در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ورزش دانش‌آموزی خبر داد

اجرای اولین برنامه استعدادیابی ورزش دانش‌آموزی در سال جاری

عنوان

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت ورزش و جوانان گفت: اولین حرکت استعدادیابی با هماهنگی وزارت آموزش‌ و پرورش در سال ۱۳۹۷، برگزاری المپیاد ورزشی بود که معطوف به موضوع استعدادیابی در حوزه دانش‌آموزی بود و ۱۸ هزار شرکت‌کننده در ۷۷ رشته ورزشی حضور داشتند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت ورزش و جوانان در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ورزش دانش‌آموزی که در دفتر وزیر آموزش‌ و پرورش تشکیل‌ شده بود، با اشاره به پیشرفت فعالیت‌های حوزه ورزش دانش‌آموزی، اظهار کرد: اگر به دنبال توسعه ورزش در ابعاد مختلف هستیم، باید وضعیت مطلوب در ورزش آموزش‌ و پرورش داشته باشیم و سرمایه اصلی چه در ابعاد همگانی و چه ابعاد قهرمانی به سرمایه‌گذاری ورزش در آموزش‌ و پرورش برمی‌گردد.

وی افزود: اولویت ورزش در آموزش‌ و پرورش بر هیچ‌کس پوشیده نیست و در وزارت ورزش و جوانان با توجه به این مسئله همراهی خوبی با آموزش‌ و پرورش ایجاد شده است.

احمدی خاطرنشان کرد: در وزارت ورزش و جوانان، اولین تفاهم‌نامه‌ای که در دولت تدبیر و امید به امضا رسید در حوزه دانش‌آموزی بود و در طی ۵ سال گذشته گام‌های بلندی در ورزش دانش‌آموزی برداشته‌ شده است و نظام یکپارچه ورزش دانش‌آموزی باعث تحول و تغییر رویکرد متفاوتی شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه خوشبختانه ورزش به مدارس برگردانده شد، گفت: در مدارس فعالیت‌های ورزشی به‌عنوان اولویت اصلی شناخته‌ شده است و ورزش دانش‌آموزی در قالب طرح‌های مختلف ارتقا پیدا کرده است.

وی در ادامه گفت: اینکه در سه دوره المپیک جوانان موفقیت‌های خوبی کسب‌ شده است، نشان می‌دهد سرمایه‌گذاری در ورزش قهرمانی دانش‌آموزی مسیر درست و منطقی را طی کرده است و این پیشرفت نماد موفقیت ورزش دانش‌آموزی در عرصه ورزش قهرمانی است.

احمدی تصریح کرد: اولین حرکت استعدادیابی با هماهنگی وزارت آموزش‌ و پرورش در سال ۱۳۹۷، برگزاری المپیاد ورزشی بود که معطوف به موضوع استعدادیابی در حوزه دانش‌آموزی بود و ۱۸ هزار شرکت‌کننده در ۷۷ رشته ورزشی حضور داشتند.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟

در دفاع از انقلاب

سنگین‌ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب‌شان می‌کنیم

در مقابل ایران دست به تهاجم حداکثری زده اند اما اگر ما به بسیج حداکثری امکانات و توانایی‌های خود اقدام کنیم، به فضل الهی سنگین ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب این کشور خواهیم کرد.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

فیلم: قاضی‌زاده هاشمی برای فرار از پاسخگویی استعفا کرد

اکبری گفت: قاضی زاده هاشمی به هر دلیلی که استعفا داده باشد فرار از پاسخگویی در مورد طرح تحول سلامت به حساب می‌آید.

مهم‌ترین مطالب سرویس

آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
 لاهوتی عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس در گفتگو با نسیم آنلاین
ایجاد شغل برای حقوق‌خوانده‌ها با برداشتن انحصار
حاشیه‌‌سازی برخی رسانه‌ها برای دیوارنگاره اخیر میدان ولیعصر(عج) تهران
وقتی «مادر» بودن را توهین تلقی می‌‌کنند
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در گفتگو با نسیم آنلاین
وکالت نباید انحصاری باشد
در نامه‌ انجمن اسلامی دانشجویان مستقل به معاونت زنان ریاست جمهوری و نمایندگان فراکسیون زنان مجلس مطرح شد:
استدلال‌های مطرح شده برای طرح افزایش سن ازدواج غیرکارشناسی است/ این طرح دایره‌ی ازدواج‌های جوانان را تنگ‌تر میکند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین