برگزاری نخستین دوره مسابقات شطرنج دیپلمات‌ها

نماینده افغانستان به عنوان قهرمانی دست یافت

عنوان

اولین دوره مسابقات شطرنج دیپلمات ها، جام صلح و دوستی در محل فدراسیون شطرنج برگزار و در نهایت نماینده کشور افغانستان عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد.

به گزارش خبرگزاری فارس، اولین دوره مسابقات شطرنج دیپلمات ها، جام صلح و دوستی،با حضور سفرا و کارکنان سفارت خانه های چند کشور از جمله روسیه، تاجیکستان، افغانستان، انگلیس، مجارستان، نروژ، سازمان بهداشت جهانی، یونیسف و اندونزی یکشنبه شب در فدراسیون شطرنج برگزار شد.

در این مسابقات که در 5 دور برگزار شد،  24 شطرنج باز به رقابت با یکدیگر پرداختند و در پایان "احمد هارون نجم پور" از افغانستان با 4.5 امتیاز از 5 امتیاز ممکن قهرمان شد، "هاسزونیتیس وارگا" از مجارستان با 4 امتیاز دوم شد و "حمید سلطان" از افغانستان با 4 امتیاز بر روی سکوی سوم ایستاد.

رقابت های مذکور با همکاری وزارت امور خارجه، وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون شطرنج برگزار می شود.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

چین همواره با تحریم‌های یکجانبه علیه ایران مخالف است

«گنگ شوانگ» سخنگوی وزارت خارجه چین به تشدید گمانه‌زنی رسانه‌های آمریکایی درباره اینکه دولت «دونالد ترامپ» درصدد پایان دادن به معافیت‌های تحریمی به خریداران نفت ایران است، واکنش نشان داده و مخالفت پکن با تحریم‌های واشنگتن علیه تهران را تکرار کرده است.

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

اعتصاب غذا میان اسرای فلسطینی در اعتراض به عدم رعایت حقوقشان یا در اعتراض به یک موضوع سیاسی مسبوق به سابقه است. این شیوه اعتراضی در میان اسرای فلسطینی به این‌گونه است که تنها مقدار کمی آب و نمک مصرف می‌نمایند و به‌منظور تحقق خواسته خود دیگر نوشیدنی‌ها و غذاها را از سطح زندان جمع‌آوری می‌نمایند و یا افراد اعتصاب‌کننده تا تحقق خواسته‌های خود از خوردن غذا جز کمی آب و نمک امتناع می‌نمایند.

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد