سعادتمند: رئیس هیئت مدیره استقلال شده‌ام، اما هیچ خللی در اجرای طرح استعدادیابی به وجود نمی‌آید

عنوان

مدیرکل دفتر استعدادیابی و توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت که با وجود مشغله جدیدش، هیچ خللی در طرح استعدادیابی ایجاد نخواهد شد.

- اخبار ورزشی -

احمد سعادتمند مدیرکل دفتر استعدادیابی و توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و رئیس جدید هیئت مدیره باشگاه استقلال در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در پاسخ به این سوال که با توجه به مشغله جدیدش به عنوان ریاست هیئت مدیره استقلال، آیا خللی در اجرای کامل طرح استعدادیابی به وجود خواهد آمد یا نه؟ اظهار داشت: طرح استعدادیابی از دو قسمت تشکیل می شد که قسمت دوم یعنی پرورش و نگهداری از استعدادها باقی مانده است. ما از اول دی ماه با روسای، دبیران، کمیته و حتی مربیان ملی 31 فدراسیون جلساتی را داشته ایم و چند فدراسیون دیگر باقیمانده است که طی روزهای آینده نیز این کار را انجام خواهیم داد. در نهایت 2500 ورزشکار مستعد شناسایی می شوند و برای آنها پرونده اطلاعات ورزشی، پرونده حقوقی، آمادگی جسمانی و ... تهیه می کنیم.

وی ادامه داد: با وجود مشغله جدیدم در هیئت مدیره استقلال، با قدرت به کارم در اجرای کامل طرح استعدادیابی ادامه می دهم. در واقع هیچ خللی در اجرای این طرح به وجود نخواهد آمد. این کار باید ادامه پیدا کند تا این استعدادها با پرورش کامل بتوانند به آینده ورزش کشور کمک کنند.

رئیس جدید هیئت مدیره استقلال عنوان کرد: در هفته چند روز به باشگاه می روم و همچنان به کارم در طرح استعدادیابی ادامه می دهم باز هم می گویم که خللی ایجاد نخواهد شد.

سعادتمند در پایان گفت: با تمام وجود به استقلال کمک می کنم تا این تیم با کمک پیشکسوتان و تلاش بازیکنان و کادر فنی بتواند نتایج خوبی بگیرد و هواداران را خوشحال کند.

سعادتمند: در خانواده استقلالی بوده ام و آگاهی کامل از فوتبال دارم

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

نقش فرانسه در کشتار غیرنظامیان یمن

افشای اسناد محرمانه دفاعی فرانسه در مورد استفاده از تسلیحات فرانسوی در جنگ یمن نشان می دهد که عربستان سعودی و امارات متحده عربی بطور مستقیم از این تسلیحات در جنگ یمن و علیه غیرنظامیان استفاده کرده‌اند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین