آیا مشکل فشنگ در تیراندازی حل می‌شود؟

عنوان

مسئولان فدراسیون تیراندازی و اعضای هیئت رئیسه فدراسیون روز گذشته نشستی را با نمایندگان وزارت دفاع برگزار کردند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مسئولان فدراسیون تیراندازی و اعضای هیئت رئیسه فدراسیون برای پیگیری واردات فشنگ برای استفاده در تیم ملی تیراندازی روز گذشته نشستی را با نمایندگان وزارت دفاع برگزار کردند.

در این نشست ضمن تاکید بر  تولیدات داخلی و اهتمام بر حمایت از دانش بومی کشورمان، بر این مساله نیز تاکید کردند که بخشی از نیازهای قهرمانان و ملی پوشان کشورمان می بایست از خارج از کشورمان تهیه و در اختیار ورزشکاران قرار گیرد.

در پایان نیز قرار شد فدراسیون تیراندازی این اختیار و اجازه را داشته باشد که با هماهنگی وزارت دفاع، سیر مراحل مربوط به وزارت صنعت، معدن وتجارت و همچنین مراحل گمرکی، نسبت به ورود سلاح و مهمات ورزشی خود اقدام نماید.

همچنین فدراسیون تیراندازی درخواست کرد ورزشکاران ملی پوش بتوانند با قیمتی کمتر اقلام مورد نیاز تمرینی خود را تامین کنند.

ملک محمدی، دبیر فدراسیون تیراندازی نیز در این باره یادآور شد: بدون شک توجه به تولیدات داخلی از یک سو چرخه اقتصادی کشورمان را به حرکت در می آورد و از سویی دیگر نیازهای عمومی و اولیه ما را برطرف می سازد، اما واقعیت این است که در بعد قهرمانی ما باید با تجهیزات روز دنیا به مصاف حریفان قدرتمند خود برویم.

وی تاکید کرد: یکی از تصمیمات خوبی که در این نشست بر آن تاکید شد این بود که فدراسیون تیراندازی این اختیار و اجازه را دارد که با هماهنگی وزارت دفاع، سیر مراحل مربوط به وزارت صنعت، معدن وتجارت و همچنین مراحل گمرکی، نسبت به ورود سلاح و مهمات ورزشی خود اقدام نماید که بی شک کمک شایانی به رشد و توسعه ورزش قهرمانی می کند.

ملک محمدی تاکید کرد: این یک تصمیم است و اگر به درستی اجرایی شود آینده روشنی را برای تیراندازی می توان متصور بود. آنچه من در این نشست دیدم، همدلی و اتفاق نظری بود که همه مسئولان داشتند و با حرکت در مسیر قانونی از جمله ثبت سفارش و سایر موارد، باید امیدوار بود از این پس دغدغه ای در واردات اقلام مورد نیاز ملی پوشان نداشته باشیم. 

باید منتظر ماند و دید با مراحلی که وزارت دفاع برای واردات فشنگ پیش روی فدراسیون قرار داده مشکل فشنگ تیراندازان حل خواهد شد یا نه؟

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نگاهی به گزارش «صد سال پیش در ایران چه خبر بود» بی‌بی‌سی

چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟

قراردادهای فاینانس‌ سرکاری دولت روحانی

وزیر اقتصاد سوم دولت تدبیر و امید بعد از جلسه با هیات برزیلی اعلام کرد که برزیل یک خط اعتباری 1.5 میلیارد دلاری برای ایران در نظر گرفته است. این خبر خوبی است. ولی سابقه این اخبار در وزارت اقتصاد نشان می‌دهد که باید در مورد این خبر با احتیاط عمل کرد. چرا؟

ده‌ونک؛ ماجرای قانون و انصاف!

این جمله‌ی «خب دانشگاه سند داره دیگه؛ میتونه تخلیه و تخریب کنه!» رو این روزا از زبون خیلی‌ها شنیدم. چجوری انقدر راحت میتونیم این جمله رو بگیم؟ داریم درمورد یه سری سازه و آوار صحبت نمی‌کنیم، داریم درمورد یه سری زندگی صحبت میکنیم!

قطعاً مشکلات اقتصادی با استفاده درست از ظرفیت‌های کشور حل خواهد شد

رهبر انقلاب اعتمادبه‌نفس ورزشکارانِ جانباز و معلول به‌ویژه بانوان ورزشکار را در دفاع از ارزش‌های دینی و ملی خود، اقدامی بسیار برجسته و ستودنی خواندند و گفتند: پرچم‌داری کاروان ورزشی ایران به وسیله‌ی یک بانوی دارای حجاب چادر و یا اقامه‌ی نماز جماعت و حضور در نماز جمعه، به معنای ایستادن یک‌تنه در مقابل تهاجم بی‌بندوباری و ولنگاری روزافزون دنیا و کم نیاوردن در مقابل این هجوم است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

با تاکید بر احراز اشتباهات طاهری و معاونانش
عضو هیات مدیره پرسپولیس: مدیران سابق باید عذرخواهی کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین