رأی مثبت فراکسیون حامی لاریجانی به وزیر پیشنهادی صنعت

عنوان

سخنگوی فراکسیون نمایندگان مستقلان ولایی مجلس از رأی مثبت اعضای این فراکسیون به گزینه پیشنهادی دولت برای وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد.

مهرداد لاهوتی، سخنگوی فراکسیون نمایندگان مستقلان ولایی مجلس شورای اسلامی، در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره نشست صبح امروز (سه شنبه، اول آبان) این فراکسیون،گفت: نشست فراکسیون مستقلان ولایی پیش از جلسه غیرعلنی امروز مجلس و با حضور تمامی اعضا برگزار شد.

5 آبان؛ بررسی صلاحیت 4 وزیر پیشنهادی دولت در مجلس

روحانی 4 وزیر پیشنهادی را به مجلس معرفی کرد

متن کامل نامه روحانی برای معرفی 4 وزیر پیشنهادی

وی افزود: در این جلسه "رضا رحمانی"،گزینه پیشنهادی دولت برای وزارت صنعت، معدن و تجارت حضور یافت و برنامه ها و دیدگاه هایش را مطرح کرد. وی برنامه جامعی برای ساماندهی قیمت خودرو، کالاهای اساسی و نیز ارتباط مستمر با نمایندگان مجلس دارد.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان مستقلان ولایی مجلس با بیان اینکه در جلسه امروز این فراکسیون، اعضای فراکسیون به طور قاطع از برنامه های وی حمایت کردند.

لاهوتی به بخش دیگری از جلسه امروز فراکسیون مستقلان ولایی اشاره کرد و گفت: در بخش دیگری از این جلسه، "محمد اسلامی" گزینه پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت راه و شهرسازی نیز حضور یافت و برنامه ها و عملکردش را به اعضای فراکسیون ارائه کرد

سخنگوی فراکسیون نمایندگان مستقلان ولایی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: در جلسه امروز این فراکسیون تعدادی از اعضا، سؤالاتی درباره دوتابعیتی بودن آقای اسلامی از وی پرسیدند، که وی این مسائل را رد کرد. در نهایت مقرر شد فراکسیون مستقلان ولایی در جلسه دیگری، پیش از جلسه رأی اعتماد، نظر خود را پیرامون برنامه ها و عملکرد گزینه پیشنهادی وزارت راه و شهرسازی اعلام کند.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نگاهی به گزارش «صد سال پیش در ایران چه خبر بود» بی‌بی‌سی

چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟

قراردادهای فاینانس‌ سرکاری دولت روحانی

وزیر اقتصاد سوم دولت تدبیر و امید بعد از جلسه با هیات برزیلی اعلام کرد که برزیل یک خط اعتباری 1.5 میلیارد دلاری برای ایران در نظر گرفته است. این خبر خوبی است. ولی سابقه این اخبار در وزارت اقتصاد نشان می‌دهد که باید در مورد این خبر با احتیاط عمل کرد. چرا؟

ده‌ونک؛ ماجرای قانون و انصاف!

این جمله‌ی «خب دانشگاه سند داره دیگه؛ میتونه تخلیه و تخریب کنه!» رو این روزا از زبون خیلی‌ها شنیدم. چجوری انقدر راحت میتونیم این جمله رو بگیم؟ داریم درمورد یه سری سازه و آوار صحبت نمی‌کنیم، داریم درمورد یه سری زندگی صحبت میکنیم!

قطعاً مشکلات اقتصادی با استفاده درست از ظرفیت‌های کشور حل خواهد شد

رهبر انقلاب اعتمادبه‌نفس ورزشکارانِ جانباز و معلول به‌ویژه بانوان ورزشکار را در دفاع از ارزش‌های دینی و ملی خود، اقدامی بسیار برجسته و ستودنی خواندند و گفتند: پرچم‌داری کاروان ورزشی ایران به وسیله‌ی یک بانوی دارای حجاب چادر و یا اقامه‌ی نماز جماعت و حضور در نماز جمعه، به معنای ایستادن یک‌تنه در مقابل تهاجم بی‌بندوباری و ولنگاری روزافزون دنیا و کم نیاوردن در مقابل این هجوم است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی:
رفتار آمریکا از دوره جاهلیت عرب هم بدتر است
آقای ظریف متوجه هستید که... ؟!
۶ ایراد شریعتمداری به اظهارات عجیب ظریف
آیا «تعامل سازنده» و همسویی با نظام جهانی موجب رفاه و پیشرفت کشور می‌شود؟
مرگ بر آمریکا کلیشه نیست
سرلشکر صالحی در همایش پدافند غیرعامل:
پناهگاه‌های صهیونیست‌ها گورهای دسته جمعی آنها خواهد شد
تعارض منافع عامل جدی عدم انتشار حقوق‌ها
انتشار داوطلبانه‌ فیش‌ حقوقی؛ مطالبه‌ای برای قانون‌مداری
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین