صداوسیما به یاد طنازی‌های صادق عبداللهی، یادبود برگزار کرد + عکس

نسیم آنلاین

مراسم ترحیم استاد مرحوم صادق عبداللهی نویسنده و طنز پرداز رادیو امروز با حضور هنرمندان و مدیران رسانه‌ملی در مسجد بلال سازمان صداوسیما برگزار شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، در مراسم ترحیم مرد لبخند رادیو و تلویزیون علیرضا جاویدنیا کارگردان برنامه «صبح جمعه با شما» پشت تریبون قرار گرفت و گفت: بدون شک همه ما خاطرات بسیار خوب از صادق عبداللهی در ذهنمان داریم. از شوخی ها و کلماتی که مختص به خود ایشان بود تا ردو بدل لبخند، که همیشه بین همکاران اتفاق می افتاد.

جاویدنیا با اشاره به برنامه ویژه ای که روز گذشته با همراهی محمدرضا اوزی و ساجد قدوسیان در بزرگداشت مرحوم عبداللهی از رادیو ایران پخش شد، افزود: این نشان از آن دارد که چقدر صادق عبداللهی در سازمان صدا و سیما اعتبار داشته که برنامه ای را مختص ایشان و به یاد فعالیتهای وی تهیه و روانه آنتن می کنندکه امید است در برنامه های آینده بتوانیم حق مطلب را ادا کنیم.

گپ و گفت با هنرمندان «صبح جمعه با شما»| مغز متفکر طنز رادیو جایت خالیست + عکس و فیلم

در بخش دیگری از این مراسم پیام تسلیت حمید شاه آبادی معاون رئیس سازمان صداوسیما به مناسبت درگذشت مرحوم صادق عبداللهی، قرائت شد. مرحوم عبداللهی یا مرد طنزپرداز و نویسنده شاخص صدا و سیما روز سه شنبه بیست و چهارم مهر در 70 سالگی درگذشت. او نیم قرن سابقه نوشتن و برنامه سازی داشت. سال ها برای برنامه های مختلف رادیویی و تلویزیونی قلم زد و متون طنز نوشت. ضمن اینکه او علاوه بر نوشتن برای برنامه «صبح جمعه با شما»، نویسنده و کارگردان برنامه نوجوانانه «هوشیار و بیدار» در دهه 60 بود.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نسیم آنلاین بررسی می‌کند

دوئل بانک‌های فراقانونی با بانک مرکزی

SPV به جایی نمی‌رسد چون یقین دارند ایران به تعهدات برجام پایبند می‌ماند

یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: آینده SPV چندان خوشایند نیست و این موضوع بیشتر جنبه نمادین نسبت به انجام تعهدات اروپا در قبال برجام دارد که برای ما هم مفید نخواهد بود.

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

یحیی کمالی پور پیرامون کمبود وکیل در کشور گفت: ما در کشور با کمبود وکیل روبرو هستم و این تعداد از وکیل بنابر نیازهای جامعه نیست.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

مهم‌ترین مطالب سرویس

گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
در حاشیه حضور سردار محسن رضایی و سلیمانی در برنامه حالا خورشید
وقتی شفافیت، تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین