سعادتمند: رئیس هیئت مدیره استقلال شده‌ام، اما هیچ خللی در اجرای طرح استعدادیابی به وجود نمی‌آید

عنوان

مدیرکل دفتر استعدادیابی و توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت که با وجود مشغله جدیدش، هیچ خللی در طرح استعدادیابی ایجاد نخواهد شد.

- اخبار ورزشی -

احمد سعادتمند مدیرکل دفتر استعدادیابی و توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و رئیس جدید هیئت مدیره باشگاه استقلال در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در پاسخ به این سوال که با توجه به مشغله جدیدش به عنوان ریاست هیئت مدیره استقلال، آیا خللی در اجرای کامل طرح استعدادیابی به وجود خواهد آمد یا نه؟ اظهار داشت: طرح استعدادیابی از دو قسمت تشکیل می شد که قسمت دوم یعنی پرورش و نگهداری از استعدادها باقی مانده است. ما از اول دی ماه با روسای، دبیران، کمیته و حتی مربیان ملی 31 فدراسیون جلساتی را داشته ایم و چند فدراسیون دیگر باقیمانده است که طی روزهای آینده نیز این کار را انجام خواهیم داد. در نهایت 2500 ورزشکار مستعد شناسایی می شوند و برای آنها پرونده اطلاعات ورزشی، پرونده حقوقی، آمادگی جسمانی و ... تهیه می کنیم.

وی ادامه داد: با وجود مشغله جدیدم در هیئت مدیره استقلال، با قدرت به کارم در اجرای کامل طرح استعدادیابی ادامه می دهم. در واقع هیچ خللی در اجرای این طرح به وجود نخواهد آمد. این کار باید ادامه پیدا کند تا این استعدادها با پرورش کامل بتوانند به آینده ورزش کشور کمک کنند.

رئیس جدید هیئت مدیره استقلال عنوان کرد: در هفته چند روز به باشگاه می روم و همچنان به کارم در طرح استعدادیابی ادامه می دهم باز هم می گویم که خللی ایجاد نخواهد شد.

سعادتمند در پایان گفت: با تمام وجود به استقلال کمک می کنم تا این تیم با کمک پیشکسوتان و تلاش بازیکنان و کادر فنی بتواند نتایج خوبی بگیرد و هواداران را خوشحال کند.

سعادتمند: در خانواده استقلالی بوده ام و آگاهی کامل از فوتبال دارم

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

معضل تحریم یا فرصتی سودآور

پالایشگاه، راهکار دائمی بی‌اثر کردن تحریم میعانات گازی

جمعه؛ روز حرکت به سمت مسجد الاقصی

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس جمعه پیشِ‌رو را روز خیزش و حرکت ملت فلسطین به مسجد الاقصی برای پاسداری از آن اعلام کرد.

واردکنندگان کالاهای «ممنوعه» چگونه گمرک را دور زده‌اند؟

دوم تیرماه سال ۹۷ دولت ثبت سفارش و واردات بیش از ۱۴۰۰ قلم کالا را ممنوع اعلام کرد. اما بررسی‌ آمارهای گمرک ایران نشان می‌دهد اغلب کالاهای ممنوع شده در ماه‌های اخیر وارد کشور شده و به قانون جدید بی توجه بوده‌اند.

وکالت نباید انحصاری باشد

حجت الاسلام نوروزی سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به انحصار حرفه وکالت در کشور گفت: باید حضور حقوق‌دانان و فارغ التحصیلان حقوق مملکت، در مسائل حقوقی و قضایی کشور بیشتر شود.

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
۴ لژیونر به اردوی تیم ملی اضافه شدند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین