شعبانیان در گفتگو با مهر عنوان کرد:

به نشانه اعتراض به رقابت‌های سوپرلیگ در اختتامیه شرکت نکردیم

عنوان

سرمربی تیم والیبال بانوان پیکان، اعتراض به نحوه برگزاری رقابت‌های سوپر لیگ را دلیل عدم حضور تیمش در مراسم اختتامیه عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، رقابت‌های سوپر لیگ والیبال با قهرمانی تیم ذوب آهن به پایان رسید و روز جمعه مراسم اختتامیه در سالن ملت اصفهان برگزار شد اما تیم پیکان (نایب قهرمان امسال و قهرمان فصل گذشته) به نشانه اعتراض در مراسم حاضر نشد.

سرمربی تیم والیبال پیکان در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره دلیل عدم حضور تیمش در مراسم اختتامیه رقابت‌های سوپر لیگ گفت: یکی از دلایل عدم حضورمان در مراسم اختتامیه اعتراض به رقابت‌های لیگ امسال بود. شروع لیگ با برنامه ریزی و چیدمان غلط بود. متاسفانه رقابت‌های امسال یک سری مشکلات داشت. نایب رئیس جدید نیز از زمان حضورش فقط می توانست تلاش کند تا تیمی از مسابقات کنار نرود.

میترا شعبانیان افزود: در ابتدای رقابت‌ها و درمراسم قرعه کشی میزبان‌ها مشخص نشد، صحبت ها در جلسه ثبت نشد و فقط شفاهی بود. بی نظمی بسیاری شاهد بودیم. برای مثال تیم توپکا بدون کادرفنی مسابقات را آغاز کرد و مقابل تیمی مانند ذوب آهن بدون سرمربی بازی کرد و این ها همه در نحوه امتیاز گیری تیم ها تاثیر دارد.

وی تاکید کرد: برخی تیم ها دقیقه نود تشکیل  و وارد مسابقات شدند در حالیکه هنوز تکلیف کادرفنی آنها مشخص نبود. حداقل باید زمان بیش تری به تیم ها داده شود تا بدون نقص در مسابقات حاضر شوند. این رویه به ضرر تیم‌ها و باشگاه‌هایی مانند پیکان است که با اصول و برنامه ریزی گام در رقابت‌ها می گذارند. این شیوه برگزاری مسابقات باعث دلخوری می شود و تلاش می کنیم تا باشگاه‌ها از تیم داری در سوپر لیگ پشیمان نشوند.

شعبانیان افزود: مشکل بعدی قرعه کشی بود. صورت جلسه ای ثبت نشد، مشخص نبود که چرا دو تیم اول و دوم نباید بازی آخر را برگزار کنند. در نهایت نیز تیم ما به دلیل دو اختلاف  امتیاز عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد. هدف و منظور من اصلا تیم ذوب آهن نیست  و نمی خواهم قهرمانی این تیم را زیر سوال ببرم، مشکل من بی برنامگی رقابت‌های لیگ امسال بود.

سرمربی تیم والیبال پیکان در پایان گفت: پیشنهادم این است باید برای رقابت‌های سال آینده تکلیف تیم های شرکت کننده در مسابقات قبل از عید مشخص شود، تعهدات تیم‌ها و بحث جذب بازیکنان باید قطعی شود، نه اینکه یک هفته مانده به شروع رقابت‌ها یک تیم اعلام آمادگی کند.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

نقش فرانسه در کشتار غیرنظامیان یمن

افشای اسناد محرمانه دفاعی فرانسه در مورد استفاده از تسلیحات فرانسوی در جنگ یمن نشان می دهد که عربستان سعودی و امارات متحده عربی بطور مستقیم از این تسلیحات در جنگ یمن و علیه غیرنظامیان استفاده کرده‌اند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین