حضور محکوم فتنه ۸۸ در شورای شهر تهران

عنوان

صبح امروز جلسه‌ای در کمیته محیط زیست شورای شهر تهران برگزار شد که در بین مهمانان، یکی از محکومان فتنه ۸۸ نیز حضور داشت؛ درباره چرایی حضور وی، رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران و البته حوزه حمل‌و نقل شورای شهر تهران پاسخی نداده‌اند.

صبح امروز جلسه ای با موضوع کنترل آلودگی هوای تهران به مناسبت روز هوای پاک به میزبانی کمیته محیط زیست شورای شهر تهران و با حضور سید آرش میلانی، عضو شورای شهر تهران و رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران و برخی از مسؤلان در حوزه حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران (علی پیر حسین لو، مصطفی قنبرنژاد) و اعضای یک موسسه فعال در حوزه محیط زیست برگزار شد.

اما در بین مهمانان امروز جلسه کمیته محیط زیست شورای شهر تهران یکی از محکومان فتنه 88 (مجید توکلی ) حضور داشت و این در حالی است که تا این لحظه هیچ یک از برگزار کنندگان جلسه و مسئولان حوزه حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران حاضر به پاسخگویی و دلیل حضور این فرد در جلسه نشده اند.

بر اساس پیگیری های صورت گرفته این مراسم به دعوت رئیس کمیته زیست شورای شهر تهران بوده و مهمانان نیز با هماهنگی وی دعوت شدند و مجید توکلی از محکومان فتنه 88، عضو موسسه ای بوده که از سوی کمیته محیط زیست شورای شهر تهران دعوت شده است.

 

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

اعتصاب غذا میان اسرای فلسطینی در اعتراض به عدم رعایت حقوقشان یا در اعتراض به یک موضوع سیاسی مسبوق به سابقه است. این شیوه اعتراضی در میان اسرای فلسطینی به این‌گونه است که تنها مقدار کمی آب و نمک مصرف می‌نمایند و به‌منظور تحقق خواسته خود دیگر نوشیدنی‌ها و غذاها را از سطح زندان جمع‌آوری می‌نمایند و یا افراد اعتصاب‌کننده تا تحقق خواسته‌های خود از خوردن غذا جز کمی آب و نمک امتناع می‌نمایند.

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

مهم‌ترین مطالب سرویس

آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
 لاهوتی عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس در گفتگو با نسیم آنلاین
ایجاد شغل برای حقوق‌خوانده‌ها با برداشتن انحصار