پاسخ عضو شورای شهر درباره خبر انصراف یکی از کاندیدا‌های شهرداری تهران

عنوان

سیدحسن رسولی ادعای یک روزنامه نگار اصلاح طلب مبنی بر دخالت محسن هاشمی در حذف نام یکی از نامزد‌های شهرداری تهران را تکذیب کرد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سیدحسن رسولی، عضو شورای شهر تهران درباره ادعای یکی از روزنامه نگاران اصلاح طلب مبنی بر دخالت محسن هاشمی در حذف نام یکی از نامزد های شهرداری تهران گفت: شب گذشته از دفتر رییس محترم شورا با اینجانب در مورد ادعای یکی از روزنامه نگاران اصلاح طلب مبنی بر دخالت آقای محسن هاشمی رفسنجانی در حذف نام یکی از نامزد های محترم تماس گرفتند. خدمتشان چنین توضیح دادم.

وی افزود: جناب آقای علی اوسط هاشمی معاون محترم سابق وزیر جهاد کشاورزی و استاندار موفق پیشین سیستان و بلوچستان که از همکاران دیرین بنده هستند و در لیست ١٣ نفره نامشان بود، از طریق جناب آقای مرادی دوست و همکار مشترکمان بنا بر ملاحظاتی از بودن اسمشان در لیست ابراز نگرانی کرده و تمایل خویش به خروج از لیست را اعلام کردند.

رسولی ادامه داد: با وجودی که بمراتب لیاقت، پاکدستی و شایستگی جناب آقای اوسط هاشمی اطمینان دارم، به جهت اعتمادی که به این دوست مشترکمان داشته و دارم، نسبت به عدم تمایل آقای اوسط هاشمی برای حضور در فهرست کاندیدا ها یقین کردم و اسم ایشان را بعنوان گزینه پیشنهادی خود در برگه رای ننوشتم. صبح روز یکشنبه این پیغام را به استحضار اعضاء محترم شورا رساندم. شخصا جناب آقای هاشمی را انسانی صادق و منصف می شناسم و درج خبر مذکور را ناشی از اطلاع ناکافی روزنامه نگار می دانم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

بازارهای مولد فلج شده است

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

تورم به ۵۰ درصد خواهد رسید

فاطمی گفت: هنوز به تورم 49 درصدی سال 74 نرسیدیم، اما شاید تا پایان امسال برسیم!

تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!

حالا دیگر بعد از تجربه چند سال تولید برنامه‌های سینمایی در ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر در رسانه ملی، تقریبا می‌توان این برنامه‌ها را به تعبیر قدیمی‌ها «سرجهازی» تلویزیون در ایام برگزاری جشنواره فجر دانست! برنامه‌هایی که هر ساله تب و تاب ساخت آن‌ها از یک ماه قبل از آغاز جشنواره فیلم فجر به اوج خود می‌رسد و همه شبکه‌های رسانه ملی به فکر راه انداختن برنامه‌ای تخصصی در حوزه سینما و برای پوشش اخبار جشنواره فیلم فجر می‌افتند.

مانور بی‌بی‌سی فارسی برای جلوگیری از عرضه نفت در بورس

با توجه به اطلاعیه بورس انرژی به نظر میرسد که تمامی ضوابط لازم برای تضمین بازگشت بهای نفت فروخته شده در بورس در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب با عرضه نفت در بورس و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در صادرات نفت، میتوان بخشی از کاهش درآمدهای نفتی را بدون هیچ گونه ریسکی جبران کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

همه چیز درباره‌ ساخت و ساز فاطمه حسینی، داماد شمخانی و داماد صفدرحسینی
دوربین مخفی در لواسان، بهشت آقازاده‌ها
نسیم آنلاین بررسی می‌کند
نان کانون وکلا در روغن آزمون وکالت
وقتی «عصرِ کلمه» کارکرد «کلمه» را می‌بلعد (۱)
استرسِ «فانِ» ما ایرانی‌ها
فارس گزارش می دهد
در جست و جوی مقصر بوی تهران!
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مطرح کرد:
مانع ریخت و پاش های طرح تحول سلامت در بودجه می‌شویم
ایرنا گزارش می دهد
آبلیموهای تقلبی در بازار
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی در واکنش به استعفای وزیر بهداشت
وزیر بهداشت پاسخگوی خرابی‌های به بار آورده‌اش باشد
تازه ترین خبرها از واژگونی اتوبوس
شمار دانشجویان جانباخته دانشگاه آزاد به ۱۰ تن رسید
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین