فشار روانی زیادی روی شاگردان برانکو است

محصص: بازی پرسپولیس و السد یک فوتبال زنده است

عنوان

مدرس فوتبال آسیا گفت: مسابقه پرسپولیس و السد یک فوتبال زنده است فوتبالی که در آن حملات و ضد حملات زیادی را شاهد خواهیم بود.

مرتضی محصص در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد دیدار روز سه‌شنبه پرسپولیس  و السد قطر گفت: واقعیت این است که پرسپولیس در لیگ برتر خودمان هم با برانکو صاحب سبک و تفکر شده است و داشتن یک شیوه مشخص بازی برای تیم‌های بزرگ خیلی مهم است. پرسپولیس  نه تنها قهرمان شده بلکه کیفیت بالایی هم دارد. پرسپولیس سبک خاص خودش را دارد.

وی با اشاره به ویژگی‌های مثبت برانکو عنوان کرد: برانکو ویژگی‌های مثبت زیادی دارد، او صبور است، ۹۹ درصد بازیکنان پرسپولیس برای شخصیت برانکو احترام قائل هستند و می‌دانید که متقاعد کردن بازیکنان در سطح حرفه‌ای کار ساده‌ای نیست اما برانکو این کار بسیار سخت را به خوبی در پرسپولیس انجام می‌دهد. ضمن اینکه او مدت زیادی در کشورمان حضور داشته و ویژگی‌های بازیکنان ایرانی را به خوبی می‌شناسد. زمانی که برانکو در تیم ملی حضور داشت من از طرف فدراسیون در تمرینات حاضر می‌شدم و تمرینات او را می‌دیدم خود برانکو هم این مسئله را می‌دانستند ما دوستان خوبی برای هم هستیم برانکو یک مربی بسیار منطقی است و صحبت‌های منطقی را قبول می‌کند.

محصص در مورد نقش برانکو در موفقیت پرسپولیس گفت: مربی درصد بالایی از موفقیت یک تیم را تشکیل می‌دهد و پرسپولیس نه تنها مربی خوبی دارد بلکه بازیکنان خوبی هم در اختیار دارد. این تیم با وجود اینکه بازیکنان کلیدی مثل مهدی طارمی را از دست داده اما همچنان خوب بازی می‌کند و بازیکنانی دارد که می‌توانند پیراهن تیم ملی را برتن کنند.

رئیس کمیته فنی فدراسیون فوتبال در مورد بازی با السد عنوان کرد:‌ السد قطر هم تیم دست‌وپا بسته‌ای نیست این تیم مقابل تیم‌های ایرانی بازی کرده و هم برد داشته و هم باخت، السد یک باشگاه کاملاً حرفه‌ای است. طرح ورزشگاه السد برگرفته از طرح ورزشگاه اولد ترافورد منچستر یونایتد است. تفکرات حرفه‌ای در سطح بالا در این باشگاه وجود دارد و نمی‌توان آن را منکر شد.

وی تأکید کرد: بازی پرسپولیس با السد به هیچ عنوان ساده نیست. السد مربی به نام فریرادارد که یکی از مربیان خارجی خوب فوتبال آسیا است. او مربی صاحب سبکی است و در اکثر باشگاه‌های بزرگ پرتغال هم مدیریت کرده است اکنون هم با بازیکنانی مثل ژاوی کار می‌کند متقاعد کردن بازیکنی مثل ژاوی کار ساده‌ای نیست. ژاوی و گابی مکمل‌های بسیار خوبی در میانه میدان هستند که می‌توانند در تغییر وضعیت از دفاع به حمله و از حمله به دفاع به خوبی عمل می‌کنند همه ما منتظر آغاز بازی هستیم. قطعاً پرسپولیس و برانکو برنامه‌های ویژه‌ای برای این مسابقه در هر دو نیمه خواهند داشت.

محصص با اشاره به فشار روانی روی تیم پرسپولیس گفت: انتظارات از پرسپولیس بسیار بالا است و فشار روانی زیادی روی پرسپولیس  است همه منتظرند این تیم السد را در تهران هم شکست بدهد. البته باید ببینیم بیرانوند و خط دفاع پرسپولیس  چگونه مقابل حملات السد مقاومت می‌کنند. قطعاً پرسپولیس به فکر دفاع و ضد حمله خواهد بود. ما در این بازی فوتبال زنده‌ای را تماشا خواهیم کرد فوتبالی که در آن حملات و ضدحملات بسیاری را شاهد خواهیم بود و من خوش‌بین هستم پرسپولیس بتواند از تیم قطری عبور کند و بعد از مدت‌ها به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسد.

انتهای پیام/

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

دکتر ابومحمد عسگرخانی در گفتگوی تفصیلی مطرح کرد

اروپا زندانبان برجام است

اثر گلخانه‌ای در مدیریت فرهنگی

تا اینجا که نیاز است بخشی از بودجه بیت المال صرف هزینه‌های فرهنگی به منظور تقویت فرهنگ معیار اسلامی شود حرفی نیست اما حمایت های بی دریغ در حوزه فرهنگ و تزریق بی حساب و کتاب کمک های مالی به این بخش به منظور تقویت بنگاه های فرهنگی، بدون در نظر گرفتن راهی برای ارزیابی نتایج و آیا اینکه این بنگاه ها توانسته اند از این حمایت ها به صورت موثر استفاده کنند یا خیر و اگر موثر بوده است آیا بازدهی قابل قبولی را به همراه داشته است یا نه، موجب شده تا در حوزه فرهنگ به یک آسیب جدی دچار شویم

مشکلات امروز نتیجه اجرای سیاست‌های نیلی و دوستانش است

آقای نیلی باید پاسخگوی عملکرد خود در 5 سال اخیر باشند، ایشان توقع داشتند 100 درصد سیاست‌هایشان اجرا شود، در حالیکه 80-70 درصد سیاستهای فعلی اجرا شده نتیجه تصمیمات ایشان و دوستانشان است

چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟

عبدالله شهبازی مورخ و پژوهشگر در خصوص این گزارش بی‌بی‌سی درباره قحطی بزرگ در ایران نوشت:  دیروز انکار می‌کردند. حالا برای ترسانیدن ما مطرح می‌کنند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

با تاکید بر احراز اشتباهات طاهری و معاونانش
عضو هیات مدیره پرسپولیس: مدیران سابق باید عذرخواهی کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین