استقرار ۴۰۰۰ سرباز مکزیکی برای مقابله با دزدی از خطوط لوله بنزین

نسیم آنلاین

رئیس جمهور مکزیک به نیرویی مرکب از چندین فروند بالگرد و ۴ هزار سرباز ماموریت داده است تا از خطوط لوله بنزین و انبار‌های سوخت این کشور در مقابل سرقت گسترده محافظت کنند.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، آندرس مانوئل لوپز اوبرادور، رئیس جمهور مکزیک به نیرویی مرکب از چندین فروند بالگرد و ۴ هزار سرباز ماموریت داده است تا از خطوط لوله بنزین و انبار های سوخت این کشور در مقابل سرقت گسترده محافظت کنند.

وظیفه بالگرد ها مواظبت از خطوط لوله حامل بنزین و سوخت دیزل در مقابل گروه های خلافکاری است که به شکل غیرقانونی شیر هایی به آن ها وصل می کنند و از طریق این شیرها، بنزین و سوخت دیزل سرقتی را به منابع زیرزمینی خود منتقل می کنند.

قاچاق سوخت از لوله ها در مکزیک آنچنان شدید شده است که در مقابل پمپ های بنزین صف های طولانی تشکیل می شود، چون تامین سوخت برای این پمپ های بنزین که در حالت عادی از طریق خطوط لوله انجام می شود اکنون با استفاده از کامیون های نفتکش صورت می گیرد که اصلا کافی نیست.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

«واکنش زدگی» در عصرِ کلمه

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

اجازه حذف مصوبات کمیسیون تلفیق درباره مالیات پزشکان را نمی‌دهیم

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با تاکید بر اینکه مصوبات این کمیسیون درباره پرداخت مالیات پزشکان را قدمی در راستای شفافیت مالیاتی می دانم، گفت: اجازه حذف مصوبات مربوط به پرداخت مالیات توسط پزشکان را نخواهیم داد.

سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟

گاهی موقع ترجمه‌کردن یک متن، مترجم به جمله‌ای برمی‌خورد که ابهام دارد یا کژتاب است و براساس شواهد متنی و فرامتنی هم نمی‌شود آن ابهام را برطرف کرد.

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

افزایش قیمت مسکن در سال 97 از تورم جلو زده است. حدود 500 هزار خانه خالی در تهران وجود دارد. تنها راهکار برای حل این مشکلات، مالیات بر عایدی سرمایه است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

درس‌های منبج برای کاخ سفید و انعطاف موقت ترامپ
سرنوشت دستور ترامپ برای خروج از سوریه چه خواهد بود؟
نجات نتانیاهو در گرو عادی سازی روابط اعراب و اسرائیل
چرا دولت نتانیاهو تصمیم به برگزاری انتخابات زود هنگام گرفت؟
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین