طارق همام:برای استقلال و تیم ملی ایران خوشحالم

نسیم آنلاین

بازیکن تیم ملی فوتبال عراق گفت: برای استقلال و همچنین تیم ملی فوتبال ایران خوشحال هستم. امروز بازی خیلی قوی و خوبی را شاهد بودیم.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، همام طارق هافبک تیم ملی فوتبال عراق و بازیکن موثر تیم فوتبال استقلال تهران  بعد از بازی مقابل تیم ملی ایران از سری رقابت های جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ با خبرنگاران ایرانی به گفت و گو پرداخت.

او درباره وضعیتش در تیم استقلال مبنی بر اینکه ماندنی می شود یا خیر، بدون انجام شفاف سازی لازم بیان کرد: من درباره استقلال باید بگویم برای این تیم و همچنین تیم ملی ایران خوشحال هستم. امروز بازی خیلی قوی و خوبی را در مقابل ایران شاهد بودیم. مهم صعود عراق بود که محقق شد.

طارق درباره حضورش در دربی حساس پایتخت بین استقلال و پرسپولیس افزود: من مشکلی برای بازی مقابل پرسپولیس ندارم، اما اینجا نه استقلال است و نه پرسپولیس! اینجا تیم ملی است و من فعلا درباره تیم ملی کشورم صحبت می کنم.

او درباره بازی های حذفی جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ که پیش روی تیم ملی عراق است، افزود: به امید خدا امیدواریم در بازی های بعدی پیروز میدان باشیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

چین همواره با تحریم‌های یکجانبه علیه ایران مخالف است

«گنگ شوانگ» سخنگوی وزارت خارجه چین به تشدید گمانه‌زنی رسانه‌های آمریکایی درباره اینکه دولت «دونالد ترامپ» درصدد پایان دادن به معافیت‌های تحریمی به خریداران نفت ایران است، واکنش نشان داده و مخالفت پکن با تحریم‌های واشنگتن علیه تهران را تکرار کرده است.

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

اعتصاب غذا میان اسرای فلسطینی در اعتراض به عدم رعایت حقوقشان یا در اعتراض به یک موضوع سیاسی مسبوق به سابقه است. این شیوه اعتراضی در میان اسرای فلسطینی به این‌گونه است که تنها مقدار کمی آب و نمک مصرف می‌نمایند و به‌منظور تحقق خواسته خود دیگر نوشیدنی‌ها و غذاها را از سطح زندان جمع‌آوری می‌نمایند و یا افراد اعتصاب‌کننده تا تحقق خواسته‌های خود از خوردن غذا جز کمی آب و نمک امتناع می‌نمایند.

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد