به بهانه رویارویی امشب اینتر و میلان

تاریخچه دربی میلان به روایت عکس

عنوان

به بهانه رویارویی تیم‌های میلان و اینتر در هفته نهم رقابت‌های سری آ ایتالیا، تاریخچه‌ای از تقابل دو تیم به روایت عکس منتشر شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، حساس‌ترین دیدار این هفته رقابت‌های سری آ ایتالیا اختصاص به رویارویی تیم‌های اینتر و میلان در جوزپه مه آتزا دارد. این دیدار ساعت 22 به وقت ایران آغاز خواهد شد.

به همین بهانه تاریخچه‌ای از رویارویی دو تیم به روایت عکس منتشر شده است.

دو تیم 221 بار با هم بازی کرده‌اند که سهم اینترمیلان 78 پیروزی و سهم آث میلان 76 برد بوده است، 67 بازی هم با تساوی به پایان رسیده است.

اینتری‌ها دو گل زده بیشتر از میلانی‌ها دارند. نراتزوری در مصاف با روسونری 299 گل زده و این در شرایطی است که میلان مقابل اینتر 297 گل زده است.

 

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

حضرت آیت‌الله خامنه‌ایدر دیدار مدال‌آوران و قهرمانان بازی‌های پاراآسیایی

قطعاً مشکلات اقتصادی با استفاده درست از ظرفیت‌های کشور حل خواهد شد

عدم همکاری ارزی پتروشیمی‌ها؛ از انکار تا واقعیت 

بررسی تحولات چند ماه اخیر بازار ارز و عملکرد پتروشیمی‌ها در عرضه ارز حاصل از صادرات خود، نشان می‌دهد که این شرکت‌ها در دوران بحران ارزی، به‌جای کمک به دولت، جهت برطرف کردن بحران، بیشتر به دنبال بالا بردن سود خود بوده‌اند، همکاری نکردن پتروشیمی‌ها، ازآن‌جهت حائز اهمیت است که این شرکت‌ها جزءارز آورترین صنایع کشور هستند.

مقاومت به سادگی تن به آتش‌بس نمی‌دهد؛ تبادل اسرا چالش بزرگ نتانیاهو

ارتش رژیم صهیونیستی سعی داشت با تکرار طرحی که حماس علیه آنان در جنگ پیشین انجام داد(ربایش نیروی نظامی) ضمن کاهش فشار افکار عمومی بر دولت نتانیاهو، برگ برنده ای برای آتش بس با حماس و تبادل اسرا داشته باشد. اما هوشیاری مقاومت چالش اسرا را برای صهیونیست ها دو چندان کرد.

از ترور قاسم سلیمانی تا اخلال در اقتصاد ایران

آنها عملیاتی مثل افشای اموال پنهانی سپاه قدس در سراسر جهان، ایجاد حساب های کاربری جعلی به زبان فارسی برای دامن زدن به اغتشاشات در ایران، تامین مالی گروه های ایرانی مخالف دولت و ایراد اتهام های علنی علیه مقامات ایرانی برای ایجاد شکاف میان آنان را طرح ریزی کردند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

با تاکید بر احراز اشتباهات طاهری و معاونانش
عضو هیات مدیره پرسپولیس: مدیران سابق باید عذرخواهی کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین