آخرین روز نقل و انتقالات برای فولاد/ افشین امضا می‌کند

عنوان

امروز آخرین فرصت باشگا‌ه‌ها برای نقل و انتقالات نیم فصل است و باشگاه فولاد در حال مذاکره برای جذب چند بازیکن است.

به گزارش خبرگزاری فارس، فولاد خوزستان در اواخر نیم فصل اول افشین قطبی را به عنوان سرمربی انتخاب کرد و برنامه‌های خود را در نیم فصل زیر نظر این مربی پیش برد.

فولاد خوزستان در نیم فصل نقل و انتقالات خیلی اقدام خاصی انجام نداد و بیشتر بر همان نفرات سابق خود تکیه کرد.

امروز روز پایانی نقل و انتقالات است و باشگاه‌ها آخرین اقدامات خود را برای جذب بازیکن انجام می‌دهند.

در این مدت آرش افشین یکی از بازیکنان مدنظر افشین قطبی بوده که در تمرینات این تیم شرکت کرده و قرار است به زودی با این باشگاه قرارداد ببندد. همچنین عارف غلامی و سیامک کوروشی دو بازیکن دیگری هستند که گفته می‌شود مدنظر باشگاه فولاد قرار دارند و روز گذشته مذاکراتی با آنها انجام شده که باید دید آیا این نفرات در نهایت با این تیم قرارداد می‌بندند یا ...

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

نقش فرانسه در کشتار غیرنظامیان یمن

افشای اسناد محرمانه دفاعی فرانسه در مورد استفاده از تسلیحات فرانسوی در جنگ یمن نشان می دهد که عربستان سعودی و امارات متحده عربی بطور مستقیم از این تسلیحات در جنگ یمن و علیه غیرنظامیان استفاده کرده‌اند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد