در آستانۀ هفتۀ کتاب برگزار می‌شود:

تهران، میزبان نشست بین‌المللی تأسیس جایزۀ ادبی فلسطین

فلسطین

 با حضور مهمانانی از اتحادیه‌های نشر و انجمن‌های ادبی ۱۴ کشور جهان اسلام، نشست بین‌المللی تأسیس جایزۀ ادبی فلسطین، روز ۲۳ و ۲۴ آبان ماه در حوزۀ هنری انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

نسیم آنلاین: با حضور مهمانانی از اتحادیه‌های نشر و انجمن‌های ادبی 14 کشور جهان اسلام، نشست بین‌المللی تأسیس جایزۀ ادبی فلسطین، روز 23 و 24 آبان ماه در حوزۀ هنری انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

در افتتاحیۀ این نشست دو روزه که با حضور بیش از 20 میهمان از اتحادیه‌های نشر و انجمن‌های ادبی 14 کشور جهان اسلام برگزار می‌شود، دکتر علی‌اکبر ولایتی، مشاور امور بین‌الملل رهبر معظم انقلاب به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.

همچنین خالد القدومی، نمایندۀ جنبش اسلامی حماس و ناصر ابوشریف، نمایندۀ جهاد اسلامی دیگر میهمانان و سخنرانان این برنامه خواهند بود.

در این نشست دو روزۀ تخصصی که به میزبانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی برگزار می‌شود، قرار است میهمانان دربارۀ تأسیس جایزۀ ادبی بین‌المللی فلسطین و زمینه‌های همکاری بیشتر تشکیلاتی و انتشاراتی هم‌فکری و گفت‌وگو نمایند.

افتتاحیۀ نشست بین‌المللی تأسیس جایزۀ ادبی فلسطین، ساعت 9 صبح روز چهارشنبه 23 آبان ماه در تالار مهر حوزۀ هنری واقع در خیابان سمیه قبل از تقاطع حافظ برگزار می‌شود.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب در دیدار مردم آذربایجان شرقی:

دشمن ضعیف است، مسئولین فریب نخورند

تدبیر مفسده انگیز دولت در تنظیم بازار گوشت قرمز

طی ماه‌های اخیر ، قیمت گوشت قرمز به‌طور افسارگسیخته‌ای افزایش یافت و دولت با تخصیص ارز 4200 برای واردات این کالا سعی کرد مردم تحت‌فشار قرار نگیرند، ولی نتیجه این سیاست فربه‌تر شدن جیب دلالان و ضعیف‌تر شدن قدرت خرید مصرف‌کنندگان بود. 

قیمتِ کار خیر

اگر بخواهیم تعدادی از پدیده های اجتماعی پرتکرار و پررنگ سالهای اخیر را برشمریم، بدون شک «انجمن ها و گروه های خیریه» یکی از آنها خواهد بود. راه اندازی گروهها و انجمن های خیریه در نقاط مختلف کشور در سالهای اخیر یکی از پررنگ ترین کارهایی است که از سوی افرادِ مختلف صورت می گیرد.

صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!

سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر را باید جشنواره «تنوع و تکنیک» نامید؛ جشنواره‌ای که مهمترین ویژگی آن که گاهی تبدیل به بزرگترین نقطه قوت آن و گاهی تبدیل به بزرگترین نقطه ضعف آن می‌شد، همین «تنوع و تکنیک» بود!

مهم‌ترین مطالب سرویس

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!
گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
در حاشیه حضور سردار محسن رضایی و سلیمانی در برنامه حالا خورشید
وقتی شفافیت، تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین