رأی مثبت فراکسیون حامی لاریجانی به وزیر پیشنهادی صنعت

عنوان

سخنگوی فراکسیون نمایندگان مستقلان ولایی مجلس از رأی مثبت اعضای این فراکسیون به گزینه پیشنهادی دولت برای وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد.

مهرداد لاهوتی، سخنگوی فراکسیون نمایندگان مستقلان ولایی مجلس شورای اسلامی، در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره نشست صبح امروز (سه شنبه، اول آبان) این فراکسیون،گفت: نشست فراکسیون مستقلان ولایی پیش از جلسه غیرعلنی امروز مجلس و با حضور تمامی اعضا برگزار شد.

5 آبان؛ بررسی صلاحیت 4 وزیر پیشنهادی دولت در مجلس

روحانی 4 وزیر پیشنهادی را به مجلس معرفی کرد

متن کامل نامه روحانی برای معرفی 4 وزیر پیشنهادی

وی افزود: در این جلسه "رضا رحمانی"،گزینه پیشنهادی دولت برای وزارت صنعت، معدن و تجارت حضور یافت و برنامه ها و دیدگاه هایش را مطرح کرد. وی برنامه جامعی برای ساماندهی قیمت خودرو، کالاهای اساسی و نیز ارتباط مستمر با نمایندگان مجلس دارد.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان مستقلان ولایی مجلس با بیان اینکه در جلسه امروز این فراکسیون، اعضای فراکسیون به طور قاطع از برنامه های وی حمایت کردند.

لاهوتی به بخش دیگری از جلسه امروز فراکسیون مستقلان ولایی اشاره کرد و گفت: در بخش دیگری از این جلسه، "محمد اسلامی" گزینه پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت راه و شهرسازی نیز حضور یافت و برنامه ها و عملکردش را به اعضای فراکسیون ارائه کرد

سخنگوی فراکسیون نمایندگان مستقلان ولایی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: در جلسه امروز این فراکسیون تعدادی از اعضا، سؤالاتی درباره دوتابعیتی بودن آقای اسلامی از وی پرسیدند، که وی این مسائل را رد کرد. در نهایت مقرر شد فراکسیون مستقلان ولایی در جلسه دیگری، پیش از جلسه رأی اعتماد، نظر خود را پیرامون برنامه ها و عملکرد گزینه پیشنهادی وزارت راه و شهرسازی اعلام کند.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

کاخ سفید دستاوردهای ترامپ را در بیانیه‌ای تشریح کرد

خروج از برجام و احیای تحریم‌های ضدایرانی

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

یحیی کمالی پور پیرامون کمبود وکیل در کشور گفت: ما در کشور با کمبود وکیل روبرو هستم و این تعداد از وکیل بنابر نیازهای جامعه نیست.

لابی برای ابقا رئیس صندوق بازنشستگی!

گزارش‌ها از نهایی شدن خداحافظی جمشید تقی زاده، از ریاست صندوق بازنشستگی کشوری حکایت دارد. آنطور که خبرنگار «نود اقتصادی» دریافته است، جمشید تقی‌زاده با همه مقاومت‌ها برای ماندن در این مسئولیت، مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان شده و باید هرچه سریعتر صندلی ریاست بر این صندوق را ترک گوید.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

مهم‌ترین مطالب سرویس

عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در گفتگو با نسیم آنلاین
اجازه حذف مصوبات کمیسیون تلفیق درباره مالیات پزشکان را نمی‌دهیم
به بهانه ی تصویب کلیات استانی شدن انتخابات در مجلس شورای اسلامی
۵ نکته درباره معایب استانی‌ شدن انتخابات
هشدار آیت‌الله مکارم شیرازی:
دشمنان برای خوزستان و اهواز برنامه‌ها دارند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین