به بهانه رویارویی امشب اینتر و میلان

تاریخچه دربی میلان به روایت عکس

عنوان

به بهانه رویارویی تیم‌های میلان و اینتر در هفته نهم رقابت‌های سری آ ایتالیا، تاریخچه‌ای از تقابل دو تیم به روایت عکس منتشر شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، حساس‌ترین دیدار این هفته رقابت‌های سری آ ایتالیا اختصاص به رویارویی تیم‌های اینتر و میلان در جوزپه مه آتزا دارد. این دیدار ساعت 22 به وقت ایران آغاز خواهد شد.

به همین بهانه تاریخچه‌ای از رویارویی دو تیم به روایت عکس منتشر شده است.

دو تیم 221 بار با هم بازی کرده‌اند که سهم اینترمیلان 78 پیروزی و سهم آث میلان 76 برد بوده است، 67 بازی هم با تساوی به پایان رسیده است.

اینتری‌ها دو گل زده بیشتر از میلانی‌ها دارند. نراتزوری در مصاف با روسونری 299 گل زده و این در شرایطی است که میلان مقابل اینتر 297 گل زده است.

 

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

بازارهای مولد فلج شدن شده است

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

تورم به ۵۰ درصد خواهد رسید

فاطمی گفت: هنوز به تورم 49 درصدی سال 74 نرسیدیم، اما شاید تا پایان امسال برسیم!

تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!

حالا دیگر بعد از تجربه چند سال تولید برنامه‌های سینمایی در ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر در رسانه ملی، تقریبا می‌توان این برنامه‌ها را به تعبیر قدیمی‌ها «سرجهازی» تلویزیون در ایام برگزاری جشنواره فجر دانست! برنامه‌هایی که هر ساله تب و تاب ساخت آن‌ها از یک ماه قبل از آغاز جشنواره فیلم فجر به اوج خود می‌رسد و همه شبکه‌های رسانه ملی به فکر راه انداختن برنامه‌ای تخصصی در حوزه سینما و برای پوشش اخبار جشنواره فیلم فجر می‌افتند.

مانور بی‌بی‌سی فارسی برای جلوگیری از عرضه نفت در بورس

با توجه به اطلاعیه بورس انرژی به نظر میرسد که تمامی ضوابط لازم برای تضمین بازگشت بهای نفت فروخته شده در بورس در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب با عرضه نفت در بورس و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در صادرات نفت، میتوان بخشی از کاهش درآمدهای نفتی را بدون هیچ گونه ریسکی جبران کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
۴ لژیونر به اردوی تیم ملی اضافه شدند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین