در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ورزش دانش‌آموزی خبر داد

اجرای اولین برنامه استعدادیابی ورزش دانش‌آموزی در سال جاری

عنوان

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت ورزش و جوانان گفت: اولین حرکت استعدادیابی با هماهنگی وزارت آموزش‌ و پرورش در سال ۱۳۹۷، برگزاری المپیاد ورزشی بود که معطوف به موضوع استعدادیابی در حوزه دانش‌آموزی بود و ۱۸ هزار شرکت‌کننده در ۷۷ رشته ورزشی حضور داشتند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت ورزش و جوانان در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ورزش دانش‌آموزی که در دفتر وزیر آموزش‌ و پرورش تشکیل‌ شده بود، با اشاره به پیشرفت فعالیت‌های حوزه ورزش دانش‌آموزی، اظهار کرد: اگر به دنبال توسعه ورزش در ابعاد مختلف هستیم، باید وضعیت مطلوب در ورزش آموزش‌ و پرورش داشته باشیم و سرمایه اصلی چه در ابعاد همگانی و چه ابعاد قهرمانی به سرمایه‌گذاری ورزش در آموزش‌ و پرورش برمی‌گردد.

وی افزود: اولویت ورزش در آموزش‌ و پرورش بر هیچ‌کس پوشیده نیست و در وزارت ورزش و جوانان با توجه به این مسئله همراهی خوبی با آموزش‌ و پرورش ایجاد شده است.

احمدی خاطرنشان کرد: در وزارت ورزش و جوانان، اولین تفاهم‌نامه‌ای که در دولت تدبیر و امید به امضا رسید در حوزه دانش‌آموزی بود و در طی ۵ سال گذشته گام‌های بلندی در ورزش دانش‌آموزی برداشته‌ شده است و نظام یکپارچه ورزش دانش‌آموزی باعث تحول و تغییر رویکرد متفاوتی شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه خوشبختانه ورزش به مدارس برگردانده شد، گفت: در مدارس فعالیت‌های ورزشی به‌عنوان اولویت اصلی شناخته‌ شده است و ورزش دانش‌آموزی در قالب طرح‌های مختلف ارتقا پیدا کرده است.

وی در ادامه گفت: اینکه در سه دوره المپیک جوانان موفقیت‌های خوبی کسب‌ شده است، نشان می‌دهد سرمایه‌گذاری در ورزش قهرمانی دانش‌آموزی مسیر درست و منطقی را طی کرده است و این پیشرفت نماد موفقیت ورزش دانش‌آموزی در عرصه ورزش قهرمانی است.

احمدی تصریح کرد: اولین حرکت استعدادیابی با هماهنگی وزارت آموزش‌ و پرورش در سال ۱۳۹۷، برگزاری المپیاد ورزشی بود که معطوف به موضوع استعدادیابی در حوزه دانش‌آموزی بود و ۱۸ هزار شرکت‌کننده در ۷۷ رشته ورزشی حضور داشتند.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

«واکنش زدگی» در عصرِ کلمه

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

اجازه حذف مصوبات کمیسیون تلفیق درباره مالیات پزشکان را نمی‌دهیم

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با تاکید بر اینکه مصوبات این کمیسیون درباره پرداخت مالیات پزشکان را قدمی در راستای شفافیت مالیاتی می دانم، گفت: اجازه حذف مصوبات مربوط به پرداخت مالیات توسط پزشکان را نخواهیم داد.

سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟

گاهی موقع ترجمه‌کردن یک متن، مترجم به جمله‌ای برمی‌خورد که ابهام دارد یا کژتاب است و براساس شواهد متنی و فرامتنی هم نمی‌شود آن ابهام را برطرف کرد.

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

افزایش قیمت مسکن در سال 97 از تورم جلو زده است. حدود 500 هزار خانه خالی در تهران وجود دارد. تنها راهکار برای حل این مشکلات، مالیات بر عایدی سرمایه است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

همه چیز درباره‌ ساخت و ساز فاطمه حسینی، داماد شمخانی و داماد صفدرحسینی
دوربین مخفی در لواسان، بهشت آقازاده‌ها
نسیم آنلاین بررسی می‌کند
نان کانون وکلا در روغن آزمون وکالت
وقتی «عصرِ کلمه» کارکرد «کلمه» را می‌بلعد (۱)
استرسِ «فانِ» ما ایرانی‌ها
فارس گزارش می دهد
در جست و جوی مقصر بوی تهران!
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مطرح کرد:
مانع ریخت و پاش های طرح تحول سلامت در بودجه می‌شویم
ایرنا گزارش می دهد
آبلیموهای تقلبی در بازار
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی در واکنش به استعفای وزیر بهداشت
وزیر بهداشت پاسخگوی خرابی‌های به بار آورده‌اش باشد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین