علی خسروی: راموس به دو تیم احترام می‌گذاشت و به صحنه‌ها نزدیک بود

عنوان

علی خسروی، کارشناس داوری فوتبال کشورمان از عملکرد سزار راموس، داور دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و عمان تمجید کرد.

- اخبار ورزشی -

علی خسروی درباره عملکرد سزار راموس، داور دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و عمان در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات جام ملت های آسیا، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: در نیمه دوم اتفاق خاصی رخ نداد و همه بحث ها مربوط به نیمه نخست بود. شنیدم که برخی کارشناسان گفته اند مجید حسینی نباید اخراج می شد، اما من هنوز سر حرفم هستم. خطای حسینی روی مهاجم عمان با دست انجام شد. بازیکن حریف، پایش را به پای حسینی زد و همزمان، حسینی با دست او را هُل داد.

خسروی: گل جهانبخش و پنالتی طارمی درست بود، یک پنالتی ایران هم گرفته نشد

وی با تمجید از داور مکزیکی این مسابقه اظهار داشت: راموس داوری است که در سطح بالا قضاوت می کند و استراتژی او مانند داوران سطح اول جهانی بود. سزار به بازیکنان هر دو تیم احترام می گذاشت و هر دو تیم تصمیمات او را می پذیرفتند. دو مربی بزرگ جهان روی نیمکت دو تیم حضور داشتند و هر دو، تصمیمات داور مسابقه را قبول می کردند. راموس به خوبی تلاش می کرد و به صحنه ها نزدیک بود.

«فکر می کنم عمان به ایران باخت، نه به تیم داوری». کارشناس داوری فوتبال کشورمان با بیان این جمله عنوان کرد: این داور چون از قاره دیگری آمده، بازی فینال را قضاوت نمی کند، اما فکر می کنم از الان برای یکی از دیدارهای نیمه نهایی انتخاب شده است مانند برایان هال (داور اهل کشور آمریکا) که بازی نیمه نهایی جام ملت های سال 2000 لبنان را سوت زد.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:

توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند

۷ نکته درباره قطعنانه ۲۴۶۲ شورای امنیت و FATF

قطعنامه ۲۲۶۴ شورای امنیت تحقیقا هیچ ارتباطی به ایران ندارد و اگر کسانی سعی کنند آن را دستاویزی برای اعمال فشار به مجمع تشخیص برای تصویب دو کنوانسیون پالرمو و CFT نمایند، به اتهام اقدام علیه منافع و امنیت کشور باید مورد تحقیقات قضایی قرار گیرند.

اعدام ۳۳ جوان شیعه؛ واکنش عجیب ریاض به عملیات تروریستی داعش

وزارت کشور رژیم آل سعود اعلام کرد ۳۷ شهروند این کشور را به اتهام فعالیت‌های تروریستی اعدام کرده است. این اعدام‌ها در واکنش به عملیات تروریستی داعش در مرکز تحقیقات «الزلفی» و کشته شدن چهار شهروند آل سعود صورت گرفته است.

عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد

 بالاخره یک سال پس از خروج آمریکا از برجام، دی‌روز با اعلام عدم تمدید معافیت‌های تحریم نفتی ایران، آخرین نفس دشمنیِ دشمنان در عرصه اقتصادی رقم خورد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین