رئیس سازمان حج و زیارت خبر داد

پرداخت مابه التفاوت ویزای اربعین به زائران از امروز

عنوان

محمدی گفت: مابه‌التفاوت هزینه زائرانی که قبل از کاهش قیمت ویزا در سامانه سماح ثبت نام کردند، از امروز به آن‌ها بازگردانده می‌شود.

حمید محمدی رئیس سازمان حج و زیارت در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: افرادی که در مراحل ابتدایی قبل از کاهش قیمت ویزا در سامانه سماح ثبت نام کرده اند با هماهنگی هایی که با بانک ملی صورت گرفته است، این ما به التفاوت از امروز به آن ها بازگردانده می شود.

وی در ادامه بیان کرد: زائران می توانند از امروز با مراجعه به شعب بانک ملی و ارائه کد ملی این وجوه را دریافت کنند.

محمدی در خصوص آخرین آمار ثبت نام زائران در سامانه سماح عنوان کرد: تا ظهر امروز یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر در سامانه سماح ثبت نام کردند و حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار ویزا صادر شده است.

رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه زائران به هیچ وجه هزینه ویزا را به صورت نقدی پرداخت نکنند، گفت: در این فرصت باقی مانده متقاضیان می توانند به دفاتر زیارتی مجاز در سراسر کشور برای ثبت نام مراجعه کنند.


بیشتر بخوانید: آخرین مهلت ثبت نام در سامانه سماح/ صدور ویزای اربعین حداکثر تا ۷۲ ساعت 


محمدی درخصوص ویزای ۶۰۰ هزار تومانی تاکید کرد: متاسفانه یک عده سودجو ،فرصت طلب و به عبارتی کلاهبردار مردم را فریب می دهند و مبلغ اضافه تر از آنچه اعلام شده است را از زائران دریافت می کنند و توصیه ما به زائران این است که یک ریال هم بیشتر از مبلغ اعلام شده نپردازند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نگاهی به گزارش «صد سال پیش در ایران چه خبر بود» بی‌بی‌سی

چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟

قراردادهای فاینانس‌ سرکاری دولت روحانی

وزیر اقتصاد سوم دولت تدبیر و امید بعد از جلسه با هیات برزیلی اعلام کرد که برزیل یک خط اعتباری 1.5 میلیارد دلاری برای ایران در نظر گرفته است. این خبر خوبی است. ولی سابقه این اخبار در وزارت اقتصاد نشان می‌دهد که باید در مورد این خبر با احتیاط عمل کرد. چرا؟

ده‌ونک؛ ماجرای قانون و انصاف!

این جمله‌ی «خب دانشگاه سند داره دیگه؛ میتونه تخلیه و تخریب کنه!» رو این روزا از زبون خیلی‌ها شنیدم. چجوری انقدر راحت میتونیم این جمله رو بگیم؟ داریم درمورد یه سری سازه و آوار صحبت نمی‌کنیم، داریم درمورد یه سری زندگی صحبت میکنیم!

قطعاً مشکلات اقتصادی با استفاده درست از ظرفیت‌های کشور حل خواهد شد

رهبر انقلاب اعتمادبه‌نفس ورزشکارانِ جانباز و معلول به‌ویژه بانوان ورزشکار را در دفاع از ارزش‌های دینی و ملی خود، اقدامی بسیار برجسته و ستودنی خواندند و گفتند: پرچم‌داری کاروان ورزشی ایران به وسیله‌ی یک بانوی دارای حجاب چادر و یا اقامه‌ی نماز جماعت و حضور در نماز جمعه، به معنای ایستادن یک‌تنه در مقابل تهاجم بی‌بندوباری و ولنگاری روزافزون دنیا و کم نیاوردن در مقابل این هجوم است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

عدالتخواهی در بین جوان‌ها زنده‌ست
ده‌ونک؛ ماجرای قانون و انصاف!
مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران مطرح کرد؛
پرداخت کمک هزینه ازدواج بدون محدودیت زمانی
رییس روابط عمومی انجمن داروسازان ایران خبر داد
حکم دیوان عدالت برای ضرورت اصلاح قراردادهای بیمه‌ها با داروخانه‌ها
مدیرکل حفاظت و حمایت از منابع طبیعی سازمان جنگل‌ها:
خشکسالی از یک طرف، آفات هم به جان جنگل‌های ایران افتاده است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین