بولتون دستیار ارشد کاخ سفید را معرفی کرد

عنوان

مشاور امنیت ملی آمریکا، دستیار ارشد کاخ سفید را معرفی کرد.

به گزارش ایسنا، کاخ سفید اعلام کرد که چارلز کوپرمن، قرار است معاون جدید دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در دفتر امنیت ملی این کشور شود.

جان بولتون، مشاور امنیت ملی آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد: کوپرمن یکی از مقام‌های سابق دولت رونالد ریگان، رئیس جمهوری پیشین آمریکا و دستیار دیرینه‌ام را به عنوان دستیار ارشد کاخ سفید معرفی کردم.

وی ادامه داد: چارلز کوپرمن برای بیش از ۳۰ سال مشاور من بود. تجربیات زیاد او در امور دفاعی، کنترل سلاح و هوافضا به دستورهای کاری امنیت ملی ترامپ کمک می‌کند.

کوپرمن قبلا در کمپین ریگان مشاور سیاست گذاری خارجی و امور دفاعی بود. او بعدها به عنوان مدیر دفاع موشکی در کمپانی بوئینگ کار کرد و سپس به لاکهید مارتین رفت.

کوپرمن قرار است در پستی جای بگیرد که قبلا در اختیار میرا ریکاردل بود که در پی درگیری با ملانیا ترامپ، بانوی نخست آمریکا از کار برکنار شد.

ملانیا ترامپ در بیانیه نوامبر ۲۰۱۸ خود اعلام کرد که ریکاردل دیگر مستحق فعالیت در کاخ سفید نیست و باید این سمت را ترک کند.

کاخ سفید یک روز بعد اعلام کرد که به ریکاردل در دولت سمت دیگری داده می‌شود اما به آن اشاره نشده است.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

بازارهای مولد فلج شده است

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

تورم به ۵۰ درصد خواهد رسید

فاطمی گفت: هنوز به تورم 49 درصدی سال 74 نرسیدیم، اما شاید تا پایان امسال برسیم!

تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!

حالا دیگر بعد از تجربه چند سال تولید برنامه‌های سینمایی در ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر در رسانه ملی، تقریبا می‌توان این برنامه‌ها را به تعبیر قدیمی‌ها «سرجهازی» تلویزیون در ایام برگزاری جشنواره فجر دانست! برنامه‌هایی که هر ساله تب و تاب ساخت آن‌ها از یک ماه قبل از آغاز جشنواره فیلم فجر به اوج خود می‌رسد و همه شبکه‌های رسانه ملی به فکر راه انداختن برنامه‌ای تخصصی در حوزه سینما و برای پوشش اخبار جشنواره فیلم فجر می‌افتند.

مانور بی‌بی‌سی فارسی برای جلوگیری از عرضه نفت در بورس

با توجه به اطلاعیه بورس انرژی به نظر میرسد که تمامی ضوابط لازم برای تضمین بازگشت بهای نفت فروخته شده در بورس در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب با عرضه نفت در بورس و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در صادرات نفت، میتوان بخشی از کاهش درآمدهای نفتی را بدون هیچ گونه ریسکی جبران کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

درس‌های منبج برای کاخ سفید و انعطاف موقت ترامپ
سرنوشت دستور ترامپ برای خروج از سوریه چه خواهد بود؟
نجات نتانیاهو در گرو عادی سازی روابط اعراب و اسرائیل
چرا دولت نتانیاهو تصمیم به برگزاری انتخابات زود هنگام گرفت؟
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین