین امتیاز لیگ را به دست آوریم.

او ادامه داد: لاتینا، تیم باتجربه ایست و به خوبی مقابل حریفان ظاهر می شود و از موقعیت ها استفاده می کند. این تیم از بازیکنان جوان با فیزیک بدنی خوبی سود می برد ولی با این حال، تمرکز ما روی تیم خودمان است.

سولی در پایان گفت: امیر غفور از هفته گذشته به تیم ما اضافه شده و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته است. او با علاقه و اشتیاق منتظر بازی برای تیم است و ما نیز در انتظار دیدن نمایش او در زمین هستیم.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

دکتر ابومحمد عسگرخانی در گفتگوی تفصیلی مطرح کرد

اروپا زندانبان برجام است

اثر گلخانه‌ای در مدیریت فرهنگی

تا اینجا که نیاز است بخشی از بودجه بیت المال صرف هزینه‌های فرهنگی به منظور تقویت فرهنگ معیار اسلامی شود حرفی نیست اما حمایت های بی دریغ در حوزه فرهنگ و تزریق بی حساب و کتاب کمک های مالی به این بخش به منظور تقویت بنگاه های فرهنگی، بدون در نظر گرفتن راهی برای ارزیابی نتایج و آیا اینکه این بنگاه ها توانسته اند از این حمایت ها به صورت موثر استفاده کنند یا خیر و اگر موثر بوده است آیا بازدهی قابل قبولی را به همراه داشته است یا نه، موجب شده تا در حوزه فرهنگ به یک آسیب جدی دچار شویم

مشکلات امروز نتیجه اجرای سیاست‌های نیلی و دوستانش است

آقای نیلی باید پاسخگوی عملکرد خود در 5 سال اخیر باشند، ایشان توقع داشتند 100 درصد سیاست‌هایشان اجرا شود، در حالیکه 80-70 درصد سیاستهای فعلی اجرا شده نتیجه تصمیمات ایشان و دوستانشان است

چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟

عبدالله شهبازی مورخ و پژوهشگر در خصوص این گزارش بی‌بی‌سی درباره قحطی بزرگ در ایران نوشت:  دیروز انکار می‌کردند. حالا برای ترسانیدن ما مطرح می‌کنند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

با تاکید بر احراز اشتباهات طاهری و معاونانش
عضو هیات مدیره پرسپولیس: مدیران سابق باید عذرخواهی کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین