دانستنی‌های سربازی/

نحوه معرفی به مراکز آموزش سربازی چگونه است؟

عنوان

شیوه‌های معرفی به مراکز آموزش سربازی را در این گزارش بخوانید.

به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، بسیاری از مشمولان خدمت وظیفه عمومی، در رابطه با معرفی به مرکز آموزش و تحویل مشمول به مرکز سوالاتی دارند.

مطابق قوانین موجود در ارتباط با سربازی و خدمت وظیفه عمومی، سربازان خدمت وظیفه عمومی به دو صورت می توانند به مراکز آموزشی اعزام شوند که به ۲ شیوه دسته جمعی و انفرادی تقسیم می شوند.

اعزام دسته جمعی و انفرادی به چه صورت است؟

مشمولان خدمت وظیفه عمومی با مراجعه در ساعت مقرر به معاونت های وظیفه عمومی در استان ها و دریافت بلیت اتوبوس با مراجعه به ترمینال مسافربری به صورت دسته جمعی به مراکز آموزشی اعزام می شوند؛ همچنین مشمولان خدمت می توانند در صورت تمایل به شیوه شخصی در ساعت مقرر به مراکز آموزشی مراجعه کنند.

در نظر داشته باشید، درصورتی که محل اعزام خدمت در شهر محل سکونت باشد، مشمولان خدمت باید به صورت انفرادی خود را به مراکز آموزشی معرفی می کنند.

قابل ذکر است که سربازان در زمان ورود به مراکز آموزشی توسط دژبان ها مورد بازرسی قرار می گیرند، به همین دلیل از به همراه داشتن وسایل غیر ضروری مانند تلفن همراه، فلش، مموری، سیگار، چاقو و... جدا خودداری کنند.

همچنین به مشمولان توصیه می شود علاوه بر این موارد برای رعایت نکات بهداشتی قبل از اعزام به خدمت موی سر و محاسن صورت خود را با شماره ۴ کوتاه کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

نقش فرانسه در کشتار غیرنظامیان یمن

افشای اسناد محرمانه دفاعی فرانسه در مورد استفاده از تسلیحات فرانسوی در جنگ یمن نشان می دهد که عربستان سعودی و امارات متحده عربی بطور مستقیم از این تسلیحات در جنگ یمن و علیه غیرنظامیان استفاده کرده‌اند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
 لاهوتی عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس در گفتگو با نسیم آنلاین
ایجاد شغل برای حقوق‌خوانده‌ها با برداشتن انحصار
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین