جام ملت های آسیا؛

سرمربی ژاپن: انسجام خودمان را اثبات کردیم

عنوان

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتبال ژاپن بعد از برتری سه بر ۲ تیمش برابر تزکمنستان، گفت: در نیمه دوم این دیدار به خوبی انسجام خودمان را اثبات کردیم.

به گزارش عصر چهارشنبه ایرنا؛ «هاجیمه موریاسو» پس از برتری سه بر 2 و دشوار تیمش مقابل ترکمنستان در جام ملت های آسیا، اظهار داشت: می دانیم که امروز به سختی سه امتیاز را کسب کردیم.
وی با بیان اینکه موفقیت در جام ملت های آسیا بسیار دشوار است، ادامه داد: مسابقه امروز نشان داد که حریف آسان وجود ندارد. می دانستیم ترکمنستان کارمان را سخت می کند و از کسب برتری رضایت داریم.
موریاسو با تمجید از شاگردانش توضیح داد: آنها به خوبی تاکتیک های مختلف را در زمین اجرا کردند تا به موفقیت دست یابند.
سرمربی ژاپن با بیان اینکه تیمش در مسیر پیشرفت قرار دارد، گفت: می خواهیم بهترین نمایش را در دیدار بعدی برابر عمان داشته باشیم و خیلی زود صعودمان را قطعی کنیم.
تیم ملی ژاپن از گروه ششم رقابت های جام ملت های آسیا در حالی که با یک گل از حریف عقب بود، در نهایت به پیروزی سه بر 2 دست یافت.
«علیرضا فغانی» با کمک های «رضا سخندان» و «محمدرضا منصوری» قضاوت این دیدار را برعهده داشت.
ورزشی**3783**9129

منبع: ایرنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

بازارهای مولد فلج شده است

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

تورم به ۵۰ درصد خواهد رسید

فاطمی گفت: هنوز به تورم 49 درصدی سال 74 نرسیدیم، اما شاید تا پایان امسال برسیم!

تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!

حالا دیگر بعد از تجربه چند سال تولید برنامه‌های سینمایی در ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر در رسانه ملی، تقریبا می‌توان این برنامه‌ها را به تعبیر قدیمی‌ها «سرجهازی» تلویزیون در ایام برگزاری جشنواره فجر دانست! برنامه‌هایی که هر ساله تب و تاب ساخت آن‌ها از یک ماه قبل از آغاز جشنواره فیلم فجر به اوج خود می‌رسد و همه شبکه‌های رسانه ملی به فکر راه انداختن برنامه‌ای تخصصی در حوزه سینما و برای پوشش اخبار جشنواره فیلم فجر می‌افتند.

مانور بی‌بی‌سی فارسی برای جلوگیری از عرضه نفت در بورس

با توجه به اطلاعیه بورس انرژی به نظر میرسد که تمامی ضوابط لازم برای تضمین بازگشت بهای نفت فروخته شده در بورس در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب با عرضه نفت در بورس و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در صادرات نفت، میتوان بخشی از کاهش درآمدهای نفتی را بدون هیچ گونه ریسکی جبران کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
۴ لژیونر به اردوی تیم ملی اضافه شدند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین