فرخی در گفت‌وگو با فارس:

ورود عنصر فتنه ۸۸ به شورای شهر تهران به هیچ‌ وجه قابل قبول نیست/ قوه‌قضائیه باید به موضوع ورود کند

عنوان

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر درباره حضور مجید توکلی در جلسه شورای شهر تهران گفت: فردی که خواستار تشدید تحریم‌ها علیه ایران شده و محکومیت امنیتی دارد، به هیچ وجه قابل قبول نیست که در این جلسه حضور پیدا کند.

علی فرخی دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس پیرامون حضور یکی از فعالان فتنه 88 در شورای شهر تهران گفت: دعوت و حضور مجید توکلی در جلسه رسمی شورای شهر تهران، چیزی به جز تلاش ترحم برانگیز اصلاح طلبان برای اعلام وجود و شیوه‌ای کودکانه برای نمایش قدرتِ توهمی و دست و پا زدنی مذبوحانه برای احیای جسم بی جان اصلاح طلبی نیست.

وی ادامه داد: مجید توکلی که در سال ۸۸ در پی یک تجمع غیرقانونی در دانشگاه امیرکبیر که خود سخنران آن  تجمع بود، در یک رفتار کاملا بزدلانه و ذلیلانه، چادر به سر کرد و پا به فرار  گذاشت، چند سالی است به عنوان «شرفِ» پادوهای سیاسیِ اصلاح طلبان و تشکل‌های بی هویتِ یکبار مصرف شان در دانشگاه‌ها شناخته می‌شود، اکنون لقب «شرفِ شورای شهر اصلاح طلبان» را نیز می‌تواند به خود اختصاص دهد.

فرخی تاکید کرد: نکته حائز اهمیت در مورد این فعال فتنه سال ۸۸ و محکوم امنیتی که جرم او تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی بوده است، تحصیلاتی کاملا غیرمرتبط با مسئله محیط زیست دارد که موضوع بحث جلسه کمیسیون محیط زیست شورای شهر تهران بوده است.

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر اظهار داشت: شهردار و شورای شهر تهران باید فکری به حال این نقطه سیاهِ ننگینِ کارنامه شان بکنند. ظاهراً اصلاح طلبان علاوه بر ناکارآمدی اثبات شده شان، با دعوت یک فتنه گر به عنوان مشاور، کمر همت برای ضربه زدن به شهر تهران و مردم ایران بسته اند.

وی گفت: فردی که خواستار تشدید تحریم‌ها علیه ایران شده است و محکومیت امنیتی دارد، به هیچ وجه قابل قبول نیست که در یک جلسه تصمیم سازی حکومتی حضور پیدا کند و قطعا قوه قضائیه وظیفه دارد با ورود به این موضوع این مسئله را پیگیری کند.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!

عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد

آیا ایران بدون نفت شدنی است؟

متوقف شدن کامل صادرات و فروش نفت ایران امکان پذیر نیست و این مسئله حداقل یک برنامه بلند مدت میخواهد که البته امروز خوشبختانه به دلیل فقدان اجماع جهانی بر ضد ایران، در شرایط کنونی امکانپذیر نیست. اکنون 35 درصد اقتصاد ایران طبق لایحه بودجه 98 نفتی است،‌ این عدد باید امروز بسیار کمتر بود اما به برکت خوش بینی به برجام، امروز 35 درصد اقتصاد ما به نفت و درآمدهای نفتی وابسته است.

امید تروریست‌ها به آمریکا برای عملیات نظامی علیه محور مقاومت

رسانه‌ها و فرماندهان گروه‌های تروریستی در سوریه طی هفته جاری ابراز امیدواری کرده‌اند تا با فرماندهی مستقیم آمریکا، وارد عملیات علیه محور مقاومت و جمهوری اسلامی ایران در سوریه شوند.

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

یوسفیان ملا درخصوص طرح تفکیک وزارت صمت گفت: تشکیل با عجله وزارت بازرگانی، بازتاب‌های بدی در وضعیت اقتصادی کشور خواهد داشت. دولت به جای تشکیل وزارت بازرگانی، قانون تمرکز را به درستی اجرا کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
درخواست مجوز روحانی برای جبران خسارات سیل
اجازه رهبر انقلاب برای برداشت از صندوق توسعه ملی
دلار آمریکا حکم ارز قاچاق پیدا می‌کند
حذف دلار از معاملات خارجی +متن طرح نمایندگان مجلس
۵ اقدام لازم برای مقابله با سیاست جدید امریکا
هدف ترامپ از «تروریست» اعلام کردن «سپاه» چیست؟