فلسطین|ادامه راهپیمایی‌ بازگشت تا شکستن محاصره غزه؛ ده‌ها نفر در حمله صهیونیست‌ها زخمی شدند

عنوان

نظامیان رژیم صهیونیستی همانند هفته‌های گذشته به شرکت کنندگان در راهپیمایی دریایی برای شکستن محاصره ظالمانه نوار غزه حمله‌ور شدند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، منابع فلسطینی از زخمی شدن 20 نفر در حملات نظامیان رژیم اشغالگر قدس به شرکت کنندگان در راهپیمایی دریایی در شمال نوار غزه خبر دادند.

بر اساس این گزارش، نظامیان رژیم اشغالگر صهیونیستی امشب شرکت کنندگان در سیزدهمین راهپیمایی دریایی مسالمت آمیز را در نزدیکی موضع زکیم در شمال نوار غزه با گلوله های جنگی و گازهای سمی هدف قرار دادند که به زخمی شدن 20 نفر منجر شده است.

اشرف القدرة سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین در غزه با اشاره به زخمی شدن 20 فلسطینی در حمله نظامیان صهیونیست در این راهپیمایی اعلام کرد  هزاران شهروند فلسطینی از عصر امروز به سمت موضع دریایی زکیم در منتهی الیه شمال نوار غزه با هدف شرکت در سیزدهمین راهپیمایی دریایی سرازیر شدند که این تحرک در راستای راهپیمایی بازگشت و شکستن محاصره قرار دارد که همزمان با این راهپیمایی، قایق ها از سمت بندر غزه به سمت نزدیک ترین شمال نوار غزه حرکت کردند.

وی افزود: تظاهرات کنندگان با هدف از بین بردن نقطه دید تک تیراندازان اسرائیلی که شرکت کنندگان در این راهپیمایی مسالمت آمیز را که هیچ خطری برای نظامیان رژیم اشغالگر ندارند، در نزدیکی دیوار حائل، لاستیک های فرسوده را به آتش کشیدند. 

هیئت ناظر بر راهپیمایی دریایی تاکید کرد: راهپیمایی بازگشت تا تحقق کامل اهدافی که به خاطر آنها آغاز شده است، که شکستن کامل محاصره در نوار غزه و پایان دادن رنج های دو میلیون فلسطینی از آن جمله است،متوقف نخواهد شد .

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نسیم آنلاین بررسی می‌کند

دوئل بانک‌های فراقانونی با بانک مرکزی

SPV به جایی نمی‌رسد چون یقین دارند ایران به تعهدات برجام پایبند می‌ماند

یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: آینده SPV چندان خوشایند نیست و این موضوع بیشتر جنبه نمادین نسبت به انجام تعهدات اروپا در قبال برجام دارد که برای ما هم مفید نخواهد بود.

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

یحیی کمالی پور پیرامون کمبود وکیل در کشور گفت: ما در کشور با کمبود وکیل روبرو هستم و این تعداد از وکیل بنابر نیازهای جامعه نیست.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

مهم‌ترین مطالب سرویس

کاخ سفید دستاوردهای ترامپ را در بیانیه‌ای تشریح کرد
خروج از برجام و احیای تحریم‌های ضدایرانی
درس‌های منبج برای کاخ سفید و انعطاف موقت ترامپ
سرنوشت دستور ترامپ برای خروج از سوریه چه خواهد بود؟
نجات نتانیاهو در گرو عادی سازی روابط اعراب و اسرائیل
چرا دولت نتانیاهو تصمیم به برگزاری انتخابات زود هنگام گرفت؟
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین