«هایکو ماس» خطاب به صادرکنندگان و اهالی کسب و کار؛

آلمان از شرکتها در برابر تحریمهای آمریکا علیه مسکو حمایت می کند

عنوان

وزیر خارجه آلمان اعلام کرد که دولت این کشور از شرکتهای آلمانی و اروپایی در برابر «خسارات بالقوه عظیمی» که ناشی از تحمیل تحریمهای بیشتر واشنگتن علیه روسیه است، حمایت می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، «هایکو ماس» روز جمعه اعلام کرد در صورتی که دولت آمریکا تحریمهای بیشتری علیه روسیه وضع نماید، دولت آلمان تلاش خواهد کرد تا از شرکتهای آلمانی و اروپایی در برابر «خسارات بالقوه عظیم» این تحریمها حمایت کند.

هایکو ماس که در مهمانی کمیته آلمانی «روابط اقتصادی شرق اروپا» به مناسبت سال نو میلادی سخنرانی می کرد، پیش بینی کرد که کنگره آمریکا به سرعت برای وضع تحریمهای جدید علیه مسکو دست به اقدام می زند.

وی در ادامه افزود که «هدف ما دستیابی به یک توافق (با آمریکا بر سر تحریمها) است و در برخی موارد از شرکتهای آلمانی و اروپایی در برابر خسارات جانبی عظیم حمایت می کنیم».

گفتنی است که این اظهارات وزیر خارجه آلمان احتمالاً باعث تشویق صادرکنندگان آلمانی می شود که از تحریمهای آمریکا و اتحادیه اروپا علیه روسیه متضرر شده اند.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

«واکنش زدگی» در عصرِ کلمه

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

اجازه حذف مصوبات کمیسیون تلفیق درباره مالیات پزشکان را نمی‌دهیم

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با تاکید بر اینکه مصوبات این کمیسیون درباره پرداخت مالیات پزشکان را قدمی در راستای شفافیت مالیاتی می دانم، گفت: اجازه حذف مصوبات مربوط به پرداخت مالیات توسط پزشکان را نخواهیم داد.

سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟

گاهی موقع ترجمه‌کردن یک متن، مترجم به جمله‌ای برمی‌خورد که ابهام دارد یا کژتاب است و براساس شواهد متنی و فرامتنی هم نمی‌شود آن ابهام را برطرف کرد.

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

افزایش قیمت مسکن در سال 97 از تورم جلو زده است. حدود 500 هزار خانه خالی در تهران وجود دارد. تنها راهکار برای حل این مشکلات، مالیات بر عایدی سرمایه است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

درس‌های منبج برای کاخ سفید و انعطاف موقت ترامپ
سرنوشت دستور ترامپ برای خروج از سوریه چه خواهد بود؟
نجات نتانیاهو در گرو عادی سازی روابط اعراب و اسرائیل
چرا دولت نتانیاهو تصمیم به برگزاری انتخابات زود هنگام گرفت؟
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین