فوتبال جهان| ابراهیموویچ: احتمال رفتن من به میلان بیشتر از ونگر است/ فقط برای ریاست به پاری‌سن‌ژرمن برمی‌گردم!

عنوان

فوتبال جهان- زلاتان ابراهیموویچ به شایعه بازگشتش به تیم فوتبال میلان دامن زد و درباره احتمال بازگشت خود به پاری‌سن‌ژرمن هم اظهارنظر جالبی انجام داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، زلاتان ابراهیموویچ که مدتی است شایعه احتمال بازگشتش به میلان شنیده می شود، می گوید شانس اینکه او به تیم سابقش برگردد بیشتر از آن است که آرسن ونگر سرمربی سابق آرسنال جانشین جنارو گتوسو شود.

ابراهیموویچ به نشریه اکیپ فرانسه گفت: فکر می کنم اینکه من به میلان برگردم محتمل تر از آن باشد که آرسن ونگر به این تیم برود. تصور نمی کنم ونگر بخواهد به ایتالیا برود و با چالشی که در آنجا انتظارش را می کشد روبه رو شود. هدایت میلان چالش آسانی نیست. در مورد خودم هم نمی دانم که چه کاری قرار است انجام دهم. می دانم کلی از باشگاه های اروپایی مرا می خواهند اما در لس آنجلس از وضعیتم راضی ام. اینجا از زندگی ام راضی ام و خانواده ام هم خوشحال است.

ابراهیموویچ افزود: با این حال یک چالش جدید می خواهم، یک دلیل برای ادامه دادن به فوتبال بازی کردن. نمی خواهم به باشگاهی دیگر بروم فقط به صرف اینکه زلاتان ابراهموویچ هستم. می خواهم به تیمی بروم که بتوانم برایش تأثیرگذار باشم. این چیزی است که همیشه و همه جا انجام داده ام.

مکسول، بهترین دوست ابراهیموویچ در حال حاضر به عنوان یک مدیر در باشگاه پاری سن ژرمن کار می کند. ایبرا درباره او هم تأکید کرد: او دارد در PSG کار و تلاش می کند که باعث پیشرفت آن شود. او از کارش راضی است و من هم برای او خوشحالم. تقریباً هر روز تلفنی با هم صحبت می کنم. پاری سن ژرمن از من می خواهد که برگردم و برای این باشگاه کار کنم... اما من اگر به PSG برگردم، فقط برای ریاست خواهد بود. برای هر چیزی به آنجا نمی روم. این تنها راهی است که می شود مرا به آنجا برگرداند و هیچ پست دیگری نمی تواند مرا راضی کند. الان هم چنین برنامه ای ندارم چون هنوز دارم بازی می کنم و می خواهم به بازی هایم ادامه دهم. زمانی که بخواهم بازنشسته شوم، به همه دنیا اعلام خواهم کرد.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

حضرت آیت‌الله خامنه‌ایدر دیدار مدال‌آوران و قهرمانان بازی‌های پاراآسیایی

قطعاً مشکلات اقتصادی با استفاده درست از ظرفیت‌های کشور حل خواهد شد

عدم همکاری ارزی پتروشیمی‌ها؛ از انکار تا واقعیت 

بررسی تحولات چند ماه اخیر بازار ارز و عملکرد پتروشیمی‌ها در عرضه ارز حاصل از صادرات خود، نشان می‌دهد که این شرکت‌ها در دوران بحران ارزی، به‌جای کمک به دولت، جهت برطرف کردن بحران، بیشتر به دنبال بالا بردن سود خود بوده‌اند، همکاری نکردن پتروشیمی‌ها، ازآن‌جهت حائز اهمیت است که این شرکت‌ها جزءارز آورترین صنایع کشور هستند.

مقاومت به سادگی تن به آتش‌بس نمی‌دهد؛ تبادل اسرا چالش بزرگ نتانیاهو

ارتش رژیم صهیونیستی سعی داشت با تکرار طرحی که حماس علیه آنان در جنگ پیشین انجام داد(ربایش نیروی نظامی) ضمن کاهش فشار افکار عمومی بر دولت نتانیاهو، برگ برنده ای برای آتش بس با حماس و تبادل اسرا داشته باشد. اما هوشیاری مقاومت چالش اسرا را برای صهیونیست ها دو چندان کرد.

از ترور قاسم سلیمانی تا اخلال در اقتصاد ایران

آنها عملیاتی مثل افشای اموال پنهانی سپاه قدس در سراسر جهان، ایجاد حساب های کاربری جعلی به زبان فارسی برای دامن زدن به اغتشاشات در ایران، تامین مالی گروه های ایرانی مخالف دولت و ایراد اتهام های علنی علیه مقامات ایرانی برای ایجاد شکاف میان آنان را طرح ریزی کردند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

با تاکید بر احراز اشتباهات طاهری و معاونانش
عضو هیات مدیره پرسپولیس: مدیران سابق باید عذرخواهی کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین