جنرال موتورز ۴۰۰۰ نفر از کارکنانش را اخراج می‌کند

عنوان

شرکت خودروسازی جنرال موتورز آمریکا که در دوره سه‌ماهه پایانی سال ۲۰۱۸ با کاهش فروش مواجه شده، قصد دارد ۴۰۰۰ نفر از کارکنان خود را طی ماه‌های آینده اخراج کند.

- اخبار بین الملل -

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از نیویورک پست، شرکت خودروسازی جنرال موتورز از روز دوشنبه مرحله جدیدی از اخراج کارکنان خود را آغاز می کند که طی این مرحله حدود 4000 نفر از کارکنان اداری این شرکت اخراج خواهند شد.

جنرال موتورز در حالی تصمیم به اخراج 4000 نفر از کارکنان خود گرفته که در سه ماه اخیر بیش از 3700 نفر از نیروهای خود را اخراج و پنج باب از کارخانه های خود در آمریکا و کانادا را تعطیل کرده است تا مشخص شود که این شرکت احتمالاً با مشکلات جدی دست و پنجه نرم می کند.

فراخوان برای محصولات جنرال موتور در چین به دلیل مشکل کمک فنر

کیسه هوای 2.5 میلیون خودروی جنرال موتور در چین معیوب از کار درآمد

این شرکت که بزرگترین خودروساز آمریکا به شمار می رود، در سه ماهه پایانی سال 2018 با کاهش 2.7 درصدی فروش مواجه شده و قبل از آن نیز در اواخر تابستان 1.2 میلیون دستگاه از خودروهای به فروش رفته خود را به دلیل نقص فنی فراخوان کرده بود.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

نقش فرانسه در کشتار غیرنظامیان یمن

افشای اسناد محرمانه دفاعی فرانسه در مورد استفاده از تسلیحات فرانسوی در جنگ یمن نشان می دهد که عربستان سعودی و امارات متحده عربی بطور مستقیم از این تسلیحات در جنگ یمن و علیه غیرنظامیان استفاده کرده‌اند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد
عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز
چرا حکومت‌های استبدادی در شمال آفریقا سقوط می‌کنند
بی‌وفایی آمریکا به دیکتاتورهای باوفا
پایگاه میدل‌ایست‌آی فاش کرد
نقش موساد در کودتای سودان
زندگی‌نامهٔ بانوی اول سابق آمریکا
همسر اوباما چگونه ستاره راک شد؟
از مبارزه مدنی تا بادبادک های آتشین؛ ابتکار عمل در مبارزه
۵ نکته درباره «راه پیمایی بازگشت»
رسمیت یافتن اشغال‌گری از سوی ترامپ؛
«جولان» انتخاباتی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین