طاهرنژاد در گفت‌وگو با فارس:

شهردار تهران شخصیتی ملی نباشد نمی‌تواند تهران را مدیریت کند/ورود به لیست ۵نفره جذابیتی برای هاشمی نداشت

عنوان

نایب رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی با بیان اینکه هاشمی نمی‌خواست رقابت را ادامه دهد و جزو پنج نفر باشد، گفت: محسن هاشمی و همه صاحب‌نظران معتقدند که مناسب‌ترین گزینه برای شهرداری تهران ایشان است.

یدالله طاهرنژاد نایب رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، در پاسخ به سؤالی پیرامون دلیل عدم حضور محسن هاشمی در لیست پنج نفره انتخابی شورای شهر برای تصدی شهرداری تهران، اظهار داشت: محسن هاشمی خودش هم نمی‌خواست که رقابت را ادامه دهد و جزو پنج نفر باشد، چون قصد ورود به این فرایند را نداشت.

*هاشمی معتقد است که مناسب‌ترین گزینه برای شهرداری است

وی در پاسخ به سؤال دیگری در خصوص دلیل عدم تمایل هاشمی برای حضور در بین پنج نفر منتخب شورا تصریح کرد: آقای هاشمی و همه صاحب‌نظران معتقدند که مناسب‌ترین گزینه برای شهرداری تهران ایشان است. هم به لحاظ سوابق و هم به لحاظ نوع تعاملش با بخش‌های مختلف برای پیشبرد امور شهرداری تهران، ایشان بهترین گزینه هستند. 

وی با تشریح دلیل عدم تمایل هاشمی برای حضور در این لیست، گفت: وقتی آقای هاشمی دید شورا آمادگی ندارد که شهردار شدن ایشان را بپذیرد و همچنان بر این اصرار دارد که ایشان از ریاست شورا کنار نرود، برای آقای هاشمی جذابیتی نداشت که این فرایند را ادامه دهد. 

*شهردار تهران شخصیتی ملی نباشد نمی‌تواند تهران را مدیریت کند

طاهرنژاد در پاسخ به سؤالی پیرامون عملکرد آخوندی طی دوران وزارت و همچنین احتمال تصدی وی برای پست شهرداری تهران نیز گفت: شهرداری تهران اکنون با ابرچالش‌هایی مواجه است که بدون کمک دولت و حکومت امکان عبور و غلبه بر آنها وجود ندارد، فلذا شهردار تهران ضمن اینکه باید یک شخصیت ملی، ورزیده و مجرب و مسلط و آگاه در این حوزه باشد، باید توان تعامل با حوزه‌های قدرت را هم داشته باشد که بتواند از پشتیبانی و حمایت آنان برخوردار شود. 

نایب رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی اظهار کرد:‌ اگر کسی چنین ویژگی‌هایی نداشته باشد، با این شهرداری بدهکار و این چالش‌های پیش رو در حوزه‌های مختلف حتما امکان مدیریت شهر تهران را نخواهد داشت.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب اسلامی در اجتماع پرشور انبوه زائران و مجاوران حرم رضوی علیه‌السلام

دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهیم داد

سال ۹۸؛ سال «رونق تولید»

مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۸ را به‌عنوان سال «رونق تولید» نام گذاشتند.

در دفاع از انقلاب

پیشرفت‌های علمی کشور توسط انسان‌های انقلاب اسلامی رخ داده است و به واقع بزرگترین دستاورد تمدنی انقلاب را باید تربیت انسان های انقلاب اسلامی دانست.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

رهبر انقلاب اسلامی در اجتماع پرشور انبوه زائران و مجاوران حرم رضوی علیه‌السلام
دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهیم داد
آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟
در دفاع از انقلاب
درپی شکایت صالحی امیری
الیاس نادران سکوت را شکست
روحانی در نشست خبری مشترک با نخست وزیر عراق:
آماده‌ایم در بازسازی عراق از همه توان و امکانات استفاده کنیم
با حکم رهبر معظم انقلاب؛
سید ابراهیم رئیسی، قاضی القضات شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین