فوتبال جهان| فیفا حق پخش بازی‌های جام جهانی ۲۰۲۲ را به شرکت اسپانیایی‌ داد

عنوان

فوتبال جهان - فدراسیون جهان فوتبال، امتیاز پخش بازی‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را به یک شرکت رسانه‌ای در اسپانیا داد.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت نشریه آس مادرید، فیفا حق پخش بازی های جام جهانی 2022 را به شرکت رسانه های «مدیاپرو» اسپانیا اعطار کرد.

طبق توافق صورت گرفته میان دو طرف، شرکت مدیاپرو علاوه بر دریافت امتیاز پخش بازی های جام بیست و دوم، دارای حق پخش بازی های جام جهانی 2019 زنان و چند رویداد دیگر فیفا تا سال 2022 خواهد بود.

با وجود آنکه سه سال تا زمان برگزار جام جهانی 2022 باقیست، این دوره از مهمترین تورنمنت دنیای فوتبال جزو ادوار تاریخی آن محسوب می شود چرا که برای اولین بار در اثنای برگزاری لیگ های باشگاهی اروپا و در فصل پاییز (21 نوامبر تا 18 دسامبر) برگزار می شود.

از این رو انتظار می رود که تغییر در زمان برگزاری رقابت ها افزایش مخاطبان تلویزیونی این رقابت ها را هم در پی داشته باشد.

این نخستین بار خواهد بود که جام جهانی همزمان با لیگ های باشگاهی فوتبال اروپا تداخل زمانی دارد و از این رو تمامی توجهات روی بیست و دومین دوره برگزاری این رقابت ها در قطر خواهد بود. شرکت مدیاپرو نیز تضمین کرده است که کامل ترین پوشش ممکن را از بزرگترین رویداد ورزشی با بیشتری آمار مخاطبین را فراهم کند و وعده ایجاد شبکه ای 24 ساعته برای پوشش این رقابت ها را هم داده است.

فوتبال جهان| تحویل 2 ورزشگاه جام جهانی 2022 برای بهره برداری در سال جاری

این شبکه قرار است علاوه بر پخش بازی های جام جهانی، برنامه های دیگری همچون آنالیز بازی ها، مصاحبه ها، تمرینات و نشست های خبری و همچنین مسابقات تاریخی جام جهانی را پخش کند.

سایر امتیازاتی که فیفا برای برهه زمانی میان سال های 2019 تا 2022 به شرکت رسانه ای مدیاپرو داده، شامل جام جهانی زیر 20 سال لهستان در ماه های می و ژوئن سال 2019، جام جهانی زیر 17 سال پرو در ماه اکتبر سال 2019، جام جهانی فوتبال ساحلی پاراگوئه در ماه نوامبر سال 2019 و جام جهانی فوتبال سالنی لیتوانی در ماه های سپتامبر و اکتبر 2020 می شود.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!

عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد

آیا ایران بدون نفت شدنی است؟

متوقف شدن کامل صادرات و فروش نفت ایران امکان پذیر نیست و این مسئله حداقل یک برنامه بلند مدت میخواهد که البته امروز خوشبختانه به دلیل فقدان اجماع جهانی بر ضد ایران، در شرایط کنونی امکانپذیر نیست. اکنون 35 درصد اقتصاد ایران طبق لایحه بودجه 98 نفتی است،‌ این عدد باید امروز بسیار کمتر بود اما به برکت خوش بینی به برجام، امروز 35 درصد اقتصاد ما به نفت و درآمدهای نفتی وابسته است.

امید تروریست‌ها به آمریکا برای عملیات نظامی علیه محور مقاومت

رسانه‌ها و فرماندهان گروه‌های تروریستی در سوریه طی هفته جاری ابراز امیدواری کرده‌اند تا با فرماندهی مستقیم آمریکا، وارد عملیات علیه محور مقاومت و جمهوری اسلامی ایران در سوریه شوند.

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

یوسفیان ملا درخصوص طرح تفکیک وزارت صمت گفت: تشکیل با عجله وزارت بازرگانی، بازتاب‌های بدی در وضعیت اقتصادی کشور خواهد داشت. دولت به جای تشکیل وزارت بازرگانی، قانون تمرکز را به درستی اجرا کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد