اسنپ فود از کرده ی خود پشیمان شد!

بیانیه اسنپ فود

اسنپ فود با انتشار بیانیه ای ضمن عذرخواهی از مردم ایران، از قطع همکاری با ناشر «محتوای آمریکایی» خبر داد.

به گزارش نسیم آنلاین اسنپ فود با انتشار بیانیه ای ضمن عذرخواهی از مردم ایران، از قطع همکاری با ناشر «محتوای آمریکایی» خبر داد.

در این بیانیه امده: «جهت رفع سو تفاهمات ایجاد شده در مورد فعالیت تبلیغاتی این شرکت در شبکه‌های اجتماعی، لازم به ذکر است آنچه توسط این شرکت مورد هدف و استفاده قرار می‌گیرد فضای تبلیغاتی و بازدید صفحات مزبور است و به هیچ عنوان هیچ یک از محتواهای منتشر شده در این فضا مورد تایید این شرکت نیست و نیز پیش از انتشار به سمع و نظر کارشناسان این شرکت نمی‌رسد.» 
«به طور خاص در مورد کلیپ صوتی اخیری که به همراه برند این شرکت منتشر شده است لازم به ذکر است که این محتوا پیش از انتشار به تایید این شرکت نرسیده و در صورتی که این محتوا به صورت ناخواسته موجبات رنجش خاطر مخاطبان عزیز را فراهم کرده است به صورت رسمی عذرخواهی خود را اعلام می‌کنیم. همچنین ادامه همکاری این شرکت با ناشر محتوا متوقف خواهد شد.»

در پی توهین روز گذشته ی کانال تحت حمایت شرکت اسنپ فود به ارزش های ایرانی-اسلامی، بررسی های خبرنگار «نسیم آنلاین» در کانال مذکور نشان می دهد که این کانال حاوی محتوای سیاسی ضد منافع ملی و غیر اخلاقی زیادی بوده که اسنپ فود از فروردین ماه امسال به عنوان اسپانسر آن ده ها و بلکه صدها میلیون تومان هزینه کرده است. حمایتی که مسب تولید ده ها محصول غیراخلاقی و ضدایرانی دیگر شده است.

نکته ی دیگر آنکه با توضیحات اسنپ‌فود که آن‌ها «صرفا دیده شدن و تعداد بازدیدهای صفحات مجازی» برایشان اهمیت دارد می توان نتیجه گرفت که احتمال دیدن تبلیغات این برند را در سایر بسترهای غیراخلاقی و ضدایرانی دیگر هم به بهانه های مشابه هم بایستی کم ندانست. چرا که طبق بررسی های صورت گرفته چندین برند غیراخلاقی دیگر نیز مورد حمایت این برندخاص هستند.

«نسیم آنلاین» امیدوار است با ورود دستگاه های ذی ربط از جمله دستگاه قضایی، با تخلفات گسترده ی این قبیل شرکت ها برخورد شایسته ای صورت گیرد

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نسیم آنلاین بررسی می‌کند

دوئل بانک‌های فراقانونی با بانک مرکزی

SPV به جایی نمی‌رسد چون یقین دارند ایران به تعهدات برجام پایبند می‌ماند

یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: آینده SPV چندان خوشایند نیست و این موضوع بیشتر جنبه نمادین نسبت به انجام تعهدات اروپا در قبال برجام دارد که برای ما هم مفید نخواهد بود.

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

یحیی کمالی پور پیرامون کمبود وکیل در کشور گفت: ما در کشور با کمبود وکیل روبرو هستم و این تعداد از وکیل بنابر نیازهای جامعه نیست.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

مهم‌ترین مطالب سرویس

با صدور بیانیه‌ای مطرح شد:
۹ ایراد جامعه اسلامی مدیران به بودجه ۹۸
عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در گفتگو با نسیم آنلاین
اجازه حذف مصوبات کمیسیون تلفیق درباره مالیات پزشکان را نمی‌دهیم
به بهانه ی تصویب کلیات استانی شدن انتخابات در مجلس شورای اسلامی
۵ نکته درباره معایب استانی‌ شدن انتخابات
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین