عیسی گل محمدی در گفت‌وگو با فارس:

باند عقرب علیه فدراسیون بوکس فعال شده/ می‌خواهند ثوری را زمین بزنند!

عنوان

مربی سابق تیم ملی نوجوانان بوکس گفت: باند عقرب دوباره در بوکس ایران فعال شده و حالا می‌خواهند رئیس فدراسیون را زمین بزنند.

عیسی گل‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در واکنش به صحبت‌های ضیغم هویت‌دوست پیشکسوت بوکس ایران مبنی بر اینکه رفتارهای ثوری در حد رئیس فدراسیون نیست،‌گفت: این برایم خیلی جالب است که هویت‌دوست کجای بوکس ایران بوده که حالا عضو هیأت رئیسه فدراسیون بوکس است. او برای بوکس ما کاری نکرده که بخواهد عضو هیأت رئیسه فدارسیون بوکس هم باشد. او یک مرد کراواتی بود که فقط با حضور در این جلسات چای بیت‌المال را می‌خورد. این نظراتی که او در مورد رئیس فدراسیون داده همه برنامه‌ریزی شده است. این نفرات بله قربان‌گو هستند و از جای دیگر خط می‌گیرند.

وی در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: باید به المپیک آتلانتا اشاره کنم. در آن زمان هویت‌دوست سرپرست تیم ملی بود و مسئولیت آماده کردن ملی‌پوشان در روز مسابقات را داشت. زمانی که اصغر کاظمی قرار بود وارد رینگ شود بوکسور کشورمان دستکش نداشت و این افتضاح دسترنج هویت‌دوست بود. اشتباهی که او انجام داد و بوکسور کشورمان ناچار شد بدون دستکش به روی رینگ برود آبروی بوکس کشورمان را برد. سالها از آن اتفاق تلخ گذشته اما همچنان در تاریخ بوکس دنیا این اتفاق ثبت و ضبط شده است.

مربی سابق تیم ملی نوجوانان در پاسخ به این سؤال که آیا شما باخبر هستید که برخی پیشکسوتان در رستورانی شب‌ها دور هم جمع می‌شوند تا برای فدراسیون بوکس حواشی به وجود آورند، گفت: به اعتقاد من فدراسیون بوکس دفتر دارد وهر کسی می‌خواهد جلسه‌ای داشته باشد باید در فدراسیون این جلسه تشکیل شود. زمانی که ثوری به فدراسیون آمده بود آقایان او را گول زدند و به رستوران لانه کبوتر او را دعوت کردند. حالا من تعجب می‌کنم که آقایان تا کی می‌خواهند این کار را انجام دهند. از حسین نهرودی تعجب می‌کنم که چرا هر طرفی که باد می‌وزد او هم به آن سمت می‌رود. از سوی دیگر صالحی نائب رئیس جدید فدراسیون هنوز مهرش خشک نشده و می‌رود در رستوران لانه کبوتر علیه فدراسیون در جلسات حضور پیدا می‌کند.

گل‌محمدی در ادامه صحبت‌های خود عنوان کرد: آقایان شام رایگان می‌دهند تا فضای بوکس ایران را دوستان‌شان با مصاحبه به هم بزنند. حسین ثوری دیگر باهوش شده و دست آقایان را خوانده است و دیگر گول ظاهر برخی پیشکسوتان را نمی‌خورد. صالحی هم باید بداند هنوز مهر نائب رئیسی او خشک نشده و نباید دنبال گروکشی باشد. من یک سؤال از این آقایان دارم آیا شما به غیر از خوردن میوه و چای فدراسیون و صرف کردن پول بیت‌المال در طول این 30 سال گذشته قدمی برای بوکس ایران برداشته‌اید؟! آقایان در طول این 30 سال حتی یک مدال حلبی در مسابقات جهانی هم کسب نکرده‌اند. تمام بدبختی‌های بوکس ایران حاصل تفکرات همین چند نفری است که در گذشته رئیس فدراسیون بوکس را دوره کرده بودند و همه چیز را برای خودشان می‌خواستند. نمی‌دانم حالا چطور شده این افراد دنبال موفقیت بوکس ایران هستند.

وی با اشاره به اینکه از گذشته یک باندی در فدراسیون بوکس به نام باند عقرب فعالیت می‌کرده که همچنان این باند فعال است و حالا برای ناکام جلوه دادن رئیس فدراسیون در تلاشند، گفت: ما در المپیک سیدنی دو نماینده داشتیم که هر دو بوکسور دوپینگی از آب درآمدند. در آن مقطع "آسبال" سرمربی تیم ملی ایران بود و برای او پاپوش درست کردند و او را فراری دادند. در حال حاضر آسبال سرمربی کوباست و در المپیک دوره قبل 6 مدال برای بوکس کوبا کسب کرد.

مربی سابق تیم ملی نوجوانان در ادامه صحبت‌های خود در پاسخ به این سؤال که اگر ممکن است در مورد باند عقرب بیشتر توضیح دهید، گفت: در دوره گذشته یک باندی بود به نام باند عقرب. رئیس این باند منوچهر مقصودی نائب رئیس سابق فدراسیون بود. اعضای این باند را نهرودی،‌دلشاد، صادق‌پور، ملک‌محمد، صادقی و یکی دو نفر دیگر تشکیل داده بودند. این نفرات در بحث داوری و مربیگری در تمام اعزام‌ها حضور داشتند و به هیچ کسی اجازه نمی‌دادند در این زمینه فعالیت کنند. همین نفرات باعث فراری "آسبال" مربی کوبایی از بوکس ایران شدند. این نفرات با افتخار همه جا خود را باند عقرب معرفی می‌کردند و حالا هم فعال شدند تا رئیس فدراسیون بوکس را زمین بزنند. در حال حاضر هویت‌دوست با این نفرات به همراه آنهایی که نامشان را مطرح کردم در رستوران لانه کبوتر برای براندازی رئیس فدراسیون بوکس تلاش می‌کنند.  آنها می‌خواهند ثوری را تحت فشار قرار دهند تا خواسته‌های آنها را برآورده کند.

گل‌محمدی در پایان صحبت‌های خود اظهار، داشت: بنده معتقدم افرادی باید در بوکس ایران اظهار نظر کنند که واقعا دلشان برای بوکس می‌سوزد نه این افرادی که به خاطر منافع خودشان جلسات شبانه را در رستوران لانه کبوتر برقرار می‌کنند. آقایان مدام به اکبر احدی فشار می‌آورند و او را تحت فشار قرار می‌دهند. احدی یک مربی روشنفکر با رزومه کاملا روشن است اما آقایان که می‌خواهند او را تحت فشار قرار دهند تا تمرکزش را به هم بریزند باید بدانند که چنین اتفاقی رخ نخواهد داد. متاسفم برای آنها که تکلیف‌شان با خودشان روشن نیست و چنین افرادی مایه تاسف بوکس ایران هستند.

انتهای پیام/ک

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟

در دفاع از انقلاب

سنگین‌ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب‌شان می‌کنیم

در مقابل ایران دست به تهاجم حداکثری زده اند اما اگر ما به بسیج حداکثری امکانات و توانایی‌های خود اقدام کنیم، به فضل الهی سنگین ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب این کشور خواهیم کرد.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

فیلم: قاضی‌زاده هاشمی برای فرار از پاسخگویی استعفا کرد

اکبری گفت: قاضی زاده هاشمی به هر دلیلی که استعفا داده باشد فرار از پاسخگویی در مورد طرح تحول سلامت به حساب می‌آید.

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین