طاهرنژاد در گفت‌وگو با فارس:

شهردار تهران شخصیتی ملی نباشد نمی‌تواند تهران را مدیریت کند/ورود به لیست ۵نفره جذابیتی برای هاشمی نداشت

عنوان

نایب رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی با بیان اینکه هاشمی نمی‌خواست رقابت را ادامه دهد و جزو پنج نفر باشد، گفت: محسن هاشمی و همه صاحب‌نظران معتقدند که مناسب‌ترین گزینه برای شهرداری تهران ایشان است.

یدالله طاهرنژاد نایب رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، در پاسخ به سؤالی پیرامون دلیل عدم حضور محسن هاشمی در لیست پنج نفره انتخابی شورای شهر برای تصدی شهرداری تهران، اظهار داشت: محسن هاشمی خودش هم نمی‌خواست که رقابت را ادامه دهد و جزو پنج نفر باشد، چون قصد ورود به این فرایند را نداشت.

*هاشمی معتقد است که مناسب‌ترین گزینه برای شهرداری است

وی در پاسخ به سؤال دیگری در خصوص دلیل عدم تمایل هاشمی برای حضور در بین پنج نفر منتخب شورا تصریح کرد: آقای هاشمی و همه صاحب‌نظران معتقدند که مناسب‌ترین گزینه برای شهرداری تهران ایشان است. هم به لحاظ سوابق و هم به لحاظ نوع تعاملش با بخش‌های مختلف برای پیشبرد امور شهرداری تهران، ایشان بهترین گزینه هستند. 

وی با تشریح دلیل عدم تمایل هاشمی برای حضور در این لیست، گفت: وقتی آقای هاشمی دید شورا آمادگی ندارد که شهردار شدن ایشان را بپذیرد و همچنان بر این اصرار دارد که ایشان از ریاست شورا کنار نرود، برای آقای هاشمی جذابیتی نداشت که این فرایند را ادامه دهد. 

*شهردار تهران شخصیتی ملی نباشد نمی‌تواند تهران را مدیریت کند

طاهرنژاد در پاسخ به سؤالی پیرامون عملکرد آخوندی طی دوران وزارت و همچنین احتمال تصدی وی برای پست شهرداری تهران نیز گفت: شهرداری تهران اکنون با ابرچالش‌هایی مواجه است که بدون کمک دولت و حکومت امکان عبور و غلبه بر آنها وجود ندارد، فلذا شهردار تهران ضمن اینکه باید یک شخصیت ملی، ورزیده و مجرب و مسلط و آگاه در این حوزه باشد، باید توان تعامل با حوزه‌های قدرت را هم داشته باشد که بتواند از پشتیبانی و حمایت آنان برخوردار شود. 

نایب رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی اظهار کرد:‌ اگر کسی چنین ویژگی‌هایی نداشته باشد، با این شهرداری بدهکار و این چالش‌های پیش رو در حوزه‌های مختلف حتما امکان مدیریت شهر تهران را نخواهد داشت.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

بازارهای مولد فلج شده است

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

تورم به ۵۰ درصد خواهد رسید

فاطمی گفت: هنوز به تورم 49 درصدی سال 74 نرسیدیم، اما شاید تا پایان امسال برسیم!

تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!

حالا دیگر بعد از تجربه چند سال تولید برنامه‌های سینمایی در ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر در رسانه ملی، تقریبا می‌توان این برنامه‌ها را به تعبیر قدیمی‌ها «سرجهازی» تلویزیون در ایام برگزاری جشنواره فجر دانست! برنامه‌هایی که هر ساله تب و تاب ساخت آن‌ها از یک ماه قبل از آغاز جشنواره فیلم فجر به اوج خود می‌رسد و همه شبکه‌های رسانه ملی به فکر راه انداختن برنامه‌ای تخصصی در حوزه سینما و برای پوشش اخبار جشنواره فیلم فجر می‌افتند.

مانور بی‌بی‌سی فارسی برای جلوگیری از عرضه نفت در بورس

با توجه به اطلاعیه بورس انرژی به نظر میرسد که تمامی ضوابط لازم برای تضمین بازگشت بهای نفت فروخته شده در بورس در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب با عرضه نفت در بورس و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در صادرات نفت، میتوان بخشی از کاهش درآمدهای نفتی را بدون هیچ گونه ریسکی جبران کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به بهانه ی تصویب کلیات استانی شدن انتخابات در مجلس شورای اسلامی
۵ نکته درباره معایب استانی‌ شدن انتخابات
هشدار آیت‌الله مکارم شیرازی:
دشمنان برای خوزستان و اهواز برنامه‌ها دارند
شمخانی در همایش دفاع و امنیت در غرب آسیا:
سیاست ایران حفظ امنیت منطقه و مبارزه جدی با هر نوع تروریسم است
توضیحات رئیس دفتر رئیس جمهور در مصاحبه با خبرنگاران
فیلم: مخالفت روحانی با استعفای وزیر بهداشت
پرسشی از شریعتمداری، وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی؛
چرا برکناری مدیران چند شغله در وزات کار مسکوت ماند؟!
در خواست سعید جلیلی از دانشگاهیان ؛
برجام را بررسی کنید
رهبر انقلاب در دیدار دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین:
پیروزی نهایی فلسطین در آینده‌ای نه چندان دور محقق خواهد شد
سردار قاسم سلیمانی:
عملیات کربلای ۴ عملیات اصلی بود
در گفتگو با نسیم آنلاین مطرح شد
یزد؛ استانی بدون مسوول!
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین