رالی داکار| برتری لوب در بخش اتومبیل/ کاماز بدون رقیب در میان کامیون‌ها

عنوان

مرحله پنجم رالی اتومبیلرانی داکار با برتری سباستین لوب، قهرمان پیشین مسابقات قهرمانی جهان در بخش اتومبیل به پایان رسید.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مرحله پنجم از چهل و یکمین دوره مسابقات اتومبیلرانی رالی در مسیر345 کیلومتری بین شهرهای موکه گوا و آره کیپا در کشور پرو برگزار شد. 

در بخش موتور، سم ساندرلند (انگلیس) از تیم ردبول-کی تی ام با زمان 4 ساعت، 11 دقیقه و 48 ثانیه زودتر از سایرین به خط پایان رسید. در رده بندی کلی، ریکی برابک آمریکایی از تیم مانستر هوندا در مکان نخست است.

در بخش کواد (چهارچرخ)، نیکولاس کاویگلیاسو، راننده آرژانتینی تیم «درگ آن رالی» با زمان 5 ساعت و 8 دقیقه و 11 ثانیه به مقام نخست رسید. او در دره بندی کلی نیز با زمان 20 ساعت و 57 دقیقه و 30 ثانیه اول است.

در بخش اتومبیل، سباستین لوب از فرانسه و دستیارش دانیل اِلِنا از لهستان از تیم «پی اچ اسپورت» با زمان 5 ساعت، 56 دقیقه و 34 ثانیه به عنوان نفرات نخست از پایان عبور کردند. در دره بندی کلی، ناصر العطیه، راننده قطری تیم تویوتا با زمان 17 ساعت و 19 دقیقه و   53 ثانیه اول است.

در بخش SXS، رودریگو خاویر مورنو و خورخه گابریل دیاز هر دو از شیلی و از تیم «کن آم شیلی» با زمان 6 ساعت، 33 دقیقه و 52 ثانیه زودتر از سایرین به خط پایان رسیدند. آنها در مجموع با زمان 21 ساعت و 36 دقیقه و 25 ثانیه، پیشتاز هستند.

مرحله دوم رالی داکار

در بخش کامیون، ادوراد نیکولایف، اوگنی یاکوفلف و ولادیمیر ریباکوف از تیم کاماز روسیه با زمان 5 ساعت، 53 دقیقه و 33 ثانیه به خط پایان رسیدند. آنها در مجموع با زمان 19 ساعت و 45 دقیقه و 37 ثانیه پیشتاز و دیگر رانندگان تیم کاماز در تعقیب آنها هستند.

رانندگان امروز در آره کیپا استراحت می کنند.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟

در دفاع از انقلاب

سنگین‌ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب‌شان می‌کنیم

در مقابل ایران دست به تهاجم حداکثری زده اند اما اگر ما به بسیج حداکثری امکانات و توانایی‌های خود اقدام کنیم، به فضل الهی سنگین ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب این کشور خواهیم کرد.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

فیلم: قاضی‌زاده هاشمی برای فرار از پاسخگویی استعفا کرد

اکبری گفت: قاضی زاده هاشمی به هر دلیلی که استعفا داده باشد فرار از پاسخگویی در مورد طرح تحول سلامت به حساب می‌آید.

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین