انتخاب شدن مخالفان ترامپ به عنوان محبوب‌ترین فرمانداران آمریکا

عنوان

نظرسنجی «مورنینگ کنسالت» حاکی از محبوبیت قابل توجه مخالفان رئیس جمهور آمریکا در میان مردم این کشور است.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از هیل، بر اساس نظرسنجی «مورنینگ کنسالت» که روز پنجشنبه منتشر شد دو فرماندار جمهوری خواه که منتقد دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا هستند محبوب ترین فرماندار های این کشور هستند.

«چارلی بیکر» فرماندار ماساچوست و «لری هوگن» فرماندار مریلند در نظرسنجی مذکور به ترتیب به عنوان اولین و دومین فرماندار محبوب انتخاب شدند.

بیکر با کسب ۷۲ درصد آراء نفر اول و هوگن با ۶۸ درصد آرا نفر دوم شد. مورنینگ کنسالت در ژوئیه گذشته هم یک نظرسنجی مشابه انجام داد که نتایج مشابه داشت؛ یعنی هوگن و بیکر به عنوان محبوب ترین فرمانداران آمریکا انتخاب شدند.

جالب اینجاست که هر دوی آن ها سابقه مخالفت با دولت ترامپ را دارند. بیکر در ماه نوامبر مخالفت شدید خود را با ترامپ اعلام کرد. در آن زمان از او خواسته شد در سه کلمه ترامپ را توصیف کند و او پاسخ داد: «تفرقه انداز، ننگ آور و وحشتناک».

بیکر همچنین در سال ۲۰۱۶ به طور عمومی علیه دونالد ترامپ تبلیغ می کرد. او در زمان اجرای سیاست ضد مهاجرتی «مدارای صفر» ترامپ که به جدا شدن خانواده های مهاجر از فرزندانشان منجر شد از استقرار نیرو های ماساچوست در مرز امتناع کرد.

هوگن نیز در زمان اجرای سیاست ضدمهاجرتی فوق بالگرد ها و نیرو های مریلند را از مرز مکزیک خارج کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

بازارهای مولد فلج شده است

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

تورم به ۵۰ درصد خواهد رسید

فاطمی گفت: هنوز به تورم 49 درصدی سال 74 نرسیدیم، اما شاید تا پایان امسال برسیم!

تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!

حالا دیگر بعد از تجربه چند سال تولید برنامه‌های سینمایی در ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر در رسانه ملی، تقریبا می‌توان این برنامه‌ها را به تعبیر قدیمی‌ها «سرجهازی» تلویزیون در ایام برگزاری جشنواره فجر دانست! برنامه‌هایی که هر ساله تب و تاب ساخت آن‌ها از یک ماه قبل از آغاز جشنواره فیلم فجر به اوج خود می‌رسد و همه شبکه‌های رسانه ملی به فکر راه انداختن برنامه‌ای تخصصی در حوزه سینما و برای پوشش اخبار جشنواره فیلم فجر می‌افتند.

مانور بی‌بی‌سی فارسی برای جلوگیری از عرضه نفت در بورس

با توجه به اطلاعیه بورس انرژی به نظر میرسد که تمامی ضوابط لازم برای تضمین بازگشت بهای نفت فروخته شده در بورس در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب با عرضه نفت در بورس و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در صادرات نفت، میتوان بخشی از کاهش درآمدهای نفتی را بدون هیچ گونه ریسکی جبران کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

درس‌های منبج برای کاخ سفید و انعطاف موقت ترامپ
سرنوشت دستور ترامپ برای خروج از سوریه چه خواهد بود؟
نجات نتانیاهو در گرو عادی سازی روابط اعراب و اسرائیل
چرا دولت نتانیاهو تصمیم به برگزاری انتخابات زود هنگام گرفت؟
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین