رئیس سازمان حج و زیارت خبر داد

پرداخت مابه التفاوت ویزای اربعین به زائران از امروز

عنوان

محمدی گفت: مابه‌التفاوت هزینه زائرانی که قبل از کاهش قیمت ویزا در سامانه سماح ثبت نام کردند، از امروز به آن‌ها بازگردانده می‌شود.

حمید محمدی رئیس سازمان حج و زیارت در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: افرادی که در مراحل ابتدایی قبل از کاهش قیمت ویزا در سامانه سماح ثبت نام کرده اند با هماهنگی هایی که با بانک ملی صورت گرفته است، این ما به التفاوت از امروز به آن ها بازگردانده می شود.

وی در ادامه بیان کرد: زائران می توانند از امروز با مراجعه به شعب بانک ملی و ارائه کد ملی این وجوه را دریافت کنند.

محمدی در خصوص آخرین آمار ثبت نام زائران در سامانه سماح عنوان کرد: تا ظهر امروز یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر در سامانه سماح ثبت نام کردند و حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار ویزا صادر شده است.

رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه زائران به هیچ وجه هزینه ویزا را به صورت نقدی پرداخت نکنند، گفت: در این فرصت باقی مانده متقاضیان می توانند به دفاتر زیارتی مجاز در سراسر کشور برای ثبت نام مراجعه کنند.


بیشتر بخوانید: آخرین مهلت ثبت نام در سامانه سماح/ صدور ویزای اربعین حداکثر تا ۷۲ ساعت 


محمدی درخصوص ویزای ۶۰۰ هزار تومانی تاکید کرد: متاسفانه یک عده سودجو ،فرصت طلب و به عبارتی کلاهبردار مردم را فریب می دهند و مبلغ اضافه تر از آنچه اعلام شده است را از زائران دریافت می کنند و توصیه ما به زائران این است که یک ریال هم بیشتر از مبلغ اعلام شده نپردازند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

اعتصاب غذا میان اسرای فلسطینی در اعتراض به عدم رعایت حقوقشان یا در اعتراض به یک موضوع سیاسی مسبوق به سابقه است. این شیوه اعتراضی در میان اسرای فلسطینی به این‌گونه است که تنها مقدار کمی آب و نمک مصرف می‌نمایند و به‌منظور تحقق خواسته خود دیگر نوشیدنی‌ها و غذاها را از سطح زندان جمع‌آوری می‌نمایند و یا افراد اعتصاب‌کننده تا تحقق خواسته‌های خود از خوردن غذا جز کمی آب و نمک امتناع می‌نمایند.

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

مهم‌ترین مطالب سرویس

آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
 لاهوتی عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس در گفتگو با نسیم آنلاین
ایجاد شغل برای حقوق‌خوانده‌ها با برداشتن انحصار