رحیمی: ٢ سال مزه زندگی را چشیدم و حالا کشتی گرفتن برایم سخت شده است/ در یک جام خارجی شرکت می‌کنم

عنوان

حسن رحیمی با بیان اینکه ٢ سال مزه زندگی را چشیدم و حالا کشتی گرفتن برایم سخت شده است گفت: کشتی‌گیران آمریکایی و روس می‌دانند برای چه کشتی می‌گیرند اما من بعد از ۱۰ سال نمی‌دانم چه جایگاهی دارم.

- اخبار ورزشی -

حسن رحیمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد وضعیت بدنی اش بعد از حضورش در اردوی تیم ملی آزاد اظهار داشت: مشکل بدنی آنچنانی ندارم، فقط باید از نظر روحی روانی خودم را برای کشتی گرفتن دوباره آماده کنم. در سال های زیادی که اینجا (خانه کشتی) بودم آسیب روحی دیدم و بعد در دو سالی که از مسابقه دور بودم تازه مزه زندگی، خانه و خانواده را چشیدم اما دلم همچنان با کشتی بود. 10 سال در این مجموعه بودم و یکسری اتفاقات برایم رخ داد که حقم نبود و این آزارم داد، حالا که برگشته ام می بینم کشتی برایم سخت شده است، البته باز هم تاکید می کنم که برای تمرین کردن مشکلی ندارم.

وی ادامه داد: اینکه می گویم سخت است از این نظر است که دوباره برگشته ام به همان اتاق، همان اردو و همان تشک، شما یک کشتی گیر ایرانی را با کشتی گیر روس یا آمریکایی مقایسه کنید، یک ماه در کوه اردو می زنند، یک ماه در جنگل، یک ماه در باشگاه، مثل ما نیستند که ١٢ ماه سال در خانه کشتی باشند. تمرینات شان به روز است و هر کشتی گیری بنا به شرایط جسمانی و سنی و قدرت بدنی اش تمرین می کند. علاوه بر این، آنها می دانند برای چه کشتی می گیرند و آینده شان به چه شکل است اما من بعد از 10 سال کشتی گرفتن چه جایگاهی دارم؟ نه اینکه بگویم به من بی احترامی کرده اند، اتفاقا با غلامرضا محمدی رفاقتی قدیمی داریم و خیلی همیشه به هم احترام گذاشته ایم، این فشار به سرمربی تیم ملی هم وارد می شود.

دارنده ٥ مدال کشتی آزاد جهان خاطرنشان کرد: در بازگشت دوباره تمرینات به من فشار نیاورد، از فشار تمرین هم نمی ترسم، دارم از نظر روحی و روانی با خودم می جنگم که با خودم کنار بیایم. بعد از دو سال دوری از تشک، بدون هیچ استرسی زندگی کردم، حالا قرار است دوباره تمرین کنم برای میدانی چون المپیک و تمام سعی و تلاشم را می کنم که برای شرکت در چنین میدانی خوب آماده شوم.

رحیمی با تاکید بر اینکه قصد دارد تا پایان امسال در یک جام بین المللی خارج از کشور محک بخورد، گفت: با نظر سرمربی تیم ملی قرار شد امسال حتما در یک جام بین المللی کشتی بگیرم تا وضعیتم بهتر مشخص شود.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

اجازه حذف مصوبات کمیسیون تلفیق درباره مالیات پزشکان را نمی‌دهیم

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با تاکید بر اینکه مصوبات این کمیسیون درباره پرداخت مالیات پزشکان را قدمی در راستای شفافیت مالیاتی می دانم، گفت: اجازه حذف مصوبات مربوط به پرداخت مالیات توسط پزشکان را نخواهیم داد.

سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟

گاهی موقع ترجمه‌کردن یک متن، مترجم به جمله‌ای برمی‌خورد که ابهام دارد یا کژتاب است و براساس شواهد متنی و فرامتنی هم نمی‌شود آن ابهام را برطرف کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
۴ لژیونر به اردوی تیم ملی اضافه شدند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین