لیگ NBA|شکست سنگین وریرز در اوکلند/ پیروزی تاندر با درخشش جرج

عنوان

تیم گلدن استیت وریرز در دوازدهمین بازی خود در لیگ NBA متحمل شکست سنگینی مقابل میلواکی باکس شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دیدارهای صبح امروز (جمعه) لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا، تیم گلدن استیت وریرز در سالن «اوراکل آره نا» شهر اوکلند، متحمل شکست سنگینی مقابل میهمان خود میلواکی باکس شد. باکس در این بازی به هشت پیروزی متوالی وریرز پایان داد. یکی از دلایل شکست گلدن استیت در این دیدار خانگی، مصدومیت استیفن کری، ستاره این تیم نیز بود.  

در بازی دیگری که در سالن چیساپیک انرژی برگزار شد، تیم اوکلاهماسیتی تاندر با 20 امتیاز، شش پاس گل، 11 ریباند و شش توپ ربایی پل جرج مقابل میهمان خود هیوستون راکتس به پیروزی رسید. جیمز هاردن هم 19 امتیاز، پنج پاس گل، هشت ریباند و سه توپ ربایی برای راکتس داشت.

نتایج دیدارهای صبح امروز لیگ NBA به شرح زیر است:

هیوستون 80 – اوکلاهماسیتی 98
بوستون 116 – فینیکس 109
لس آنجلس کلیپرز 105 – پورتلند 116
میلواکی 134 – گلدن استیت 111

در پایان بازی های امروز، تورونتو رپتورز  با 11 پیروزی و یک شکست در صدر کنفرانس شرق و گلدن استیت در صدر کنفرانس غرب قرار دارند.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

شکست تل آویو در ربایش فرمانده قسام

مقاومت به سادگی تن به آتش‌بس نمی‌دهد؛ تبادل اسرا چالش بزرگ نتانیاهو

۶ ایراد شریعتمداری به اظهارات عجیب ظریف

اظهارات دیروز آقای ظریف در دفاع از پیوستن ایران به گروه اقدام مالی FATF بلافاصله با عنوان «در ایران پولشویی گسترده انجام می‌شود»! به تیتر اول خبرگزاری‌های آمریکایی و اروپایی و سایت‌های خبری ضدانقلاب تبدیل شد که ‌اشاره به چند نکته و مطالبه پاسخ ایشان ضروریست.

از ترور قاسم سلیمانی تا اخلال در اقتصاد ایران

آنها عملیاتی مثل افشای اموال پنهانی سپاه قدس در سراسر جهان، ایجاد حساب های کاربری جعلی به زبان فارسی برای دامن زدن به اغتشاشات در ایران، تامین مالی گروه های ایرانی مخالف دولت و ایراد اتهام های علنی علیه مقامات ایرانی برای ایجاد شکاف میان آنان را طرح ریزی کردند.

ممنوعیت ازدواج دختران زیر ۱۶ سال خلاف شرع است/ تصویب فوریت طرح هیجانی بود

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به طرح افزایش حداقل سن ازدواج دختران گفت:«ممنوعیت ازدواج دختران زیر ۱۶ سال خلاف شرع است و تصویب یک فرویت بررسی طرح اصلاح قانونی مدنی یک کار هیجانی بود».

مهم‌ترین مطالب سرویس

با تاکید بر احراز اشتباهات طاهری و معاونانش
عضو هیات مدیره پرسپولیس: مدیران سابق باید عذرخواهی کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین