فلسطین|ادامه راهپیمایی‌ بازگشت تا شکستن محاصره غزه؛ ده‌ها نفر در حمله صهیونیست‌ها زخمی شدند

عنوان

نظامیان رژیم صهیونیستی همانند هفته‌های گذشته به شرکت کنندگان در راهپیمایی دریایی برای شکستن محاصره ظالمانه نوار غزه حمله‌ور شدند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، منابع فلسطینی از زخمی شدن 20 نفر در حملات نظامیان رژیم اشغالگر قدس به شرکت کنندگان در راهپیمایی دریایی در شمال نوار غزه خبر دادند.

بر اساس این گزارش، نظامیان رژیم اشغالگر صهیونیستی امشب شرکت کنندگان در سیزدهمین راهپیمایی دریایی مسالمت آمیز را در نزدیکی موضع زکیم در شمال نوار غزه با گلوله های جنگی و گازهای سمی هدف قرار دادند که به زخمی شدن 20 نفر منجر شده است.

اشرف القدرة سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین در غزه با اشاره به زخمی شدن 20 فلسطینی در حمله نظامیان صهیونیست در این راهپیمایی اعلام کرد  هزاران شهروند فلسطینی از عصر امروز به سمت موضع دریایی زکیم در منتهی الیه شمال نوار غزه با هدف شرکت در سیزدهمین راهپیمایی دریایی سرازیر شدند که این تحرک در راستای راهپیمایی بازگشت و شکستن محاصره قرار دارد که همزمان با این راهپیمایی، قایق ها از سمت بندر غزه به سمت نزدیک ترین شمال نوار غزه حرکت کردند.

وی افزود: تظاهرات کنندگان با هدف از بین بردن نقطه دید تک تیراندازان اسرائیلی که شرکت کنندگان در این راهپیمایی مسالمت آمیز را که هیچ خطری برای نظامیان رژیم اشغالگر ندارند، در نزدیکی دیوار حائل، لاستیک های فرسوده را به آتش کشیدند. 

هیئت ناظر بر راهپیمایی دریایی تاکید کرد: راهپیمایی بازگشت تا تحقق کامل اهدافی که به خاطر آنها آغاز شده است، که شکستن کامل محاصره در نوار غزه و پایان دادن رنج های دو میلیون فلسطینی از آن جمله است،متوقف نخواهد شد .

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نگاهی به گزارش «صد سال پیش در ایران چه خبر بود» بی‌بی‌سی

چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟

قراردادهای فاینانس‌ سرکاری دولت روحانی

وزیر اقتصاد سوم دولت تدبیر و امید بعد از جلسه با هیات برزیلی اعلام کرد که برزیل یک خط اعتباری 1.5 میلیارد دلاری برای ایران در نظر گرفته است. این خبر خوبی است. ولی سابقه این اخبار در وزارت اقتصاد نشان می‌دهد که باید در مورد این خبر با احتیاط عمل کرد. چرا؟

ده‌ونک؛ ماجرای قانون و انصاف!

این جمله‌ی «خب دانشگاه سند داره دیگه؛ میتونه تخلیه و تخریب کنه!» رو این روزا از زبون خیلی‌ها شنیدم. چجوری انقدر راحت میتونیم این جمله رو بگیم؟ داریم درمورد یه سری سازه و آوار صحبت نمی‌کنیم، داریم درمورد یه سری زندگی صحبت میکنیم!

قطعاً مشکلات اقتصادی با استفاده درست از ظرفیت‌های کشور حل خواهد شد

رهبر انقلاب اعتمادبه‌نفس ورزشکارانِ جانباز و معلول به‌ویژه بانوان ورزشکار را در دفاع از ارزش‌های دینی و ملی خود، اقدامی بسیار برجسته و ستودنی خواندند و گفتند: پرچم‌داری کاروان ورزشی ایران به وسیله‌ی یک بانوی دارای حجاب چادر و یا اقامه‌ی نماز جماعت و حضور در نماز جمعه، به معنای ایستادن یک‌تنه در مقابل تهاجم بی‌بندوباری و ولنگاری روزافزون دنیا و کم نیاوردن در مقابل این هجوم است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

هشدار ۳۵ NGO و سازمان حقوقی:
یمن در آستانه قحطی است
شکل گیری BDS اسلامی نیازامروز برای مقابله مردمی با رژیم صهیونیستی
عادی‌سازی روابط اعراب و اسرائیل و وظیفه ما
آمریکا، امپراتوری تبعیض ها (۱)
اقلیت ها و خشونت پلیس در آمریکا
وزارت امور خارجه: تصمیم دیوان لاهه نشانه بارز حقانیت ایران است
رای دیوان لاهه به لغو تحریم های دارویی، غذایی، و هوایی
۶۲ درصد یمنی‌ها از فقدان امنیت غذایی رنج می‌برند
آمار وحشتناک از قحطی، وبا و مرگ در یمن
واکنش انصارالله به درخواست آمریکایی‌ها؛
آتش بس با توقف فوری بمباران‌ها امکان‌پذیر است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین