فوتبال جهان| ابراهیموویچ: احتمال رفتن من به میلان بیشتر از ونگر است/ فقط برای ریاست به پاری‌سن‌ژرمن برمی‌گردم!

عنوان

فوتبال جهان- زلاتان ابراهیموویچ به شایعه بازگشتش به تیم فوتبال میلان دامن زد و درباره احتمال بازگشت خود به پاری‌سن‌ژرمن هم اظهارنظر جالبی انجام داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، زلاتان ابراهیموویچ که مدتی است شایعه احتمال بازگشتش به میلان شنیده می شود، می گوید شانس اینکه او به تیم سابقش برگردد بیشتر از آن است که آرسن ونگر سرمربی سابق آرسنال جانشین جنارو گتوسو شود.

ابراهیموویچ به نشریه اکیپ فرانسه گفت: فکر می کنم اینکه من به میلان برگردم محتمل تر از آن باشد که آرسن ونگر به این تیم برود. تصور نمی کنم ونگر بخواهد به ایتالیا برود و با چالشی که در آنجا انتظارش را می کشد روبه رو شود. هدایت میلان چالش آسانی نیست. در مورد خودم هم نمی دانم که چه کاری قرار است انجام دهم. می دانم کلی از باشگاه های اروپایی مرا می خواهند اما در لس آنجلس از وضعیتم راضی ام. اینجا از زندگی ام راضی ام و خانواده ام هم خوشحال است.

ابراهیموویچ افزود: با این حال یک چالش جدید می خواهم، یک دلیل برای ادامه دادن به فوتبال بازی کردن. نمی خواهم به باشگاهی دیگر بروم فقط به صرف اینکه زلاتان ابراهموویچ هستم. می خواهم به تیمی بروم که بتوانم برایش تأثیرگذار باشم. این چیزی است که همیشه و همه جا انجام داده ام.

مکسول، بهترین دوست ابراهیموویچ در حال حاضر به عنوان یک مدیر در باشگاه پاری سن ژرمن کار می کند. ایبرا درباره او هم تأکید کرد: او دارد در PSG کار و تلاش می کند که باعث پیشرفت آن شود. او از کارش راضی است و من هم برای او خوشحالم. تقریباً هر روز تلفنی با هم صحبت می کنم. پاری سن ژرمن از من می خواهد که برگردم و برای این باشگاه کار کنم... اما من اگر به PSG برگردم، فقط برای ریاست خواهد بود. برای هر چیزی به آنجا نمی روم. این تنها راهی است که می شود مرا به آنجا برگرداند و هیچ پست دیگری نمی تواند مرا راضی کند. الان هم چنین برنامه ای ندارم چون هنوز دارم بازی می کنم و می خواهم به بازی هایم ادامه دهم. زمانی که بخواهم بازنشسته شوم، به همه دنیا اعلام خواهم کرد.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

بازارهای مولد فلج شده است

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

تورم به ۵۰ درصد خواهد رسید

فاطمی گفت: هنوز به تورم 49 درصدی سال 74 نرسیدیم، اما شاید تا پایان امسال برسیم!

تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!

حالا دیگر بعد از تجربه چند سال تولید برنامه‌های سینمایی در ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر در رسانه ملی، تقریبا می‌توان این برنامه‌ها را به تعبیر قدیمی‌ها «سرجهازی» تلویزیون در ایام برگزاری جشنواره فجر دانست! برنامه‌هایی که هر ساله تب و تاب ساخت آن‌ها از یک ماه قبل از آغاز جشنواره فیلم فجر به اوج خود می‌رسد و همه شبکه‌های رسانه ملی به فکر راه انداختن برنامه‌ای تخصصی در حوزه سینما و برای پوشش اخبار جشنواره فیلم فجر می‌افتند.

مانور بی‌بی‌سی فارسی برای جلوگیری از عرضه نفت در بورس

با توجه به اطلاعیه بورس انرژی به نظر میرسد که تمامی ضوابط لازم برای تضمین بازگشت بهای نفت فروخته شده در بورس در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب با عرضه نفت در بورس و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در صادرات نفت، میتوان بخشی از کاهش درآمدهای نفتی را بدون هیچ گونه ریسکی جبران کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
۴ لژیونر به اردوی تیم ملی اضافه شدند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین