انبارلویی در گفت‌گو با باشگاه خبرنگاران جوان:

از اظهارات عارف درباره برادر رئیس‌جمهور متاسف شدم/ مبارزه با فساد در هر مرتبه‌ای مسئله اصلی کشور است

عنوان

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اظهار تاسف نسبت به سخنان رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: من متاسفم که آقای عارف گفته اند که موضوع آقای فریدون مسئله اصلی کشور نیست و  مبارزه با فساد در هر مرتبه ای مسئله اصلی کشور است.


محمدکاظم انبارلویی، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت وگو با خبرنگار حوزه احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در مورد اظهارات اخیر عارف درباره پرونده برادر رئیس جمهور مبنی بر اینکه «تخلفات فریدون مسئله خاصی نیست»، گفت: مبارزه با مسئله فساد و موضوع شفافیت در قوا و مخصوصا در دستگاه قضایی از جمله مسائل مهم و کلیدی این نظام است.

وی با اظهار تاسف نسبت به سخنان عارف خاطرنشان کرد: من متاسفم که آقای عارف گفته اند که موضوع آقای فریدون مسئله اصلی کشور نیست در حالی که  مبارزه با فساد در هر مرتبه ای مسئله اصلی کشور است.

وی ادامه داد: مردم باید در مورد تکلیف برادر رئیس جمهور و معاون اول رئیس جمهور یا کسانی که متهم به فساد هستند بدانند و نباید فساد را در هیچ مرتبه ای به رسمیت بشناسیم.

انبارلویی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم ما به سمتی برویم که فساد به صفر برسد و اگر کسی فساد کرد، مجازات شود و اگر هم اینکار را نکرده است، از او اعاده حیثیت شود.

شایان ذکر است اخیرا محمدرضا عارف، رئیس کمیسیون آموزش مجلس در اولین اظهارنظرش پیرامون پرونده تحصیلی حسین فریدون گفته است: «مگر این موضوع، مسئله اصلی کشور است؟ »

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

«واکنش زدگی» در عصرِ کلمه

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

اجازه حذف مصوبات کمیسیون تلفیق درباره مالیات پزشکان را نمی‌دهیم

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با تاکید بر اینکه مصوبات این کمیسیون درباره پرداخت مالیات پزشکان را قدمی در راستای شفافیت مالیاتی می دانم، گفت: اجازه حذف مصوبات مربوط به پرداخت مالیات توسط پزشکان را نخواهیم داد.

سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟

گاهی موقع ترجمه‌کردن یک متن، مترجم به جمله‌ای برمی‌خورد که ابهام دارد یا کژتاب است و براساس شواهد متنی و فرامتنی هم نمی‌شود آن ابهام را برطرف کرد.

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

افزایش قیمت مسکن در سال 97 از تورم جلو زده است. حدود 500 هزار خانه خالی در تهران وجود دارد. تنها راهکار برای حل این مشکلات، مالیات بر عایدی سرمایه است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در گفتگو با نسیم آنلاین
اجازه حذف مصوبات کمیسیون تلفیق درباره مالیات پزشکان را نمی‌دهیم
به بهانه ی تصویب کلیات استانی شدن انتخابات در مجلس شورای اسلامی
۵ نکته درباره معایب استانی‌ شدن انتخابات
هشدار آیت‌الله مکارم شیرازی:
دشمنان برای خوزستان و اهواز برنامه‌ها دارند
شمخانی در همایش دفاع و امنیت در غرب آسیا:
سیاست ایران حفظ امنیت منطقه و مبارزه جدی با هر نوع تروریسم است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین