تلاش اسرائیل برای جاسوسی از حماس شکست خورد

عنوان

نیرو‌های فلسطینی موفق شدند یک جاسوس اسرائیلی را که تجهیزاتی را نزدیک خانه یکی از رهبران حماس در نوار غزه کار گذاشته بود، دستگیر کنند.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از تایمز آو اسرائیل، گزارش ها حاکی از آن است که نیرو های فلسطینی توانسته اند یک جاسوس اسرائیلی را که تجهیزات جاسوسی نزدیک خانه یکی از رهبران حماس در نوار غزه کار گذاشته بود را دستگیر کنند.

این نیرو ها موفق شدند تجهیزات جاسوسی را که در خانه مجاور منزل مروان عیسی، رئیس شاخه نظامی حماس، کار گذاشته شده بود را کشف و قطعات آن را از هم جدا کنند.

این تجهیزات به منظور ضبط صدای خانه این عضو حماس که در بریج واقع شده است به کار رفته بود. گفته می شود این اقدام در راستای خنثی کردن تغییرات اخیر در گروه حماس صورت گرفته است. به تازگی رهبران حماس از دستگا ه های ارتباطی تازه ای استفاده می کنند.

یک منبع آگاه در این خصوص گفت: نیرو های مسلح حماس متوجه شدند این جاسوس رژیم صهیونیستی شبکه گسترده تری از تجهیزات جاسوسی را در جا های دیگر نوار غزه نیز به کار گذاشته است. اوایل ماه جاری میلادی حماس اعلام کرد از زمان حمله ناموفق اسرائیل به نوار غزه در سال گذشته، نیرو های امنیتی این گروه توانسته اند ۴۵ جاسوس صهیونیستی را دستگیر کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

اعتصاب غذا میان اسرای فلسطینی در اعتراض به عدم رعایت حقوقشان یا در اعتراض به یک موضوع سیاسی مسبوق به سابقه است. این شیوه اعتراضی در میان اسرای فلسطینی به این‌گونه است که تنها مقدار کمی آب و نمک مصرف می‌نمایند و به‌منظور تحقق خواسته خود دیگر نوشیدنی‌ها و غذاها را از سطح زندان جمع‌آوری می‌نمایند و یا افراد اعتصاب‌کننده تا تحقق خواسته‌های خود از خوردن غذا جز کمی آب و نمک امتناع می‌نمایند.

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

مهم‌ترین مطالب سرویس

« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد
عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز
چرا حکومت‌های استبدادی در شمال آفریقا سقوط می‌کنند
بی‌وفایی آمریکا به دیکتاتورهای باوفا
پایگاه میدل‌ایست‌آی فاش کرد
نقش موساد در کودتای سودان
زندگی‌نامهٔ بانوی اول سابق آمریکا
همسر اوباما چگونه ستاره راک شد؟
از مبارزه مدنی تا بادبادک های آتشین؛ ابتکار عمل در مبارزه
۵ نکته درباره «راه پیمایی بازگشت»
رسمیت یافتن اشغال‌گری از سوی ترامپ؛
«جولان» انتخاباتی