متقی فر در گفت‌وگو با فارس:

ترس اعضای شورا از حضور «چمران» آشکار شدن برخی پشت‌پرده‌ها است

عنوان

سخنگوی جبهه پایداری چرایی عدم تمایل اعضای شورای شهر تهران به شهردار شدن محسن هاشمی را مورد توجه قرار داد و گفت: علّت این است که چمران به عنوان کسی که عضو جناح حاکم بر شورا نیست وارد شورا می‌شود.

مجید متقی فر، سخنگوی جبهه پایداری انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس با اشاره به روند انتخاب شهردار تهران توسط اعضای شورای شهر گفت: تفاوتی بین گزینه‌های مطرح برای شهرداری تهران وجود ندارد؛ چرا که انتخاب شهردار، با نگاه خدمت و کارآمدی صورت نمی‌گیرد؛ بلکه با نگاه سیاسی انتخاب می‌شود.

متقی فر، چرایی عدم تمایل اعضای شورای شهر به شهردار شدن محسن هاشمی را مورد توجه قرار داد و گفت: علّت این است که چمران به عنوان کسی که عضو جناح حاکم بر شورا  نیست وارد شورا می‌شود.

وی با بیان اینکه اعضای شورا حتی تحمل عضویت یک نفر غیر همفکر را در جمع خود ندارند، تصریح کرد: این نگاه، تنگ‌نظرانه است و همین نگاه در انتخاب شهردار هم تسری دارد. 

سخنگوی جبهه پایداری ادامه داد: اگر چمران وارد شورا شود، یک دستی شورا به‌هم می‌خورد؛ و این در حالی است که افتخار اعضای شورا یکدستی است.

وی درباره مخاطرات حضور چمران در شورای برای اعضای اصلاح‌طلب آن، گفت: ممکن است در پاره‌ای موارد برخی‌ اعضا، با چمران هم‌رأی شوند و بدین‌شکل، یک جریان غیر هم‌سو در داخل شورا شکل بگیرد و توازن را به‌هم بزند. 

متقی فر افزود: ممکن است برخی واقعیت‌ها در داخل شورا وجود داشته باشد که با حضور یک نفر که نمایندگی تفکر دیگری را دارد به بیرون درز پیدا کند که به نفع اعضای شورا نباشد.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون یکسری مسائل از شورا خارج می‌شود ولی یک‌سری دیگر در خود شورا باقی می‌ماند، به برخی تخلفات شهرداری و ماجرای محمّدعلی نجفی، شهردار سابق تهران اشاره کرد و تصریح کرد: برخی پس‌پرده‌ها وجود دارد که ممکن است با حضور چمران، افکار عمومی از آن‌ها مطلع شوند.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

بازارهای مولد فلج شده است

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

تورم به ۵۰ درصد خواهد رسید

فاطمی گفت: هنوز به تورم 49 درصدی سال 74 نرسیدیم، اما شاید تا پایان امسال برسیم!

تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!

حالا دیگر بعد از تجربه چند سال تولید برنامه‌های سینمایی در ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر در رسانه ملی، تقریبا می‌توان این برنامه‌ها را به تعبیر قدیمی‌ها «سرجهازی» تلویزیون در ایام برگزاری جشنواره فجر دانست! برنامه‌هایی که هر ساله تب و تاب ساخت آن‌ها از یک ماه قبل از آغاز جشنواره فیلم فجر به اوج خود می‌رسد و همه شبکه‌های رسانه ملی به فکر راه انداختن برنامه‌ای تخصصی در حوزه سینما و برای پوشش اخبار جشنواره فیلم فجر می‌افتند.

مانور بی‌بی‌سی فارسی برای جلوگیری از عرضه نفت در بورس

با توجه به اطلاعیه بورس انرژی به نظر میرسد که تمامی ضوابط لازم برای تضمین بازگشت بهای نفت فروخته شده در بورس در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب با عرضه نفت در بورس و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در صادرات نفت، میتوان بخشی از کاهش درآمدهای نفتی را بدون هیچ گونه ریسکی جبران کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به بهانه ی تصویب کلیات استانی شدن انتخابات در مجلس شورای اسلامی
۵ نکته درباره معایب استانی‌ شدن انتخابات
هشدار آیت‌الله مکارم شیرازی:
دشمنان برای خوزستان و اهواز برنامه‌ها دارند
شمخانی در همایش دفاع و امنیت در غرب آسیا:
سیاست ایران حفظ امنیت منطقه و مبارزه جدی با هر نوع تروریسم است
توضیحات رئیس دفتر رئیس جمهور در مصاحبه با خبرنگاران
فیلم: مخالفت روحانی با استعفای وزیر بهداشت
پرسشی از شریعتمداری، وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی؛
چرا برکناری مدیران چند شغله در وزات کار مسکوت ماند؟!
در خواست سعید جلیلی از دانشگاهیان ؛
برجام را بررسی کنید
رهبر انقلاب در دیدار دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین:
پیروزی نهایی فلسطین در آینده‌ای نه چندان دور محقق خواهد شد
سردار قاسم سلیمانی:
عملیات کربلای ۴ عملیات اصلی بود
در گفتگو با نسیم آنلاین مطرح شد
یزد؛ استانی بدون مسوول!
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین