آیا مشکل فشنگ در تیراندازی حل می‌شود؟

عنوان

مسئولان فدراسیون تیراندازی و اعضای هیئت رئیسه فدراسیون روز گذشته نشستی را با نمایندگان وزارت دفاع برگزار کردند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مسئولان فدراسیون تیراندازی و اعضای هیئت رئیسه فدراسیون برای پیگیری واردات فشنگ برای استفاده در تیم ملی تیراندازی روز گذشته نشستی را با نمایندگان وزارت دفاع برگزار کردند.

در این نشست ضمن تاکید بر  تولیدات داخلی و اهتمام بر حمایت از دانش بومی کشورمان، بر این مساله نیز تاکید کردند که بخشی از نیازهای قهرمانان و ملی پوشان کشورمان می بایست از خارج از کشورمان تهیه و در اختیار ورزشکاران قرار گیرد.

در پایان نیز قرار شد فدراسیون تیراندازی این اختیار و اجازه را داشته باشد که با هماهنگی وزارت دفاع، سیر مراحل مربوط به وزارت صنعت، معدن وتجارت و همچنین مراحل گمرکی، نسبت به ورود سلاح و مهمات ورزشی خود اقدام نماید.

همچنین فدراسیون تیراندازی درخواست کرد ورزشکاران ملی پوش بتوانند با قیمتی کمتر اقلام مورد نیاز تمرینی خود را تامین کنند.

ملک محمدی، دبیر فدراسیون تیراندازی نیز در این باره یادآور شد: بدون شک توجه به تولیدات داخلی از یک سو چرخه اقتصادی کشورمان را به حرکت در می آورد و از سویی دیگر نیازهای عمومی و اولیه ما را برطرف می سازد، اما واقعیت این است که در بعد قهرمانی ما باید با تجهیزات روز دنیا به مصاف حریفان قدرتمند خود برویم.

وی تاکید کرد: یکی از تصمیمات خوبی که در این نشست بر آن تاکید شد این بود که فدراسیون تیراندازی این اختیار و اجازه را دارد که با هماهنگی وزارت دفاع، سیر مراحل مربوط به وزارت صنعت، معدن وتجارت و همچنین مراحل گمرکی، نسبت به ورود سلاح و مهمات ورزشی خود اقدام نماید که بی شک کمک شایانی به رشد و توسعه ورزش قهرمانی می کند.

ملک محمدی تاکید کرد: این یک تصمیم است و اگر به درستی اجرایی شود آینده روشنی را برای تیراندازی می توان متصور بود. آنچه من در این نشست دیدم، همدلی و اتفاق نظری بود که همه مسئولان داشتند و با حرکت در مسیر قانونی از جمله ثبت سفارش و سایر موارد، باید امیدوار بود از این پس دغدغه ای در واردات اقلام مورد نیاز ملی پوشان نداشته باشیم. 

باید منتظر ماند و دید با مراحلی که وزارت دفاع برای واردات فشنگ پیش روی فدراسیون قرار داده مشکل فشنگ تیراندازان حل خواهد شد یا نه؟

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نسیم آنلاین بررسی می‌کند

دوئل بانک‌های فراقانونی با بانک مرکزی

SPV به جایی نمی‌رسد چون یقین دارند ایران به تعهدات برجام پایبند می‌ماند

یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: آینده SPV چندان خوشایند نیست و این موضوع بیشتر جنبه نمادین نسبت به انجام تعهدات اروپا در قبال برجام دارد که برای ما هم مفید نخواهد بود.

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

یحیی کمالی پور پیرامون کمبود وکیل در کشور گفت: ما در کشور با کمبود وکیل روبرو هستم و این تعداد از وکیل بنابر نیازهای جامعه نیست.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
۴ لژیونر به اردوی تیم ملی اضافه شدند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین