اعمال دور جدیدی از تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه روسیه

عنوان

اتحادیه اروپا دور جدیدی از تحریم‌ها علیه روسیه را اعمال می‌کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از هاآرتص، وزرای خارجه اتحادیه اروپا در نشست روز دوشنبه خود دور جدیدی از تحریم‌ها علیه روسیه را در ارتباط با حمله سالزبری در لندن و همچنین آن چه مرکز تسلحیات شیمیایی در سوریه عنوان شده، اعمال می‌کنند.

این تحریم‌ها شامل ممنوعیت سفر و مسدودسازی سرمایه ۹ نفر از مقامات اطلاعاتی و امنیتی روسیه است.

در این بیانیه، وزاری خارجه اتحادیه اروپا مدعی شده‌اند، حداقل ۵ نفر از افرادی که در فهرست تحریم جدید این اتحادیه قرار گرفته‌اند، با مرکز تحقیقات شیمیایی سوریه مرتبط بوده‌اند.

در بیانیه وزاری خارجه اتحادیه اروپا هدف از دور جدید تحریم‌ها علیه سوریه مقابله با توسعه و بکارگیری تسلیحات شیمیایی به عنوان یک تهدید بین‌المللی عنوان شده است.

با اعمال دور جدیدی از تحریم‌های اروپا علیه روسیه، فهرست تحریم‌های این اتحادیه به ۲۷۰ شخص حقیقی روس می‌رسد.

اتحادیه اروپا پیش از این و از سال ۲۰۱۱ روسیه را بدلیل حمایت از دولت مرکزی سوریه تحت فشار و تحریم قرار داده که این تحریم‌ها در بیشتر موارد شامل محدودیت‌های سرمایه‌گذاری، مسدودسازی دارایی‌ها و فروش نفت است.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

اعتصاب غذا میان اسرای فلسطینی در اعتراض به عدم رعایت حقوقشان یا در اعتراض به یک موضوع سیاسی مسبوق به سابقه است. این شیوه اعتراضی در میان اسرای فلسطینی به این‌گونه است که تنها مقدار کمی آب و نمک مصرف می‌نمایند و به‌منظور تحقق خواسته خود دیگر نوشیدنی‌ها و غذاها را از سطح زندان جمع‌آوری می‌نمایند و یا افراد اعتصاب‌کننده تا تحقق خواسته‌های خود از خوردن غذا جز کمی آب و نمک امتناع می‌نمایند.

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

مهم‌ترین مطالب سرویس

« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد
عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز
چرا حکومت‌های استبدادی در شمال آفریقا سقوط می‌کنند
بی‌وفایی آمریکا به دیکتاتورهای باوفا
پایگاه میدل‌ایست‌آی فاش کرد
نقش موساد در کودتای سودان
زندگی‌نامهٔ بانوی اول سابق آمریکا
همسر اوباما چگونه ستاره راک شد؟
از مبارزه مدنی تا بادبادک های آتشین؛ ابتکار عمل در مبارزه
۵ نکته درباره «راه پیمایی بازگشت»
رسمیت یافتن اشغال‌گری از سوی ترامپ؛
«جولان» انتخاباتی