استفاده از VAR از مرحله یک‌چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا

عنوان

AFC اعلام کرد که کمک داور ویدیویی از مرحله یک‌چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا اجرایی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کمیته داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) اعلام کرد که از مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا 2019، کمک داور ویدیویی (VAR) استفاده می شود و در هفت دیدار (بازی های دور یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و فینال) اجرایی خواهد شد.

داتو ویندزور جان، مدیرکل AFC در این خصوص گفت: ما از فیفا و هیئت رئیسه اتحادیه جهانی فوتبال برای حمایت شان در استفاده از این تکنولوژی در جام ملت های آسیا تشکر می کنیم. استفاده از کمک داور ویدیویی در روز 26 سپتامبر گرفته شد. این یعنی کارهای زیادی انجام شده تا مطمئن شویم استفاده از VAR از مرحله یک چهارم نهایی، نقش مهمی در رقابت ها ایفا خواهد کرد.

تمجید AFC از علیرضا جهانبخش و انتظار هواداران ایرانی از او و آزمون در جام ملت های آسیا

وی همچنین با تمجید از عملکرد داوران آسیایی و نیز علیرضا فغانی اظهار داشت: ما در قاره آسیا خوش شانس هستیم که داوران مان در میان بهترین داوران فوتبال جهان حضور دارند. علیرضا فغانی از ایران، دیدار رده بندی جام جهانی 2018 را قضاوت کرد و داوری فینال جام جهانی باشگاه ها را بر عهده داشت.

به گزارش تسنیم، مسابقات جام ملت های آسیا 2019 از روز 15 دی و در کشور امارات برگزار می شود. تیم ملی فوتبال ایران در این رقابت ها با تیم های عراق، ویتنام و یمن همگروه است.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

طبقه متوسط، مستضعفین و شاغلین فقیر در گفتگو با دکتر محمد خوش‌چهره

افزایش تعداد شاغلین فقیر نتیجه سیاست‌های غلط دولت است

حق بیمه قرارداد؛ خنجری بر پشت کارآفرینان

سازمان تامین اجتماعی یکی از مهم ترین نهاد های موثر در اقتصاد کشور است. این سازمان  که به دلیل مشکلات ساختاری و سوء مدیریت، گرفتار مشکلات مالی است، با دریافت مبالغ غیر منصفانه از کارفرماها، مشکلات مالی خود را مرهم نهاده است. اما این شرایط، کار را برای بنگاه های تولیدی بسیار سخت کرده است

خودکفایی و استقلال اقتصادی لازمه فعالیت‌های فرهنگی

اگر استقلال مالی از حاکمیت در انجام فعالیت‌های فرهنگی تحقق یابد، تولیدات فرهنگی خودکفا در همه جا و همه شرایطی، با اندکی تغییر در بازدهی، قدرت زیست خواهند داشت و آنگاه می‌توان به گسترش چنین فعالیت هایی در محیط‌های فرهنگی خارج از حاکمیت جغرافیایی جمهوری اسلامی نیز چشم دوخت. به عبارتی استقلال اقتصادی راز بقای فعالیت های فرهنگی و پیش نیازی برای صدور انقلاب است.

شرح حدیث رهبر انقلاب درباره ریاست‌طلبی/ نباید دنبال ریاست بدویم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: برخی‌ها برای نمایندگی مجلس خودشان را می‌کُشند؛ اگر راه پیدا نکنند یا صلاحیّتش را تأیید نکنند یا رأی نیاورد، خودش را به آب و آتش و در و دیوار می‌زند که چرا نشد؛ این عقل و تدبیر نیست.

مهم‌ترین مطالب سرویس

حضور در تورنمنت‌ها به هماهنگی در مسیر جام جهانی به تیم ملی کمک کند
شمسایی: تنها نامی از فوتسال باقی مانده است / یک نفر همیشه بین بازیکنان تفرقه و اختلاف می‌اندازد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین