آمریکا به دنبال گسترش مساحت پایگاه "k۱" در کرکوک

عنوان

آمریکایی‌ها تلاش می‌کنند با هدف استقرار نظامیان جدید خود در پایگاه "k۱" در کرکوک عراق، مساحت این پایگاه را گسترش دهند.

به گزارش ایسنا، براساس اطلاعات شبکه خبری المیادین، طرف آمریکایی از دولت عراق خواسته است مساحت این پایگاه را به منظور استقرار نیروهای آمریکایی خارج شده از سوریه گسترش دهد.

همچنین اطلاعات مذکور حاکی از آن است که نیروهای عراقی از این پایگاه خارج نشده‌اند و تنها نیروهای آمریکایی جدید در این پایگاه مستقر می‌شوند.

پنجم ژانویه ائتلاف "البناء" عراق ورود نیروهای آمریکایی خارج شده از سوریه به عراق را مساله خطرناکی دانست و اعلام کرد، نباید در برابر آن سکوت کرد.

شبکه المیادین به نقل از منابع آگاه اعلام کرد،‌ تجهیزات نظامی آمریکا وارد این پایگاه در کرکوک شده و نیروهایی که وارد این استان شده‌اند به احتمال زیاد بخشی از همان نیروهایی هستند که از سوریه خارج شده‌اند.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

بازارهای مولد فلج شده است

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

تورم به ۵۰ درصد خواهد رسید

فاطمی گفت: هنوز به تورم 49 درصدی سال 74 نرسیدیم، اما شاید تا پایان امسال برسیم!

تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!

حالا دیگر بعد از تجربه چند سال تولید برنامه‌های سینمایی در ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر در رسانه ملی، تقریبا می‌توان این برنامه‌ها را به تعبیر قدیمی‌ها «سرجهازی» تلویزیون در ایام برگزاری جشنواره فجر دانست! برنامه‌هایی که هر ساله تب و تاب ساخت آن‌ها از یک ماه قبل از آغاز جشنواره فیلم فجر به اوج خود می‌رسد و همه شبکه‌های رسانه ملی به فکر راه انداختن برنامه‌ای تخصصی در حوزه سینما و برای پوشش اخبار جشنواره فیلم فجر می‌افتند.

مانور بی‌بی‌سی فارسی برای جلوگیری از عرضه نفت در بورس

با توجه به اطلاعیه بورس انرژی به نظر میرسد که تمامی ضوابط لازم برای تضمین بازگشت بهای نفت فروخته شده در بورس در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب با عرضه نفت در بورس و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در صادرات نفت، میتوان بخشی از کاهش درآمدهای نفتی را بدون هیچ گونه ریسکی جبران کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

درس‌های منبج برای کاخ سفید و انعطاف موقت ترامپ
سرنوشت دستور ترامپ برای خروج از سوریه چه خواهد بود؟
نجات نتانیاهو در گرو عادی سازی روابط اعراب و اسرائیل
چرا دولت نتانیاهو تصمیم به برگزاری انتخابات زود هنگام گرفت؟
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین