آیا مشکل فشنگ در تیراندازی حل می‌شود؟

عنوان

مسئولان فدراسیون تیراندازی و اعضای هیئت رئیسه فدراسیون روز گذشته نشستی را با نمایندگان وزارت دفاع برگزار کردند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مسئولان فدراسیون تیراندازی و اعضای هیئت رئیسه فدراسیون برای پیگیری واردات فشنگ برای استفاده در تیم ملی تیراندازی روز گذشته نشستی را با نمایندگان وزارت دفاع برگزار کردند.

در این نشست ضمن تاکید بر  تولیدات داخلی و اهتمام بر حمایت از دانش بومی کشورمان، بر این مساله نیز تاکید کردند که بخشی از نیازهای قهرمانان و ملی پوشان کشورمان می بایست از خارج از کشورمان تهیه و در اختیار ورزشکاران قرار گیرد.

در پایان نیز قرار شد فدراسیون تیراندازی این اختیار و اجازه را داشته باشد که با هماهنگی وزارت دفاع، سیر مراحل مربوط به وزارت صنعت، معدن وتجارت و همچنین مراحل گمرکی، نسبت به ورود سلاح و مهمات ورزشی خود اقدام نماید.

همچنین فدراسیون تیراندازی درخواست کرد ورزشکاران ملی پوش بتوانند با قیمتی کمتر اقلام مورد نیاز تمرینی خود را تامین کنند.

ملک محمدی، دبیر فدراسیون تیراندازی نیز در این باره یادآور شد: بدون شک توجه به تولیدات داخلی از یک سو چرخه اقتصادی کشورمان را به حرکت در می آورد و از سویی دیگر نیازهای عمومی و اولیه ما را برطرف می سازد، اما واقعیت این است که در بعد قهرمانی ما باید با تجهیزات روز دنیا به مصاف حریفان قدرتمند خود برویم.

وی تاکید کرد: یکی از تصمیمات خوبی که در این نشست بر آن تاکید شد این بود که فدراسیون تیراندازی این اختیار و اجازه را دارد که با هماهنگی وزارت دفاع، سیر مراحل مربوط به وزارت صنعت، معدن وتجارت و همچنین مراحل گمرکی، نسبت به ورود سلاح و مهمات ورزشی خود اقدام نماید که بی شک کمک شایانی به رشد و توسعه ورزش قهرمانی می کند.

ملک محمدی تاکید کرد: این یک تصمیم است و اگر به درستی اجرایی شود آینده روشنی را برای تیراندازی می توان متصور بود. آنچه من در این نشست دیدم، همدلی و اتفاق نظری بود که همه مسئولان داشتند و با حرکت در مسیر قانونی از جمله ثبت سفارش و سایر موارد، باید امیدوار بود از این پس دغدغه ای در واردات اقلام مورد نیاز ملی پوشان نداشته باشیم. 

باید منتظر ماند و دید با مراحلی که وزارت دفاع برای واردات فشنگ پیش روی فدراسیون قرار داده مشکل فشنگ تیراندازان حل خواهد شد یا نه؟

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

اعتصاب غذا میان اسرای فلسطینی در اعتراض به عدم رعایت حقوقشان یا در اعتراض به یک موضوع سیاسی مسبوق به سابقه است. این شیوه اعتراضی در میان اسرای فلسطینی به این‌گونه است که تنها مقدار کمی آب و نمک مصرف می‌نمایند و به‌منظور تحقق خواسته خود دیگر نوشیدنی‌ها و غذاها را از سطح زندان جمع‌آوری می‌نمایند و یا افراد اعتصاب‌کننده تا تحقق خواسته‌های خود از خوردن غذا جز کمی آب و نمک امتناع می‌نمایند.

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد