پاسخ عضو شورای شهر درباره خبر انصراف یکی از کاندیدا‌های شهرداری تهران

عنوان

سیدحسن رسولی ادعای یک روزنامه نگار اصلاح طلب مبنی بر دخالت محسن هاشمی در حذف نام یکی از نامزد‌های شهرداری تهران را تکذیب کرد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سیدحسن رسولی، عضو شورای شهر تهران درباره ادعای یکی از روزنامه نگاران اصلاح طلب مبنی بر دخالت محسن هاشمی در حذف نام یکی از نامزد های شهرداری تهران گفت: شب گذشته از دفتر رییس محترم شورا با اینجانب در مورد ادعای یکی از روزنامه نگاران اصلاح طلب مبنی بر دخالت آقای محسن هاشمی رفسنجانی در حذف نام یکی از نامزد های محترم تماس گرفتند. خدمتشان چنین توضیح دادم.

وی افزود: جناب آقای علی اوسط هاشمی معاون محترم سابق وزیر جهاد کشاورزی و استاندار موفق پیشین سیستان و بلوچستان که از همکاران دیرین بنده هستند و در لیست ١٣ نفره نامشان بود، از طریق جناب آقای مرادی دوست و همکار مشترکمان بنا بر ملاحظاتی از بودن اسمشان در لیست ابراز نگرانی کرده و تمایل خویش به خروج از لیست را اعلام کردند.

رسولی ادامه داد: با وجودی که بمراتب لیاقت، پاکدستی و شایستگی جناب آقای اوسط هاشمی اطمینان دارم، به جهت اعتمادی که به این دوست مشترکمان داشته و دارم، نسبت به عدم تمایل آقای اوسط هاشمی برای حضور در فهرست کاندیدا ها یقین کردم و اسم ایشان را بعنوان گزینه پیشنهادی خود در برگه رای ننوشتم. صبح روز یکشنبه این پیغام را به استحضار اعضاء محترم شورا رساندم. شخصا جناب آقای هاشمی را انسانی صادق و منصف می شناسم و درج خبر مذکور را ناشی از اطلاع ناکافی روزنامه نگار می دانم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

حضرت آیت‌الله خامنه‌ایدر دیدار مدال‌آوران و قهرمانان بازی‌های پاراآسیایی

قطعاً مشکلات اقتصادی با استفاده درست از ظرفیت‌های کشور حل خواهد شد

عدم همکاری ارزی پتروشیمی‌ها؛ از انکار تا واقعیت 

بررسی تحولات چند ماه اخیر بازار ارز و عملکرد پتروشیمی‌ها در عرضه ارز حاصل از صادرات خود، نشان می‌دهد که این شرکت‌ها در دوران بحران ارزی، به‌جای کمک به دولت، جهت برطرف کردن بحران، بیشتر به دنبال بالا بردن سود خود بوده‌اند، همکاری نکردن پتروشیمی‌ها، ازآن‌جهت حائز اهمیت است که این شرکت‌ها جزءارز آورترین صنایع کشور هستند.

مقاومت به سادگی تن به آتش‌بس نمی‌دهد؛ تبادل اسرا چالش بزرگ نتانیاهو

ارتش رژیم صهیونیستی سعی داشت با تکرار طرحی که حماس علیه آنان در جنگ پیشین انجام داد(ربایش نیروی نظامی) ضمن کاهش فشار افکار عمومی بر دولت نتانیاهو، برگ برنده ای برای آتش بس با حماس و تبادل اسرا داشته باشد. اما هوشیاری مقاومت چالش اسرا را برای صهیونیست ها دو چندان کرد.

از ترور قاسم سلیمانی تا اخلال در اقتصاد ایران

آنها عملیاتی مثل افشای اموال پنهانی سپاه قدس در سراسر جهان، ایجاد حساب های کاربری جعلی به زبان فارسی برای دامن زدن به اغتشاشات در ایران، تامین مالی گروه های ایرانی مخالف دولت و ایراد اتهام های علنی علیه مقامات ایرانی برای ایجاد شکاف میان آنان را طرح ریزی کردند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران مطرح کرد؛
پرداخت کمک هزینه ازدواج بدون محدودیت زمانی
رییس روابط عمومی انجمن داروسازان ایران خبر داد
حکم دیوان عدالت برای ضرورت اصلاح قراردادهای بیمه‌ها با داروخانه‌ها
مدیرکل حفاظت و حمایت از منابع طبیعی سازمان جنگل‌ها:
خشکسالی از یک طرف، آفات هم به جان جنگل‌های ایران افتاده است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین