رالی داکار| برتری لوب در بخش اتومبیل/ کاماز بدون رقیب در میان کامیون‌ها

عنوان

مرحله پنجم رالی اتومبیلرانی داکار با برتری سباستین لوب، قهرمان پیشین مسابقات قهرمانی جهان در بخش اتومبیل به پایان رسید.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مرحله پنجم از چهل و یکمین دوره مسابقات اتومبیلرانی رالی در مسیر345 کیلومتری بین شهرهای موکه گوا و آره کیپا در کشور پرو برگزار شد. 

در بخش موتور، سم ساندرلند (انگلیس) از تیم ردبول-کی تی ام با زمان 4 ساعت، 11 دقیقه و 48 ثانیه زودتر از سایرین به خط پایان رسید. در رده بندی کلی، ریکی برابک آمریکایی از تیم مانستر هوندا در مکان نخست است.

در بخش کواد (چهارچرخ)، نیکولاس کاویگلیاسو، راننده آرژانتینی تیم «درگ آن رالی» با زمان 5 ساعت و 8 دقیقه و 11 ثانیه به مقام نخست رسید. او در دره بندی کلی نیز با زمان 20 ساعت و 57 دقیقه و 30 ثانیه اول است.

در بخش اتومبیل، سباستین لوب از فرانسه و دستیارش دانیل اِلِنا از لهستان از تیم «پی اچ اسپورت» با زمان 5 ساعت، 56 دقیقه و 34 ثانیه به عنوان نفرات نخست از پایان عبور کردند. در دره بندی کلی، ناصر العطیه، راننده قطری تیم تویوتا با زمان 17 ساعت و 19 دقیقه و   53 ثانیه اول است.

در بخش SXS، رودریگو خاویر مورنو و خورخه گابریل دیاز هر دو از شیلی و از تیم «کن آم شیلی» با زمان 6 ساعت، 33 دقیقه و 52 ثانیه زودتر از سایرین به خط پایان رسیدند. آنها در مجموع با زمان 21 ساعت و 36 دقیقه و 25 ثانیه، پیشتاز هستند.

مرحله دوم رالی داکار

در بخش کامیون، ادوراد نیکولایف، اوگنی یاکوفلف و ولادیمیر ریباکوف از تیم کاماز روسیه با زمان 5 ساعت، 53 دقیقه و 33 ثانیه به خط پایان رسیدند. آنها در مجموع با زمان 19 ساعت و 45 دقیقه و 37 ثانیه پیشتاز و دیگر رانندگان تیم کاماز در تعقیب آنها هستند.

رانندگان امروز در آره کیپا استراحت می کنند.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

«واکنش زدگی» در عصرِ کلمه

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

اجازه حذف مصوبات کمیسیون تلفیق درباره مالیات پزشکان را نمی‌دهیم

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با تاکید بر اینکه مصوبات این کمیسیون درباره پرداخت مالیات پزشکان را قدمی در راستای شفافیت مالیاتی می دانم، گفت: اجازه حذف مصوبات مربوط به پرداخت مالیات توسط پزشکان را نخواهیم داد.

سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟

گاهی موقع ترجمه‌کردن یک متن، مترجم به جمله‌ای برمی‌خورد که ابهام دارد یا کژتاب است و براساس شواهد متنی و فرامتنی هم نمی‌شود آن ابهام را برطرف کرد.

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

افزایش قیمت مسکن در سال 97 از تورم جلو زده است. حدود 500 هزار خانه خالی در تهران وجود دارد. تنها راهکار برای حل این مشکلات، مالیات بر عایدی سرمایه است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
۴ لژیونر به اردوی تیم ملی اضافه شدند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین