سولی: در انتظار دیدن نمایش غفور در زمین والیبال هستیم

عنوان

سرمربی تیم والیبال مونزا گفت: غفور با علاقه و اشتیاق منتظر بازی برای مونزا است و ما نیز در انتظار دیدن نمایش او در زمین هستیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم والیبال مونزا ایتالیا که از حضور امیر غفور در رقابت های فصل جاری سری A سود می برد، عصر یکشنبه به مصاف لاتینا می رود.

فابیو سولی، سرمربی تیم مونزا در مورد بازی این هفته تیمش اظهار داشت: بازی مقابل لاتینا، بسیار سخت خواهد بود. ما در بازی قبلی ورونا شکست خوردیم ولی نشان دادیم که می توانیم والیبال خوبی ارائه کنیم. ما باید مراقب حرکات حریف بوده و همچنین به خود اعتماد داشته باشیم که می توانیم پیروز شویم و نخستین امتیاز لیگ را به دست آوریم.

او ادامه داد: لاتینا، تیم باتجربه ایست و به خوبی مقابل حریفان ظاهر می شود و از موقعیت ها استفاده می کند. این تیم از بازیکنان جوان با فیزیک بدنی خوبی سود می برد ولی با این حال، تمرکز ما روی تیم خودمان است.

سولی در پایان گفت: امیر غفور از هفته گذشته به تیم ما اضافه شده و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته است. او با علاقه و اشتیاق منتظر بازی برای تیم است و ما نیز در انتظار دیدن نمایش او در زمین هستیم.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

بازارهای مولد فلج شده است

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

تورم به ۵۰ درصد خواهد رسید

فاطمی گفت: هنوز به تورم 49 درصدی سال 74 نرسیدیم، اما شاید تا پایان امسال برسیم!

تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!

حالا دیگر بعد از تجربه چند سال تولید برنامه‌های سینمایی در ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر در رسانه ملی، تقریبا می‌توان این برنامه‌ها را به تعبیر قدیمی‌ها «سرجهازی» تلویزیون در ایام برگزاری جشنواره فجر دانست! برنامه‌هایی که هر ساله تب و تاب ساخت آن‌ها از یک ماه قبل از آغاز جشنواره فیلم فجر به اوج خود می‌رسد و همه شبکه‌های رسانه ملی به فکر راه انداختن برنامه‌ای تخصصی در حوزه سینما و برای پوشش اخبار جشنواره فیلم فجر می‌افتند.

مانور بی‌بی‌سی فارسی برای جلوگیری از عرضه نفت در بورس

با توجه به اطلاعیه بورس انرژی به نظر میرسد که تمامی ضوابط لازم برای تضمین بازگشت بهای نفت فروخته شده در بورس در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب با عرضه نفت در بورس و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در صادرات نفت، میتوان بخشی از کاهش درآمدهای نفتی را بدون هیچ گونه ریسکی جبران کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
۴ لژیونر به اردوی تیم ملی اضافه شدند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین